IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 13th June 2012, 19:59
peaceful_warrior peaceful_warrior не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте ,аз съм на 19 години момче и имам проблем с клепнали уши. Интересното е ,че ушите ми са клепнали в долната част ,а не както е по принцип в горната или изцяло. Просто винаги ми е било комплекс това с ушите ,макар че повечето ми приятели изобщо не го забелязват ,но аз като се погледна в огледалото и първото нещо което ми се набива на очи са гадните ми уши. Решил съм да направя пластична операция. Изчетох цялата тема - цените ,доколкото разбирам варират от 800 до 1200 лв ,но все още се колебая при кой специалист да си направя операцията тъй като тук като чета има много разногласни мнения за абсолютно всеки пластичен хирург.
Моля ако някой в скоро време си е правил такава операция да ми пише на Лс . И също така искам да попитам понеже се занимавам с фитнес след операцията ще мога ли да ходя веднага пак на тренировки или трябва да се изчака и ако се чака колко време е ? И също така да питам чел съм че в ушите има много енергийни точки и с една такава операция може ли нещо да ми се увреди организма?
Отговори с цитат
  #672  
Стар 22nd June 2012, 22:08
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Здравейте,

Четох, четох и доколкото видях, корекцията на ушите си правят най-вече хора със щръкнали/клепнали и/или големи уши. Въпросът ми е: Може ли да се направи корекция на малки и прибрани уши, които са разположени на различно ниво, не знам как да обясня. Просто едното ухо е по-нагоре от другото. Та някак да се премести цялата ушна мида на едното ухо и да се изравнят. Или говоря за нещо от сферата на научната фантастика?
Отговори с цитат
  #673  
Стар 24th June 2012, 07:53
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Най-добре отиди на консултация!
Отговори с цитат
  #674  
Стар 24th June 2012, 11:58
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Ще отида на консултация, но мисълта ми беше, ако вече има някой с подобна интервенция, да добия впечатления от първа ръка
Отговори с цитат
  #675  
Стар 24th June 2012, 13:39
kakazaio kakazaio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Здрасти ! Много добър пластичен хирург е доцент Романски,национален консултант по пластична хирургия и ръководител на Клиниката по пластична хирургия в Александровска болница.Скоро си оперирах при него точно ушите и резултатът е великолепен.Ако може да се направи нещо,той ще го направи.Клиниката е на 12 ет. в Стоматологичния факултет.Най-добре е до отидеш някоя сутрин към 7и 30ч.,преди да влезе в операция.Успех!
Отговори с цитат
  #676  
Стар 24th June 2012, 17:43
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Заинтригуваме с този Роман Романски. Но в интернет не намерих много за него , освен някакъв ценоразпис на процедурите в Александровска. Но сигурно е от 95-та , защото отопластиката беше 700 лв , а ринопластиката 1400. Смешни пари...
На снимките ми изглежда голям симпатяга , така че ако имам време ще го посетя. Как става записването при него?
Отговори с цитат
  #677  
Стар 24th June 2012, 18:16
kakazaio kakazaio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Здрасти!Можеш да отидеш,както съм писала, без записване рано сутрин или да се обадиш на този телефон 9526039 -това му е служебния телефон.Няма да сгрешиш,ако му се довериш.Успех!
Отговори с цитат
  #678  
Стар 24th June 2012, 18:52
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Мерси, kakazaio. И аз може би ще се възползвам, когато отида в началото на юли в София. Поне за консултация, тъй като в момента нямам парите да се оперирам, пък не ми се ще да взимам заеми, за да се "разкрасявам"
Отговори с цитат
  #679  
Стар 24th June 2012, 19:46
kakazaio kakazaio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
Мерси, kakazaio. И аз може би ще се възползвам, когато отида в началото на юли в София. Поне за консултация, тъй като в момента нямам парите да се оперирам, пък не ми се ще да взимам заеми, за да се "разкрасявам"
Здрасти! Ако проблемът не е само козметичен ,може да се измисли нещо по здравна каса,има различни клинични пътеки или можеш да го попиташ за разсрочено плащане ,ако искаш-не пречи да попиташ!Лека вечер.
Отговори с цитат
  #680  
Стар 24th June 2012, 20:35
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Благодаря ти, kakazaio. Когато имам възможност, ще кача снимки, да се види какъв ми е проблемът. Лека вечер
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:30.