IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th June 2009, 14:55
Аватара на Darini
Darini Darini не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: на гости съм на 3-тата планета
Мнения: 2 401
По подразбиране

Абе,не го слушай-лъже те момъка!!Мани го направо!!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 25th June 2009, 08:30
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ако разбираше поне малко от алергични реакции,момъкът щеше да знае ,че повишена температура далеч не е водещия симптом при алергия....Да не кажа,че дори не се проявява тая висока температура!
Като си си намазал нещо на ръката ,трябва да се гледа дали се получава обрив,сърбеж,парене,зачерв ване или подуване на самото място на контакта,а не дали ше дигнеш t'C или дали ше свалиш 3кила
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25th June 2009, 10:22
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Яворе, аз от алергичен ринит (поленоза) вдигам температура, а не се обривам...че дори, ако не пия лекарства, мога да си я поддържам с месеци (правила съм го, докато се усетя кое от какво и кога...). Това, което описваш, се получава при тест за алегия с алерген, не е задължително алергията да му се проявава точно по този начин.

Освен това, хайде признайте си, че нито вие мъжете, нито ние жените обичаме презервативите. Затова най-добре е двамката да си направят пълни кръвни изследвания, има такива в Цибалаб, "Спокойствие" се казва пакета изследвания (BTW, ние с моя мъж така направихме, когато тръгнахме), а девойката да си се консултира с гинеколог, момчето с алерголог - то докторите са за това - и да си гледат любовта.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 25th June 2009, 10:55
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Добре,обаче ти като си на хапченца си ходиш навън и дишаш спокойно ,и нямаш температура ,нали??А не излизаш със скафандър или с тапи на носа
п.п.да,не вярвам някой да обича презервативите...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 30th June 2009, 18:11
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Хевън, кво става, как върви с решаването на проблема?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 1st July 2009, 10:52
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Ако разбираше поне малко от алергични реакции,момъкът щеше да знае ,че повишена температура далеч не е водещия симптом при алергия....Да не кажа,че дори не се проявява тая висока температура!
Като си си намазал нещо на ръката ,трябва да се гледа дали се получава обрив,сърбеж,парене,зачерв ване или подуване на самото място на контакта,а не дали ше дигнеш t'C или дали ше свалиш 3кила
Абсолютно съгласна съм. Мое мнение си е, с което не ангажирам никого, но точно алергична реакция от лубрикант би трябвало първо да се прояви със зачервяване, сърбеж, някаква екзема. За мен температурата е проявление на някакъв възпалителен процес, който протича в организма - дали ще е вирус, дали ще е бактериална инфекция. Все си мисля, че при алергична реакция температурата би трябвало да се прояви пост фактум - т.е. , ако не се овладеят нещата своевременно. Не искам да обвинявам приятеля ти, просто споделям мнение. Бих искала и да те посъветвам нещо. Наистина вашият проблем е труден за решаване, но ... не прави компромиси със себе си. Преди време аз направих тази грешка и започнах да пия противозачатъчни, без да имам причина от медицинска гледна точка - имах си редовен цикъл, лек ПМС. Лошото е, че това си е преди всичко ХОРМОНАЛЕН контрацептив. И при всички случаи е шок за организма. От личен опит мога да ти кажа, че макар и да пиех най-нискодозираните хапчета, организма ми привикна. Което е нормално, особено, ако ги пиеш по-дълго. Основната функция на противозачатъчните е да спират овулацията. Т.е. яйчниците ти не произвеждат яйцеклетка, която да може да се оплоди. Затова след като спреш хапчетата е възможно да нямаш цикъл известно време, а това коства много нерви и притеснения. Затова не бързай. Опитайте се да намерите някакъв компромисен вариант, в който да не ти се налага да се жертваш за нечий кеф. А, ако не успеете, знай, че такива мъже ги има доста. На всеки му харесва повече без презерватив... Идеята е да си осигуриш някаква сигурност и спокойствие. Тръгнеш ли да правиш жертви , само и само да му угодиш, считай, че ти си губещата. Затова, каквото и да правиш и решаваш, на първо място поставяй себе си. Успех!
__________________
Men are not prisoners of fate, but only prisoners of their own minds.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th July 2009, 14:45
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Да бе, има сърбеж, зачервяване, пъпчици. Температурата я казах като допълнително, което не е обичайно.

Естествено, че няма да правя жертви със моето спокойствие, за да му угодя.

Противозачатъчните са ми посления вариант. Малка съм за тях, пък и наще ще са против.

Развитие няма. Още не сме спали и сиг няма да е скоро... просто не виждам друг вариант освен да свършва извън мен и да умирам от филми следващия месец.. но на това ще склоня чак когато разбера, че тоя човек го заслужава на сто процента.
__________________
жия
Отговори с цитат
  #38  
Стар 4th July 2009, 17:03
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

[quote="jolifille"]
Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Да, ама тоя вариант знаеш ли колко е опасен от към проблема забременяване?Преди да свърши, мъжа отделя течност, която също съдържа сперматозоиди.
И аз го знам това.А и има сума ти болести, така че презерватив!!!
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Алергия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:47.