IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 22nd February 2010, 23:26
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Да се похваля, имам и аз час за операция на 14.04 е денят! Да ви питам вие къде си правихте изследванията? Ако ги правя в Каспела, може ли да са на същия ден преди операцията или трябва предварително да са готови още сутринта като отида в клиниката?
Отговори с цитат
  #392  
Стар 22nd February 2010, 23:28
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Зависи сутринта или следобяд ти е операцията.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #393  
Стар 22nd February 2010, 23:34
Аватара на spring
spring spring не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: София
Мнения: 814
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Да се похваля, имам и аз час за операция на 14.04 е денят! Да ви питам вие къде си правихте изследванията? Ако ги правя в Каспела, може ли да са на същия ден преди операцията или трябва предварително да са готови още сутринта като отида в клиниката?
Стискам ти палци - дано всичко бъде ОК и после ще чакаме снимки
Аз за сега събирам смелост за консултация, но май другия месец ще посетя доктора
__________________
Всичко започва да изглежда по съвсем различен начин, когато се държиш като Някой, а не като Нещо.
Отговори с цитат
  #394  
Стар 22nd February 2010, 23:39
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Благодаря! Непременно ще споделя снимки Рийзън, док каза да съм там в 8, а операцията щяла да бъде към обяд...
Отговори с цитат
  #395  
Стар 24th February 2010, 12:50
Аватара на Vasilenna
Vasilenna Vasilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Пловдив
Мнения: 10
По подразбиране

Здравйте! Моята операция ще е на 22.03 ... Относно изследванията: преди няколко седмици говорих с доцента и той каза нищо да не правя предваритено. Всички изследвания щяли да ми ги направят в болницата. Исках да Ви попитам дали някой от вас е правил операция не заради външна промяна на носа, а заради здравословен проблем? При мен промяна външно каза, че няма да има. Нослето си ми е нормално, но на р.снимка се вижда как в едната ноздра хрущяла има нещо като шипче (порастнал е малко повече ). Чудя се дали в такъв случай периода на възстановяване ще е толкова голям, както при другите операции с промяна на външния вид. Благодаря Ви предварително.
Отговори с цитат
  #396  
Стар 24th February 2010, 18:56
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Рийзън, док каза да съм там в 8, а операцията щяла да бъде към обяд...
Ем, значи имаш достатъчно време, за да си направиш изследванията там на място.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #397  
Стар 24th February 2010, 23:51
Аватара на breathe.easy
breathe.easy breathe.easy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Да се похваля, имам и аз час за операция на 14.04 е денят! Да ви питам вие къде си правихте изследванията? Ако ги правя в Каспела, може ли да са на същия ден преди операцията или трябва предварително да са готови още сутринта като отида в клиниката?
Аз съм на 13.04 бзззз, на мен доктора ми каза че ако не съм си ги направил предварително щели да ми ги направят на място преди операцията. На мен ми изглежда по-удачно да отидем подготвени, но дали и за доктора така е по-удобно или предпочита пресни данни хах ?
Отговори с цитат
  #398  
Стар 25th February 2010, 00:05
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Ох, и аз не знам...по принцип могат да бъдат до 2-3 дни преди операцията тия изследвания и няма проблем. Чудя се като операцията е по здравна каса, дали изследванията в Каспела се покриват от касата по клиничната пътека или ще трябва да си ги плащаме? Иначе ние с теб ще се засечем в болницата, да свиркаш
Отговори с цитат
  #399  
Стар 25th February 2010, 09:22
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vasilenna
Чудя се дали в такъв случай периода на възстановяване ще е толкова голям, както при другите операции с промяна на външния вид.
Ако няма чупене на кости, възстановяването би следвало да е по-бързо. Нямам представа какво ще се прави в твоя слуай, но каквото и да е, след две седмици си готова...


Цитирай:
Първоначално написано от breathe.easy
На мен ми изглежда по-удачно да отидем подготвени, но дали и за доктора така е по-удобно или предпочита пресни данни хах ?
Него не го интересува къде ще си правите изследванията, все пак не ги прави той самият, а за пресни, колко пресни трябва да са


Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Чудя се като операцията е по здравна каса, дали изследванията в Каспела се покриват от касата по клиничната пътека или ще трябва да си ги плащаме?
Ако операцията е през здравната каса, можете да си направите изследванията в Каспела абсолютно безплатно, т.е. покриват се от касата. Неудобството е, че трябва да бъдете в деня на операцията в 8.00ч. в клиниката, гладни и жадни.
Отговори с цитат
  #400  
Стар 26th February 2010, 13:10
Аватара на Vasilenna
Vasilenna Vasilenna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Пловдив
Мнения: 10
По подразбиране

"Ако няма чупене на кости, възстановяването би следвало да е по-бързо. Нямам представа какво ще се прави в твоя слуай, но каквото и да е, след две седмици си готова..."

Благодаря ти, emico. Истината е че и аз не знам дали ще има чупене на кости при мен. Знам само, че аз също ще лежа 2 дни в болница с тампони в нослето и ще имам пластини. Та това ме навежда на мисълта, че и моето ще е горе долу същото. Иначе то проблема ми е по-скоро за работата, защото 2 седмици не си е малко време. Има ли някой, който също ще е по това време на операция? (22.03.2010)
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:33.