IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 21st August 2007, 15:07
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

Според мен мазнините въобще не са препоръчителни за диета, нищо че това е принципът на ВМ-НВД. Вярно е , че се отслабва (и няма как иначе щом изцяло си изключила въглехидратите), но за сметка на това организмът се пренатоварва с токсини.Мисля, че в това отношение е по-добре да се наблегне на чисто месо (без мазнини) и повече зеленчуци
Но това е мое лично мнение, изборът е твой.
Отговори с цитат
  #782  
Стар 21st August 2007, 17:09
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

И аз съм на същото мнение, Silver, бих се захванала с този режим само заради режима като такъв, т.е. за да си изградя някакви елементарни хранителни навици!!!!а иначе имам да сваля няколко кг, сега съм около 56-57, но искам да сваля 3-4, които смятам чрез тази френската, звучи ми добре, обичам нещата които се предлагат. И така! трябва да се прави нещо, щото не мога да се примиря с това положение!
Отговори с цитат
  #783  
Стар 21st August 2007, 18:11
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

И аз нямам много за сваляне, но се въздържам да правя определени краткотрайни диети, просто ефектът изчезва щом организмът си възвърне всичко, което му е липсвало. Наскоро реших да наблегна на протеините (основно извара, защото не обичам много месо) ;правех и доста упражнения, но взех да ставам доста мускулеста и спрях ....
Сега се храня по-скоро балансирано - както протеини, така и въглехидрати , възможно по-малко мазнини. И пак си правя упражнения - изразходвам захарта от вх-те
Може да се каже, че това ще ми е диетата доживот (колкото и страшно да звучи).
Вярно, че бързи резултати няма да има , но поне ще са трайни
Отговори с цитат
  #784  
Стар 21st August 2007, 18:39
blagovest blagovest не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 342
По подразбиране

Хора какво мислите за царевичното масло? Дали е здравословно? Тук пише ,че да... http://olin.bg/bg/products/corn/history.html
__________________
Моля регистрирайте се тук: www.agloco.com/r/BBFL7059
Отговори с цитат
  #785  
Стар 21st August 2007, 18:58
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Ако не е от генномодифицирана царевица сигурно наистина е полезно (предполагам, че щом е бългаско, значи е от нормална царевица)
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #786  
Стар 22nd August 2007, 08:18
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Аз изобщо за пръв път чувам за подобно олио Доколкото знам, мн е полезно сусамовото, но все още не съм го опитала, предполагам че ще е добро.
Silver, ти ходиш ли на някакви други тренировки, освен упражненията у дома?
Отговори с цитат
  #787  
Стар 22nd August 2007, 13:32
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

Допреди 2 месеца ходех редовно на фитнес (е, ако 3 пъти седмично е редовно, защото ходех на училище и нямах време за повече). После обаче затвориха женския фитнес (аз съм от съм от малък град, нямаме много зали), за да го преустройват и доколкото знам е станал смесен и ходят основно мъже, а аз съм малко стеснителна ....
Затова реших да си правя упражненията вкъщи. Правя по няколко вида за краката, едно упражнение за дупето и 100 коремни. Повтарям тази гама от упражнения по 4 пъти на ден, гледам ходя повече и така...
Не мислех, че ще има ефекта на фитнеса, но определено се постегнах
Отговори с цитат
  #788  
Стар 22nd August 2007, 14:53
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

ЕЕЕЕЕ, браво!! ти си ок тогава, изобщо не искам да се оплакваш Аз от няколко седмици не правя нищо тъй като почнах нова работа,но смятам скоро да преустановя този процес на мързелуване. Обаче напоследук все повече си мисля за плуване...знам че се отразява много добре и цялостно развива тялото!
Отговори с цитат
  #789  
Стар 22nd August 2007, 16:21
sillver sillver не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 111
По подразбиране

Плуването определено изгаря много енергия Всеки път като ходя на море ми прави впечатление, че на другия ден съм по-стегната
Нищо, че не мога да плувам, ами само се плацикам
Отговори с цитат
  #790  
Стар 23rd August 2007, 08:11
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Абе, Silver, ти на колко години си??? Ходиш на училище....не забравай че ако си все още в пуберитета, диетите не са много препоръчителни за теб
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизасемкибонбонкикалориивсичко
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:48.