IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 12th October 2007, 22:57
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от snowwhite
Аз също съм с много суха кожа,и от лекари знам,че хора като мен задължително трябва да се мажат след всяко къпане.Доста е досадно,но пък иначе се чувствам като в чужда кожа. Та аз ползвам само медицинска козметика-Enydrial на Roc.Взимам си голямата опаковка,защото е по-евтино,а и става за лице и тяло.Той е с масло от карите,което е чудо! Онзи ден се рових да видя що е това, и много неща излязоха!Така че вече само такова мисля да ползвам.
Един съвет от мен, а ти попитай пак, но като видиш продукт, който е уверсален в случая за лице и тяло това не е така по причината че кожата на тялото е с по разл. уплътняване от тази на лицето. На тялото може да е суха кожата и на лицето също, но продуктите изобщо нямат нищо общо за едното и другото. Лицето е постоянно изложено на външни фактори, а тялото е скрито. В тялото се отлагат по друг вид натрупвания от колкото на лицето.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 12th October 2007, 23:06
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

ВАЗЕЛИН
Той не подхранва кожата. Действието му е повърхностно. Употребява се като съставка за омазняване (хлъзгане) в комбинация с др. продукти ако са сухи, но той няма функцията да захрани особено суха кожа.
Суха кожа: Кремове богати на витамини, минерали и мазнина! За предпочитане са нощните кремове да са по силни - активни. Възстановителния и регенериращ ефект на тялото, органите и кожата става ГЛАВНО през нощта.
Дневния може да е по-лек пак за суха кожа.
Миенето да е сутрин и вечер с хладка вода след, което редуване топла и студена и завършва със студена. Без да се трие лицето, а да се попива. Също така по-добре е почистване на суха кожа с тоалетно мляко-хидратантно (сухата кожа изпарява много бързо влагата и за това се нуждае от доста хидратация и подхранване) и тоник без алкохол поне веднъж на ден.
Дано съм била полезна
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th October 2007, 12:50
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Пробвай с розова вода-тя подхранва добре и хидратира.Ще останеш доволна.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th October 2007, 01:01
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

За вечер съм си взела един много мазен крем, за много суха кожа на др. Шелер. с Магарешки трън. За пръв път пробвам нещо на марката, но много го хвалят тоя крем и ще видя резулатата. На пръв поглед, като консистенция е много гъст и много мазен, като този медико идеал, дето го имаше като бях малка. Дано наистина да е подхранващ, че напоследък тоя студ и вятър така ми стресираха и изсушиха кожата...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th October 2007, 15:05
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desi_baby
Пробвай с розова вода-тя подхранва добре и хидратира.Ще останеш доволна.
Не подхранва Тя има успокояващо и тонизиращо действие
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th October 2007, 15:07
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
За вечер съм си взела един много мазен крем, за много суха кожа на др. Шелер. с Магарешки трън. За пръв път пробвам нещо на марката, но много го хвалят тоя крем и ще видя резулатата. На пръв поглед, като консистенция е много гъст и много мазен, като този медико идеал, дето го имаше като бях малка. Дано наистина да е подхранващ, че напоследък тоя студ и вятър така ми стресираха и изсушиха кожата...
При употребата на такива мн. продукти преди това отвори порите, затопли ги и мини с масажно олио , след което го отстрани с мокра кърпа напоена с гореща вода и тогава нанеси крема! Така ефекта му ще е завиден и ще останеш доволна
Успех!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th October 2007, 10:50
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аз също съм с много суха кожа. Използвам само гел душове или глицеринови сапуни на Рефан. След душ се мажа с това, а лицето ето с това
Единствения проблем е, че това мляко на нивея не се нанася много лесно и попива бавно. Трябва да стоя права половин час, докато попие. Много неприятно, но иначе ми действа много добре. Прави ми кожата мека и гладка.
Също така през вечер(освен , ако не ме домързи ) си забърквам кашичка от прясно мляко и мед и си мацам лицето. Много тонизира и освежава.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd October 2007, 11:06
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Rusalka,а този крем на Nivea матиращ ли е или дори и да попие пак стои лъскаво едно такова
А ти darimai понеже си с много суха кожа какъв хубав крем можеш да ми препоръчаш на мен за през зимата защото и моята е суха.Ти какъв използваш
Отговори с цитат
  #19  
Стар 22nd October 2007, 11:07
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

The Shadow мерси за инфото за розовата вода-ще гледам да го запомня
Отговори с цитат
  #20  
Стар 22nd October 2007, 19:38
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desi_baby
Rusalka,а този крем на Nivea матиращ ли е или дори и да попие пак стои лъскаво едно такова
А ти darimai понеже си с много суха кожа какъв хубав крем можеш да ми препоръчаш на мен за през зимата защото и моята е суха.Ти какъв използваш
Деси, това на Нивея е подхранващо мляко(поне така го водят) и не е матиращо, много е мазно и ставам мазна все едно съм се мацала със зехтин, но както вече казах, проблема е докато попие, след това кожата е мека и гладка. .
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Заженитесъссухакожалицетяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:03.