IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Устни


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 28th July 2013, 18:47
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Ангелче, някъде из форума пишеше, че Стоянов към момента не прави липо със стволови заради проблем с клиниката-партньор . Аз също съм от отбора на пощурелите на тема стволови клетки, но за момента ще се ориентирам към обикновен липофилинг, въпреки че много ме притесняват оттоците. Колкото до стволовите клетки, освен изброените цени има и такава за обогатяване на собствена мастна тъкан със ств. клетки. Общо взето излиза много, много солено, но пък има много повече позитиви пред стандартния липофилинг.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th July 2013, 19:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Общо взето излиза много, много солено, но пък има много повече позитиви пред стандартния липофилинг.
Това няма как да е вярно,защото цената за всичките липофилинги се равнява на цената със стволови клетки.Предимството е,че процедурата е еднократна или максимум да се наложи втора,ако се търси някакъв мега фрапантен ефект.И няма странични ефекти,за разлика от липофилинга,който може да причини неравности и асиметрия в последствие
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #43  
Стар 29th July 2013, 11:19
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Това няма как да е вярно,защото цената за всичките липофилинги се равнява на цената със стволови клетки.Предимството е,че процедурата е еднократна или максимум да се наложи втора,ако се търси някакъв мега фрапантен ефект.И няма странични ефекти,за разлика от липофилинга,който може да причини неравности и асиметрия в последствие
Съгласна съм!
Но ако някой иска единствено липофилинг на устни и очаква "леко" попълване, което би се получило от една, максимум две процедури, тогава стандартния липофилинг без стволови е на сравнително достъпна цена - това имах впредвид. За това, че може да причини неравности и асиметрии, съм абсолютно съгласна. Въпрос на гледна точна и преценка на пациента и на известна доза късмет!

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 29th July 2013 на 11:21
Отговори с цитат
  #44  
Стар 29th July 2013, 11:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

1200 евро е сравнително достъпна цена за теб,а за мен не.От единствен липофилинг не остава нищо,което значи да дам 1200 евро за търсения ефект.АМи не,бих си направила със стволови клетки за тази цена без значение ,че се чака 3 месеца.ПЛюс това възстановяването няма да е толкова дълго и няма странични ефекти Това е минуса на липофилинга,че става бавно и не от първия път се постига нещо,защото клетките трудно се закачат.
Това със стволовите клетки е разумния вариант,за да не се дават излишни пари на вятъра,но жалко,че не се извършва в момента.Явно затва го няма обявено в сайта.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th July 2013 на 12:02
Отговори с цитат
  #45  
Стар 29th July 2013, 12:39
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
1200 евро е сравнително достъпна цена за теб,а за мен не.От единствен липофилинг не остава нищо,което значи да дам 1200 евро за търсения ефект.АМи не,бих си направила със стволови клетки за тази цена без значение ,че се чака 3 месеца.ПЛюс това възстановяването няма да е толкова дълго и няма странични ефекти Това е минуса на липофилинга,че става бавно и не от първия път се постига нещо,защото клетките трудно се закачат.
Това със стволовите клетки е разумния вариант,за да не се дават излишни пари на вятъра,но жалко,че не се извършва в момента.Явно затва го няма обявено в сайта.
Мариска, коментирах само и единствено цената! Аз също не бих избрала стандартния липофилинг /ако имах избор/, независимо че за този със стволови ще ми е необходимо доста дълго време да събера нужната сума /за мен е КОСМИЧЕСКА, което в никакъв случай не означава че не си струва/. Но в момента е излишно да се "кахъря", впредвид че към момента не се предлага. Имам кръгове под очите и трябва да взема мерки! Бях се ориентирала точно към липо със стволови /и се примирих с факта че не мога да си го позволя скоро/, докато не разбрах че отпада като вариант. Остават 2 варианта или стандартен липофилинг или периодично поставяне на филър. Ако някой има друга идея как да се справя с проблема......................нека пише!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 29th July 2013, 13:27
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Мариска, коментирах само и единствено цената! Аз също не бих избрала стандартния липофилинг /ако имах избор/, независимо че за този със стволови ще ми е необходимо доста дълго време да събера нужната сума /за мен е КОСМИЧЕСКА, което в никакъв случай не означава че не си струва/. Но в момента е излишно да се "кахъря", впредвид че към момента не се предлага. Имам кръгове под очите и трябва да взема мерки! Бях се ориентирала точно към липо със стволови /и се примирих с факта че не мога да си го позволя скоро/, докато не разбрах че отпада като вариант. Остават 2 варианта или стандартен липофилинг или периодично поставяне на филър. Ако някой има друга идея как да се справя с проблема......................нека пише!
АААА,коментирахме устни и аз затва пиша само за тях.Извинявай,сега разбирам вече.В темата сме за устни и съм се заблудила явно.Не слагай филъри,гадно е.Не се знае какви асиметрии и сраствания може да се получат,плюс това колкото и да е траен този филър,никога няма да си в мир със себе си,че ще се налага да се бодеш и занапред.Ти ходи ли на консултация при Стоянов?Той ще ти каже кой вариант е най-удачен за теб
Даже не винаги това,което си мислим за удачно, всъщност не е подходящо за нас.Аз пък помня преди,че исках някаква операция на устни с издърпване от вътре навън.Една съфорумка си беше правила и беше адски добре изпипано и не си личеше изобщо каквато и да било намеса,но моите устни се оказаха неподходящи.

Ето тук е описано:Увеличаването на обема при този метод не е драстично, но е достатъчно, за да придаде един по-секси вид на устните. Техниката е подходяща за тънки и дълги устни
http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-2...avane-na-ustni
Пише,че си придава леко пухкав вид,какъвто ти искаш.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th July 2013 на 13:37
Отговори с цитат
  #47  
Стар 29th July 2013, 15:22
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Кръговете под очите са ми голямата мъка в момента, преди беше носа, но той сега е във форма . Ако един ден /надявам се/ се стигне до липо със стволови, най-вероятно ще поискам попълване и на устните /горната ми е малко по-тънка и къса от долната, иначе контура много си го харесвам/. Но засега търся варианти да се преборя с кръговете, понеже придават леко изморен вид.
Отоците след риното много добре ми маскираха кръговете под очите и идеално ми запълваха вдлъбнатините - Ама всяко чудо за 3 дена, хайде за две седмици! Но наистина много се харесвах с отоци!!!!!!!!!!

Погледнах снимките, резултатите са наистина добри, но повече ми харесват леко издадени устни като на пате! Снимките в раздела за липофилинг страшно ми допадат, но засега ще търся решение само на кръговете под очите!

Последно редактирано от Beauty_on_Duty : 29th July 2013 на 15:36
Отговори с цитат
  #48  
Стар 29th July 2013, 15:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тук вече не съм наясно,но ако бях на твое място щях да искам радикална промяна и заличаване,тоест операция ли ще е,скалпел ли ще е,но да ги няма.Най-добрият вариант да идеш на консултация,за да си наясно какви са изгледите и опциите за решението на проблема.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #49  
Стар 29th July 2013, 15:46
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Като си правих плазмолифт, се консултирах с дерматоложката, тя също не препоръчва филър /въпреки че би спечелила, ако ме беше навила/, каза също че блефаропластика на долни клепачи преборва мастни торбички и излишна кожа, но няма как да запълни вдлъбнатини. Липото е много подходящо, но не е желателно да се прави през лятото. През другите сезони пък съм на работа, преподавам в университет и не мога да се появя в гротески вид. А ся де...........................?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 29th July 2013, 15:59
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Да ти кажа и аз съм предразположена към вдлъбняване под очите и бузите и това е най-осезаемо когато губя кила,мастна тъкан.За момента само качвам и затва съм доволна,но се надявам да не сваля прекалено много като родя,защото това веднага ще се изпише на лицето ми
Което пак ще ме затормози като се виждам в огледалото.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: RadiesилиЛипофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:32.