IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th May 2008, 10:23
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Каспела, Пловдив

Здравейте, всички от Пловдив или пътували до болница Каспела в Пловдив. В петък съм записала консултация с д- р Тонев в болница Каспела, но секретарката не можа да ми обясни как да стигна до там. Та, пристигам на автогарата. Мога ли да хвана някакъв автобус до болницата? Ако ползвам такси, на колко км е долу- горе болницата от автогарата? И някакъв ориентир в самата болница? Къде е кабинета на д- р Тонев- етаж, кабинет N?
Благодаря Ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th May 2008, 16:45
steli_06 steli_06 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Veliko Tarnovo
Мнения: 10
По подразбиране

Здравей!Ще се опитам да ти помогна,тъй като скоро бях там,пък и горе-долу познавам Пловдив.Значи-зависи на коя автогара ще пристигне автобусът ти;ако е на централна гара-супер!-много лесно се стига от там.Отиваш на спирката от другата страна на гарата и хващаш автобусN12,26 или 29.След 3 или 4 спирки(не помня колко )слизаш-това е спирката преди автобусът да завие вдясно по ул."Царевец".Тръгваш по ул."Царевец",но в обратната на авт.посока-наляво;пресичаш един жп прелез,после стигаш до ул."София" и тръгваш по нея надясно.Там ще видиш клиниката-една сива сграда;качваш се на 2-я етаж,кабинета му е N300,мисля.Ако имаш въпроси,можеш да ми звъннеш и по тел.(ще ти го пратя на лични).Успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th May 2008, 17:29
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

таксито от гарата до клиниката ще ти всеме 2 лв
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th May 2008, 18:52
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Благодаря

Благодаря и на двечките! И двете указания са ми страшно полезни.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th May 2008, 20:18
steli_06 steli_06 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Veliko Tarnovo
Мнения: 10
По подразбиране

Kaто се върнеш,пиши как е минало.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 15th May 2008, 11:21
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

мариана ти какво ще си правиш при тонев ?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th May 2008, 19:57
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране Re: Каспела, Пловдив

Цитирай:
Първоначално написано от maryana
Здравейте, всички от Пловдив или пътували до болница Каспела в Пловдив. В петък съм записала консултация с д- р Тонев в болница Каспела, но секретарката не можа да ми обясни как да стигна до там. Та, пристигам на автогарата. Мога ли да хвана някакъв автобус до болницата? Ако ползвам такси, на колко км е долу- горе болницата от автогарата? И някакъв ориентир в самата болница? Къде е кабинета на д- р Тонев- етаж, кабинет N?
Благодаря Ви!
само внимавай какво такси ще хванеш от автогарата,че има едно "голд чойс" 4 лв на км....веднаж се преебах...ама то от недоглеждане....като пообиколиш в уличките около автогарата виждаш и нормал таксита
Отговори с цитат
  #8  
Стар 17th May 2008, 08:11
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Направо звънни на някое такси и си викни "от спирката срещу гарата до болница "Каспела" - ето ти номера : 080016117 (Елит такси), 080016665 (Елма такси), 080020142 (Пловдив такси) - може и от мобилен, номерата са безплатни.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18th May 2008, 20:03
steli_06 steli_06 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: Veliko Tarnovo
Мнения: 10
По подразбиране

И аз искам да питам нещо за Каспела,но за това какви са условията в стаите на клиниката-да кажем разполага ли всяка със самостоятелна баня и тоалетна,TV,колко легла са в една стая?Моля някой,който е бил там,да ме светне,защото след 1 седмица е моята операция и просто искам да съм запозната.Не че е супер важно,ама...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18th May 2008, 20:08
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Благодаря

Благодаря на всички! Точно заради това попитах, защото предния ден видях и във Варна таксита на такива цени (като голден чойз). И тъй като не знаех разстоянията, нито посоките, помолих тук за инструктаж
А тя клиниката се оказа на пешеходно разстояние от гарата. Поне на връщане така го минах.
Само дето д- р Тонев се държеше все едно го мързи да работи. Шегувам се, естествено, отказа да ми направи исканите от мен процедури. Или по- точно, решихме да ги отложим с една година. Това беше изключително коректно, според мен. Можеше спокойно да ми направи исканата от мен липосукция, а догодина абдоминопластика. Човекът, обаче, каза, че няма смисъл, при абдоминопластиката тази сланинка ще я изхвърли, така или иначе.
Дори не искаше да ми вземе пари за консултацията. Защото нищо конкретно не сме говорили.
Та... такива са ми впечатленията от първата ми среща с д- р Тонев...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаспелаПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:09.