IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 2nd November 2009, 00:49
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Ами може би нисковъглехидратната диета, която е била най-успешната ми до сега все още оказва влияние, но по време и след въглехидратния ден аз се чувствам преяла и напълняла, а през останалото време се чувствам чудесно, за това ми се ще да го махна този ден, но да не прецакам пък цялата диета.
А и може би и това че резултатите не са кой знае какви...
Отговори с цитат
  #182  
Стар 2nd November 2009, 23:18
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Здравейте всички ... отдавна не бях влизала тук , но сега като видях името на диетата ми стана интересно ... никоя не вярваше но свалих с нея 7 килограма ....най трудните седем . От 62 на 55 кг ако искате опитайте , на някой им се струва странно че се яде сладко и се слабее , но е факт.
успех
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #183  
Стар 2nd November 2009, 23:31
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

daliq ние отслабващите имаме нужда от хора като теб, които да ни надъхват. Благодаря ти
Отговори с цитат
  #184  
Стар 3rd November 2009, 16:16
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

daliq, прекрасно е че се включи! Искам да те питам, дали се повлиява целулита при тази диета, че той също ми е проблем. Не искам просто да губя килограми! Искам да променя и начина по който изглежда кожата ми
Отговори с цитат
  #185  
Стар 3rd November 2009, 20:17
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kremamel
daliq, прекрасно е че се включи! Искам да те питам, дали се повлиява целулита при тази диета, че той също ми е проблем. Не искам просто да губя килограми! Искам да променя и начина по който изглежда кожата ми
Не не се появява , целулита става по незабележим , но не изчезва , като че ли просто минава под повърхността и , нали знаеш като не виждаш нещо не ти пречи ... моят доста се поскри , още първите 25 дни ефекта беше доста добър.
Вече съм позабравила точно вълненията , но хора плодовият ден ми минаваше като кошмар в началото .... но мисълта че остават шест часа до лещата ме караше да издържа...
Аз така отказах цигарите , като си казвах само днес не пуша , утре ако искам ще запаля.
Така издържах и тази диета , нняма да ядете сладко чак през март нали ... аслед два или три дни ... мислете го така и става много по лесно

Вяра с каквото мога и доколкото помня ще помагам , а като ви чета и на мен ми се ще да я мина , метаболизма ми се беше пооправил като се сетя доста добре
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #186  
Стар 3rd November 2009, 20:25
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вяра
На мен утре ми е въглехидратен ден, отново ще се мъча да измисля какво да ям, най-вероятно макарони друго не мога да измисля.
ето ще ти дам идейка за това , че аз за този ден живеех..
купи си пица на парче и парче торта
изяж половината пица и половината торта на обяд
а другата половина на вечеря


винаги правех така , това което ям на обяд го купувам в по голямо количество така че да остане и за вечерята
изключвам плодовия.... там нищо не помага ,
имайте предвид падането на килцата е строго индивидуално , но става , мой колега отслабна с това също
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #187  
Стар 3rd November 2009, 23:33
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

толкова съм доволна, че още някой се включи да ни дава подкрепа.
Благодаря ти Далия!
Отговори с цитат
  #188  
Стар 6th November 2009, 16:24
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Това с покупката добре ама как да ям купена пица като има месо, кашкавал и т.н. и т.н. и как да ям торта правена може би с мляко, много захар и какво ли още не.

Аз обаче сега имам по-сериозен проблем. Случи ми се така че ми стана толкова лошо в едно заведение че едва не припаднах и съм обезпокоена на какво се дължи. Преди по-малко от 6 месеца си правих пълни изследвания и бях напълно здрава, а същата вечер не бях пила нито грам алкохол или нещо подобно. Мисля че кръвното ми беше паднало и то доста и понеже в началото за тази диета пише, че понижава кръвното при хора, които имат проблем с високо кръвно се чудя как ли се отразява на тези с ниско?
Отговори с цитат
  #189  
Стар 7th November 2009, 07:43
Аватара на kremamel
kremamel kremamel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 23
По подразбиране

според мен проблемът ти не идва от диетата, защото тя е добре балансирана. Получаваш от всичко , както и да си се хранела преди, едва ли е било по-добре. Кръвното добре се регулира като се приемат повече течности. Дори сутрин можеш да правиш физически упражнения, ако не си закусвала само след като поемеш чаша топла вода с лъжица мед. Това е напълно достатъчно в кръвта ти да влезе малко захар и да се почувстваш работоспособна. Не се вманиачавай, че проблемът ти идва от диетата защото :
1. Има разнообразни храни
2. Приемаш храни от всички групи
3. Не се ограничаваш в количеството чак толкова много

Това не Дюкан, ВМ-НВХ, Аткинс, и т.н. където за дълъг период от време се лишаваш от какво ли не.
Не съм специалист по хранене, но според мен от тази диета не може да има здравословни проблеми. Друг е въпросът ти самата как си разнообразяваш менюто и дали наистина не се ограничаваш съвсем съзнателно от нещо.
Отговори с цитат
  #190  
Стар 7th November 2009, 11:22
Вяра Вяра не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Всеки ден пия над 2л вода и единственото, от което се старая напълно да се лишавам е сладкото, но същия ден пък бях яла макарони със захар, така че незнам...явно наистина причината не е в диетата.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:03.