IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st September 2005, 23:43
Puko Puko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 5
По подразбиране корекция на.... :( кво да прая

здравеите проблема ми е в забите както вече се досещате какав е дори ми е неудобно да го произнеса но искам да се усмихвам без да се смущавам когато се усмихвам ще наварша скоро 16 и ще стане касно за сякви железа по устата ми аз не ги искам родителите ми ме молиха но аз отказвам аз сега се срамувам а какво остава като ги нося и всички видят проблема ми има ли някакв по барз начин да опрая проблема или някав начин които няма да ме кара 8 месеца да нося ония глупости помогнете ми наистина ми тряа савет
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd September 2005, 07:40
Nicole Nicole не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 8
По подразбиране

Мисля,че трябва да сложиш бреки и възрастта ти е напълно подходяща за това,защото си сменил всички млечни зъби След като твоите родители са готови да платят над 1000,1300 лв.за хубавата ти усмивка,ти пък прояви малко воля и ги носи колкото трябва.Отначало някои глупаци могат и да те подиграват,но като не им обръщаш внимание скоро ще престанат.Мисли си колко ще си хубав/а,когато ги махнеш.За скобите,които са много по-евтини,около 120,не бих могла да те посъветвам...резултатите при нас не бяха добри.
А след като се погрижиш за зъбите си,вземи си оправи малко правописа,че е срамота на 16г.да се излагаш така
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd September 2005, 10:21
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Не се притеснявай да носиш брекети, ще ги носиш около една година, а после цял живот ще се радваш на хубавата си усмивка.Миналата година две от най-хубавите момичета в класа ми си сложиха брекети, но въобще не им пукаше.Даже едната постоянно се фукаше колко пари е дал баща и за да и оправят зъбите.И сега имат перфектни усмивки!Успех!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd September 2005, 10:28
Puko Puko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 5
По подразбиране

еми да ама кво ще говорят хората като ме видят не сам някои неизвестен в училище а напротив и незнам какво ще кажат има ли някакв друг начин нещо от рода на металокерамиката
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd September 2005, 11:56
impostor impostor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до impostor
По подразбиране

Аз носих брекети година и половина и никой в училище не ме е обиждал за това. Даже мога да ти кажа, че много от приятелите ми ги смятаха за нещо като украшение. Относно това, че не си безисвестен в училище, ако си ги носиш със самочувствие тия брекети и не даваш да се разбере, че по някакъв начин се притесняваш от реакцията на околните, ти гарантирам ,че няма да имаш никакви проблеми.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd September 2005, 12:16
Puko Puko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 5
По подразбиране

година и половина не е ли мноого на мен ми казаха 8 месеца вав наи лошия случаи адски мн се колебея искам да ги сложа ама си мисля че през сичкото тва време ще сам някакси отбласкващ а и вече ме влекат доста момичетата сигорно тази е причината даже толкова да се колебая
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd September 2005, 12:37
impostor impostor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до impostor
По подразбиране

Носих брекетите толкова време, защото трябваше да се направи и лека корекция на захапката (имах дълбока захапка, ако на някой му говори нещо). Ако се притесняваш какво ще кажат момичетата - недей. Ако някоя тръгне да ти се присмива или нещо подобно, заради това просто не си заслужава да й обръщаш внимание. Пък и си помисли, след като брекетите си свършат работата как самият ти ще привличаш нежния пол
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd September 2005, 12:44
Puko Puko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 5
По подразбиране

а тогава на колко години си бил ? а и моята вазраст вече не е ли малко касно. И ако мога да те питам как си чувствал през тва време докато свикнат с теб в началото?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd September 2005, 13:14
impostor impostor не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 7
Изпратете съобщение чрез ICQ до impostor
По подразбиране

Горе-долу на твоите години. Сложих брекети малко преди да навърша 15 години. Само да кажа, че съм момиче и страшно много се притеснявах , но никой не ми направи проблем. Първите няколко дни се стараех да не се усмихвам, за да не се виждат и накрая приятелите ми просто ми казаха:
"Я стига си се крила! голяма работа, като носиш скоби, това не значи ,че трябва да се криеш!"
И оттогава повече нито един път не се притесних какво ще кажат хората. Даже едно момиче ме обвини, че след като не се старая да прикрия брекетите значи съм се фукала.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd September 2005, 23:22
Dany Dany не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Шина може да се сложи в каквато и да е възраст,никога не е късно.Това го знам от зъболекар.Е,не става въпрос вече за някаква старческа възраст Том Круз например сложи на около 40 и не вярвам някой да му се е присмивал Но с напредване на възрастта може би ще трябва по-дълго да се носи,не знам.Така че няма какво да чакаш.Сега има най-различни модели,с цвят на зъбите или прозрачни.Мисля че има и такива,които се слагат от вътрешната страна,но те не знам в кои случаи се слагат.Зъболекарят ще ти каже какви са възможностите и колко време трябва да ги носиш,защото при всеки е индивидуално,за това недей да питаш кой колко време ги е носил.А ако някой ти се подиграва за това /в което се съмнявам/,то значи той е адски много задръстен.Аз дори бях чела някъде,че са модерни и си слагат такива в различни цветове Но аз лично бих предпочела прозрачните.Отивай да ти слагат и да не ти пука.Няма да съжаляваш.Успех
__________________
Аз съм си аз!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: корекциянакводапрая
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:31.