IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd February 2007, 17:04
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
липото не е за сваляне на килограми, а за оформяне на тялото. приятелката ти ще свали 10 кила след 5-6 липосукции
АХА! Това имах предвид.
оф сори, че се повтарям, ти си го написала същото ама вчера като ти четох поста това изречение съм го пропуснала
просто това е от най-големите заблуди за липото и реших да го кажа...че в момента и без това ме вълнува въпроса
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd February 2007, 17:05
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Просто дублирането на мнения им придава сила, наистина ти благодаря ))
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd February 2007, 19:04
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Момичета ,аз например след липосукцията до момента съм минус 10 кила ,но това е и от режима ,който спазвам ,без много лишения ,но с изключване на вредни храни.От самата липосукция само ми се оформи тялото не съм, отслабанала ,но тя ме "отключи"към свалянето на килограми ,което преди операцията беше невъзможно.Колкото и да спортувах и гладувам не свалях и грам.Вече повече от 7 месеца продължавам да свалям.Трябва да се пазиш първите три месеца да не напълнееш най-много ,а и след това ,защото през тях зараства съединителната тъкан и ако качваш клетки могат да мигрират и да напълнееш неравномерно там където си смукана
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd February 2007, 20:02
lethe lethe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 14
По подразбиране

чела съм, че след липосукция човек трябва да следи много строго теглото си и диетата си, защото иначе организмът започва да трупа мазнини на места, където по принцип това не се случва. това, че са махнали голяма част от мастните клетки на дадено място не означава, че няма да надебелее, защото навсякъде по тялото си има мастни клетки. ако човек не е абсолютно решен да полага грижи през остатъка от живота си, по- добре да не се захваща, защото иначе последиците може да са изключително гадни (гледала съм филмчета за такива случаи)
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd February 2007, 22:26
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Moя позната си прави преди време липосукция на бедрата и задника в Бургас не си спомням при кои лекар.Резултатите бяха меко казано отчайващи!Беше станала цялата на бабуни и двата и крака бяха с разли4на дебелина.Не се оплакваше от болки но резултат опредлено нямаше.Само няколко месеца след това до толкова надебеля 4е стана още по зле.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd February 2007, 22:33
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

ми, аз като чета отзивите, май ще е по - добре да походя на фитнес...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th February 2007, 18:53
Цвета С Цвета С не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 411
По подразбиране

Винаги е по-добре да пробваш по- щадящите начини и липосукцията като последен вариант.за съжаление в някои случаи си става въпрос за структура и няма друг начин ,но още веднъж повтарям ЛИПОСУКЦИЯТА НЕ Е МЕТОД ЗА ОТСЛАБВАНЕ
Отговори с цитат
  #18  
Стар 26th February 2007, 19:22
Nimfea Nimfea не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 179
По подразбиране

Мерси, момичета!
Приятелката ми ще е разочарована определено, но като я знам колко е упорита нищо чудно скоро да цъфне пред кабинета на някой хирург. Жалко наистина Някак си се налага мнението сред незапознатите, че липосукцията служи за отслабване. Най-много помага Пълна промяна... там май им махат по доста килограми или така ми се струва.

А иначе никой нищо не каза за цената в Бг? Горе долу?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26th February 2007, 19:43
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nimfea
Най-много помага Пълна промяна... там май им махат по доста килограми или така ми се струва
Верно е,че участниците свалят доста килограми ,ама май пропускате момента с яките тренировки и диетата на които ги подлагат, тъй че отново се оказва, че резултатите не се дължат само на липосукцията
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 26th February 2007, 20:09
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nimfea
А иначе никой нищо не каза за цената в Бг? Горе долу?
общо взето е 200 евро на зона - например бричове са два крака - две зони - 400 евро...ханш, паласки, колене се смятат по същия начин.
ако правиш доста неща наведнъж, има отстъпка.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозалипосукциятанайвечезаслужавалиси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:55.