IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 21st March 2006, 10:04
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране

леле какви страхотии си говорите.......как сега да се навия за подобна операция
шегувам се, но истината е че тази операция за мен си остава рискова, ами ако докторите оплескат нещо, къде ще си крия носа после.... нищо де риск печели риск губи!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st March 2006, 12:44
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
Aset мила,наистина ме стресна...как са му махнали хрущялите сега какви са ноздрите му на пипане без тях,не увисват ли,меки ки са?
Искам и аз още стеснение...ох ,само пак да не се запаля за някоя операция,че точно се бях успокоила.
Пък и съм доста влюбена. :P
Ами така, изрязали са ги, явно както и на Кити. Не, изобщо не увисват, изглеждат напълно нормално, само по- тесни. Каза ми, че на Венета Райкова носът бил правен така, не зная колко е вярно... Един колега му пипна ноздрите дали са меки, аз не се престраших, имам чувството, че наистина ще му е мек носът сега. Ама другия път няма да пропусна да проверя.
А ти си си бомба, стига толкова
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 21st March 2006, 15:44
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Благодаря ти Aset
Аз все пак да питам.Много ли са стеснени ноздрите на твоя приятел?И връхчето пипано ли му е?Въобще този хрущял на върха на нослето правят ли го някъде?Знам ,че го режат малко,но съм чувала,че за връх какъвто е на Венета Райкова трябва да се слага имплант.Вади се хрущяла и слагат имплант за по изтънчено и заострено връхче.

Кити кажи ми твоето връхче пипано ли е и знаеш ли нещо по въпроса?
:P
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st March 2006, 16:11
kocco kocco не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 35
По подразбиране

На мен ноздрите не са ми широки, искам да кажа че по скоро е дълаг напред и има гърбица! Аз мисля че ако сепремахне гърбицата няма да е достатъчно защото пак ще е много дълаг напред (долу при ноздрите ) затова искам да го скъса назад. Малее как ги говора сеедно става въпрос за...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th March 2006, 16:44
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Ами, какво да ти кажа, харесвам си носа сега, но и аз искма да е още малко по-тесен...Доктора не е вадил латерални хрущяли, седят си там и много личат, поне засега. Каза, че с преминаването на отоците, носът ще се променя поне 4-5 до 6 месеца. Не бързам да се навивам за нова засега. Ако ми хареса окончателния вариант, няма да пипам нищо повече. В профил е добре, но във фас има още да се свива. Не знам къде се правят такива импланти...
Вижте, момичета, интересува ме правене на скули...Попитах лекари, но чух различни мнения. В края на краищата, дали с липофилинг или импланти? Много красиво и фино става лицето ако се подчертаят повече скулите...Асет, мислиш ли, че ще е опасно? Или организмът може да не приеме чуждо тяло?...Но все пак е силикон...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26th March 2006, 16:46
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

В "Св.Пантелеймон" ли са му ги махнали? няма ли проблеми сега?
Моето връхче е стеснявано, да...всъщност никак не изглежда зле...но може и още )
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th March 2006, 16:21
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Кити към теб ми е въпроса, тъй като и аз си правих преди около месец и половина корекция на носа, освен че имаш отоци все още, имаш ли неравности по носа? Да поясня какво е при мен, то не се вижда визуално, но като си пипам носа и особено тази част която е между челото и началото на носа имам лека кръгла подутина, която е твърда, и на още едно място пак в горната лява част, абсолютно същото на пипане.
Ако някой знае какво е точно това да ми каже. Лекаря ми беше казал че това са хематоми, само че са прекалено твърди за да са. А и доста време се задържаха вече, което започва да ме притеснява.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 1st April 2006, 07:26
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Да, здравей...за подутината, имам абсолютно същата, твърдо като кост на пипане, дори си мислех, че доктора нещо е счупил и поставил не където трябва. Но се разнася, което ме кара да мисля, че е това, което описваш. Намаля, определено. За други неравности...От топлото сега ми се разширява хрущяла, което ме кара да настръхвам...цяло лято ли ще съм така??Иначе си беше много гот. Не ми харесва единствено това, че той не ми е махнал латералните хрущяли, тези встрани, което визуално го разширява, но той каза, че докато е твърд на пипане още не е приел окончателна форма. А той е. Така, че нищо не ми остава, освен да чакам. Отвреме на време правя билкови компреси, лед, ходя и бездруго на IPL за лицето, доктора ми каза, че действа добре за следоперативни процедури. Та така...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd April 2006, 21:02
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Май съм те подвела...на кост ми прилича...не личи отвън, но на пипане се усеща...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #20  
Стар 3rd April 2006, 12:18
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кити
Май съм те подвела...на кост ми прилича...не личи отвън, но на пипане се усеща...
Аз тъкмо се бях успокоила, обаче и на мен ми прилича на кост това за което ти говоря. А ако е така, това означава ли че няма да спадне? че ако моето спадне ще ми стане по голяма извивката на носа, ако не винаги ще ме дразни Ох не знам, аз още се надявам да спадне. Какви са тези терапии за които говориш? Трябва ли да се правят някакви масажи на носа? Предварително благодаря.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Няколковъпросакъмправилитесиринопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:35.