IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st June 2009, 19:44
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране Алергия

Тъъъъй, ето какъв е проблема.
От известно време си имам нов приятел.. и като се стигна до частта със секса той ми сподели, че има алергия към лубрикант, а както всички знаем, няма презерватив без лубрикант. Та аз съм супер стъписана от всичко... пък и съм голяма филмарка и адски много се притеснявам от забременяване и дори да свършва извън мен ще почина само от психясване... поне на този етап...

И тук идва въпроса ми - Как да се пазя? Рано ми е за хапчета, спирали и т.н. Женските презервативи до колкото знам почти няма в БГ... въпреки това, аз ще намеря стига да свършват работа. Та вторият ми въпрос е, понеже не знам точно, женските презервативи имат ли лубрикант от страната, до която той ще се опира? Тъп въпрос, но искам да съм наясно с всичко. Ако имате идеи какво да правя, кажете!!!

Аз мога без секс, обаче се притеснявам, че няма да му предоставя пълноценна връзка, а адски много се привързвам. Искам да е щастлив с мен... а макар да казва, че не го бърка дали ще спим или не, знам, че не е така....

П.П. Пича си прави на 3 месеца тестове са СПИН и всички болести и са отрицателни.
__________________
жия
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st June 2009, 20:15
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

При вас е много сложно,.......

Ако той смята и е сигурен,че може да се владее,е възможно просто да го изкарва преди да свърши и да напърви работата другаде,............НО е много рисковано и пак има възможност да оплескате всичко

Аз също не пия хапчета и не правя секс с презерватив от скоро,но човека с които имам интимни отношения владее да се контролира и да не свашва в мен,...........общо взето не знам какво да те посъветвам
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st June 2009, 20:52
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Владее да си контролира, защотот вече 5г няма забременено момиче и не е в това проблема...

той дори да не свършва в мен и всичко да е окей аз ще УМРА от страхове и филми...
__________________
жия
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st June 2009, 22:28
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Питай ледено_sЪrце за този проблем, но аз съм лекооо склонен да вярвам, че е измислена причина, за да не се ползва презерватив.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st June 2009, 22:35
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

и аз почнах да се замислям, но все пак аз му отказах ако е без презерватив.. и той вместо да ме изиграе се прецака... няколко пъти го питах и можеше като види, че няма да стане да си признае или да каже, че се е бъзикал и всичко да се нареди...
__________________
жия
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st June 2009, 22:44
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Мила,защо ти трябва да се тормозиш как да се предпазите,.....той досега как е правил секс след като е алергичен,......
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st June 2009, 22:47
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Предполага се, че без презерватив, но дали е истина това.Най-близко до акъла е да намериш някоя бивша негова приятелка и да питаш.Пролема е, че е деликатен и личен въпроса и не е ясно дали изобщо ще получиш отговор.
Иначе, хаха... поискай да ти го докаже.Искай от него, ако те обича, да го направите с презерватив, той да получи алегричната реакция и веднага след това на лекар.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st June 2009, 22:53
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Ми той затова си прави тестове на всеки 3 месеца,защото не използва презерватив,..........явно момичетата му сами трябва да се оправят за това как да не забременеат,малко е егоист
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st June 2009, 22:55
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Мила,защо ти трябва да се тормозиш как да се предпазите,.....той досега как е правил секс след като е алергичен,...
Без презерватив.

Предполага се, че без презерватив, но дали е истина това.Най-близко до акъла е да намериш някоя бивша негова приятелка и да питаш.Пролема е, че е деликатен и личен въпроса и не е ясно дали изобщо ще получиш отговор.
Познавам една мацка, но тя ме мрази...

Иначе, хаха... поискай да ти го докаже.Искай от него, ако те обича, да го направите с презерватив, той да получи алегричната реакция и веднага след това на лекар.
Той спомена, че си е правил тест. Намазал се по ръката с лубрикант и след 2ч бил с температура, доктори...



Не знам, теста е най-лесен. Отказвам му. Рано или късно ще ми писне да лъже, ако е така, в което се съмнявам.

Помагайте със съвети какво да правя с пазенето...
__________________
жия
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st June 2009, 22:57
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jolifille
Ми той затова си прави тестове на всеки 3 месеца,защото не използва презерватив,..........явно момичетата му сами трябва да се оправят за това как да не забременеат,малко е егоист
Не... досега май е попадал все на големи мацки, дето цък - хапченца и няма проблем.
А последната май даже не го е питала и май още не знае. Тя не била фен просто.
__________________
жия
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Алергия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:58.