IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 22nd May 2009, 14:12
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magmagi
Вчера бях на консултация при д-р Денкова-ще започвам няколко процедури,
много доволна останах,
клиниката е супер, а тя е страхотен специалист
Страшен пич е Денкова. Под 'пич' визирам професионализъм, отношение, разбиране, съвети, компетентност...
Нямам за цел да й правя реклама, но наистина съм очарована от нея.
Всичко, по-горе изброено, може да се види в/у лицето й - на консултацията я попитах какво е слагала по себе си и беше откровена и изчерпателна - страшно много младее, наистина, на живо е в пъти по-добре от снимки, видеа и пр.
За цените не споря - във въпросната клиника са завишени, НО според мен си заслужава!
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 1st June 2009, 09:20
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
А долния клепач при Динев ли го прави или аз нещо бъркам?
Привет на всички,
отсъствах и нямах възможност да влизам във форума.
Не го правих при Динев, а и да ви кажа 99 % съм убедена, че не ми го прави и лекаря с който имах уговорка, но това никога няма да разбера , защото и да го питам, няма да признае , че не е той, но затова ще разкажа в темата "недоволни от .........."
Отговори с цитат
  #43  
Стар 1st June 2009, 09:29
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ина, благодаря ти, че отново се включи!
Ще чакам да пишеш за долния клепач, защото това е тема която доста ме вълнува, а тук явно няма много "момичета" с подобни корекции.
Ако ти се пише, сподели дали виждаш добри резултати от "склуптрата", нали трябваше да мине някакво време докато се види пълния резултат. Заслужава ли си парите, според теб?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 1st June 2009, 09:36
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Ина79, понеже те имам за полу-експерт вече в лицевата област, какво би препоръчала за запълвани на вертикални бръчици в долната част на бузите, където кожата се е поотпуснала с времето...?
О, Благодаря ,
Аз като съм те виждала на снимки , не мисля да имаш някакви бръчици.
Какво имаш предвид ,подобни на назолабиалните ли , само ,че на друго място на бузите , бръчици или увисвания, към края на лицевия контур ли?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 1st June 2009, 12:15
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Ина, благодаря ти, че отново се включи!
Ще чакам да пишеш за долния клепач, защото това е тема която доста ме вълнува, а тук явно няма много "момичета" с подобни корекции.
Ако ти се пише, сподели дали виждаш добри резултати от "склуптрата", нали трябваше да мине някакво време докато се види пълния резултат. Заслужава ли си парите, според теб?
По въпроса за клепачите , това са интервенции който ,като им доиде времето всеки трябва да си ги направи. При горния се маха увисването което прихлупва окото, а при долния "пачия крак се маха сега при усмивка имам малко като мимика ,но онова ужасно сбръчкване въобще го няма. Извинете.

За слулптрата да трябва още врема да мине гледам се, гледам се и чакам... един ден виждам положителна промяна , друг ден не, и така още чакам до два месеца напред във времето.
А вчера се даже и уплаших. Усещам си устата "набъбнала" - подута-стои като найлонова -и си казвам- тя , да не ми е сложила на контура теч.селикон ,като знам че тя въобще не работи с него , ама в първия момент ти минава всичко през главата . Пък и остатъка от спринцовката с която ми прави контура беше в мен до следващото дослагваме. Уплаших се малко- въпреки ,че не беше зле на външен вид, но си викам, ами ако имам някаква реакция. Но престанах да го мисля и сега си е всичко наред.
Та мисълта ми е , че след толкова дни щом имах някаква реакция на устата, то и "скулптрата" работи.
Да работи , да работи , че я чакам
Отговори с цитат
  #46  
Стар 2nd June 2009, 09:52
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Ина79, понеже те имам за полу-експерт вече в лицевата област, какво би препоръчала за запълвани на вертикални бръчици в долната част на бузите, където кожата се е поотпуснала с времето...?
За по младите според мен е подходящо липофилинг на лицето.
2008 г. когато си правих горен клепач , жена на 40 г. беше след мен на операц. за липофилинг, изглеждаше прекрасно . Каза ми, че преди 3 м. си е правила първия липофилинг на лицето , на въпроса ми защо сега прави втори като кожата на лицето и е прекрасна без една бр. (на челото имаше ботокс и аз от нея се запалих по ботокса) тя каза,че не желае да чака 6 м. по предложението на док. , иска още сега да има натрупване докато не се е върнало състоянието , не може да си помисли , да чака до състоянието което е била.Ама беше прекрасна.
Щях и аз да си правя, но болката след това ,но само първия ден е като ударен от влак, по думите и, и периода за възтановяване е дълъг(трябва да си в къщи и се правят 2 бр.операций)
След време видях жена на 50г. с липофилинг, лицето и бе без бръчки,без увисвания, но под очите където са орбитите стоеше като намачкано фолио и там жълтееше, а лицето й розовееше и не беше приятно,но това се забелязва когато знаеш и гледаш там,иначе общия вид е прекрасен без бръчки. Може би защото се получава едно попълване на лицето , кожата се опъва търси си място и го намира при орбитите и сигурно там не може да се попълва и трябва с ножчето да се прави долен браулифт,по мое мнение като последваща операц. не в същия ден, но това е за 50 + год.
На мен от пълнителите на назолабиалните ми се попълват някак си и бузите, може би препарата не стой само в назолаб. а си мигрира малко, но, аз съм доволна.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd June 2009, 16:35
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
На мен от пълнителите на назолабиалните ми се попълват някак си и бузите, може би препарата не стой само в назолаб. а си мигрира малко, но, аз съм доволна.
И аз се надявах да "мигрира" леко към бузите след липофилинга на назолаб. с мастна тъкан, но....само първите две-три седмици....след това нищо не остана към бузите....А док категорично ми отказа за бузите - каза, че можел да ми постави само на скули и устни и назолаб. гънки, иначе не се слагало в бузи, или поне той не слага...Мислех си за някакъв филър... просто кожата на бузите в най-долната си част към контура ми е отпусната....на снимки не личи иначе....
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th June 2009, 08:21
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Аз , доколкото знам и видях се прави попълване на цялото лице-ако искаш.
Ами ,то като ти слижи на скулите и там се попълни, мисля че ще се опъне кожата на лицето на горе към скулите и долните бр.ще се опънат.

Пред мен изкараха от липофилинг, ама бе страшна картинка, имаше дупчици в горния край на ухото, от там май се попълва горната част на лицето,от двете страни на долния край на носа, под ухото и на устата- беше правила и уста. Представяте си каква картинка бе, като в една реклама, където маймуната си обръща устата . После и това момиче го видях случайно , и то бе прекрасно. Това бе при затя на д-р Вачкова , който е италианец - пласт.х-г ,и идва тук като се съберат операций, това разбрах там, а, някой чувал ли е за него нещо?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 4th June 2009, 12:43
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Ами ,то като ти слижи на скулите и там се попълни, мисля че ще се опъне кожата на лицето на горе към скулите и долните бр.ще се опънат.
Не, аз и в момента имам доста очертани скули, не бих ги "попълвала" за нищо на света, че съвсем ръбеста ще стана... Ще го питам директно за някакви филъри....
Отговори с цитат
  #50  
Стар 4th June 2009, 21:41
magmagi magmagi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране

За слулптрата да трябва още врема да мине гледам се, гледам се и чакам... .
Та мисълта ми е , че след толкова дни щом имах някаква реакция на устата, то и "скулптрата" работи.
Да работи , да работи , че я чакам


Скулптрата е с постепенен ефект във времето,2-рата сесия ще си правя скоро и бръчките покрай устата и на брадичката имам една гънка и отсрани ми е увиснало покрай челюстите, обаче док каза че ще ми трябват четири процедури и ефекта след четвъртата ще е минимум 2 години траен
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметичнадерматологияДенковаилиТачева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:33.