IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th January 2006, 10:07
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране Имам силиконов бюст и правени устни.Сега искам нос...

Нямам проблем с носа.Тоест хората около мен ми казват,че съм луда.За6тото нямам гърбица или някакав дефект,но аз искам по-малък нос.Имам силикон е гърдите и в устните.Фен съм на хората ,които си правят малки промени,а не се правят на секс бомби.Ако някои иска мнението ми за някаква операция може да ми пи6е.Постоянно се ровя в сайтове за пластики и гледам пластични операции.За носа ме е страх ...но не от болката и отоците,а от това дали 6те изглеждам добре след това.Мисля да направя операцията при доктор Бояджиев.Днес съм на преглед ....
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th January 2006, 20:08
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

да не та видим по Планета шегичка, нищо лично
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th January 2006, 09:11
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране

bimbi
точно това исках да кажа с писмото си,че ако ме видиш на улицата никога не би казала,че имам каквато и да било пластика.гърдите ми са средни,устата ми е напълно нормално.просто моята беше доста тънка.пристрастена съм към промяната,но гледам да не е вулгарна,както прабят звездите в България.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th January 2006, 03:45
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Малееее,недей.Страшно много боли.Аз имам 2 операции на носа,понеже ми беше крив.Първата операция беше при Маджаров,а втората при Михайлов.И двете бяха с месна упойка,заради опасноста да не се задавя с кръвта.След това около 1-2 месеца бях с синьо-черни отоци и пак носът си ми е леко крив.Първата операция даже ми вързаха ръцете и краката и после кърти с едно длето.Ужааааас.Не искам и да си спомням. ,но ти си прецени.Все пак носа си е твой.Пожелавам ти успех,защото ще ти трябва.[color=darkblue]
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd January 2006, 05:17
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Явно не си ме разбрала паравилно.Сега съм на 27 год.първата операция си правих на 14 год.,а втората на 18год.Тогава се правеше с местна упойка.Сега не знам,но от това което прочетох може бе се е подобрила техниката .Само знам,че адскиии мнооооого болеше и след това месец-два не бях излизала от нас,заради множество хематоми и т.н.Радвам се за теб и още повече,се радвам,че си доволна .Може и да си направя трета операция и този път дано е сполучлива
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th January 2006, 18:54
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране мнение

Зная,че тук няма много дами подложили се на пластична операция на носа,но питам евентуално ако някои е чел или чул някъде...Вазможно ли е след операцията очите ми да променят формата си?
Сега са различни,сякаш по разделечени и кръгли?Много съм разстроена,ами ако останат такива
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th January 2006, 16:18
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Здравей.Аз си мисля че е нормално да има такав ефект от операцията ти на носа,тъй като е стеснен.Преди ти е бил по -широк носа,и очите ти са изглеждали добре...Нормално е сега да се получи такова нещо,нали разбираш.Очите ти не са се променили от операцията.\само носа.Вярно че операцията довежда и до такава промяна,не се бях замислила...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th January 2006, 17:31
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :) ох

ох незнам ,звучи страшно...но мисля ,че никъде не съм чела някой да се е оплакал от вида на очите си след такав вид операция....променя се изражение,излъчване...но дано сам права,не мисля ,че е възможно да погрознееш.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th January 2006, 17:37
dani_d dani_d не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 94
По подразбиране Re: :) ох

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
ох незнам ,звучи страшно...но мисля ,че никъде не съм чела някой да се е оплакал от вида на очите си след такав вид операция....променя се изражение,излъчване...но дано сам права,не мисля ,че е възможно да погрознееш.
ти пита ли лекаря, защо се е получило така? По това, което прочетох, че си писала във форума, и аз се навих на такава операция. Дори говорих със същия лекар, но не съм ходила на консултация все още обмислям нещата. Той също така ми гарантира, че осем дни след операцията ще мога да излизам нормално. Обаче, ако пък ти се получи такова нещо с очите, не знам дали ще го направя, много е трудно да вземеш такова решение и ти се възхищавам как си го направила. Дано всичко да се оправи и да не съжаляваш!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th January 2006, 20:18
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :) дани не бързай с изводите

Аз съм си малко параноичка.Очите ми не са зле.Нека ми мине още малко и ще ти пратя снимки преди и след.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмамсиликоновбюстправениустниСегаискамнос
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:00.