IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th June 2009, 21:57
Negra Negra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Варна
Мнения: 8
По подразбиране склуптра

Magmagi,при кой доктор си направи склуптрата?И ще правиш 4 процедури през 6 седмици? Казваш,че има ефект около устата? Не започнаха ли да ти слагат от горната част на лицето?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th June 2009, 08:38
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

На мен също ми се струва, че четири процедури са много (имам предвид като пари) и това за две години....
Отговори с цитат
  #53  
Стар 5th June 2009, 08:49
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
На мен също ми се струва, че четири процедури са много (имам предвид като пари) и това за две години....
И на мен.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10th June 2009, 14:06
magmagi magmagi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Да, започна от горната част на лицето- д-р Денкова- челото , скулите и назолабиалните , чакаме минимум 6 седмици,
вече започна да се опъва кожата горе)),
ще ми сложи около устата и брадичката и после, след още 6 седмици, ще има малко нужда да се повтори в горната част на лицето,
става много естесвен ефекта със скулптра,защото е бавно действието, доволна съм,а не като с хиалуроновата киселина -подпухнала като бухтичка от раз,
а колкото до броя на процедурите, минимум 3 ще ми трябват, ще видиме във времето, може и 4 да се наложат, д-р Денкова ще каже
Отговори с цитат
  #55  
Стар 10th June 2009, 15:45
Negra Negra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Варна
Мнения: 8
По подразбиране

кога ти направи първата процедура,след колко време започна да се забелязва?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 10th June 2009, 17:38
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от magmagi
Да, започна от горната част на лицето- д-р Денкова- челото , скулите и назолабиалните , чакаме минимум 6 седмици,
вече започна да се опъва кожата горе)),
ще ми сложи около устата и брадичката и после, след още 6 седмици, ще има малко нужда да се повтори в горната част на лицето,
става много естесвен ефекта със скулптра,защото е бавно действието, доволна съм,а не като с хиалуроновата киселина -подпухнала като бухтичка от раз,
а колкото до броя на процедурите, минимум 3 ще ми трябват, ще видиме във времето, може и 4 да се наложат, д-р Денкова ще каже
За тези 3 или 4 броя процедури , как ти ги определя като цена. Общо като цена за една скулптра ли, или .....?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 11th June 2009, 14:15
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от magmagi
Да, започна от горната част на лицето- д-р Денкова- челото , скулите и назолабиалните , чакаме минимум 6 седмици,
вече започна да се опъва кожата горе)),
ще ми сложи около устата и брадичката и после, след още 6 седмици, ще има малко нужда да се повтори в горната част на лицето,
става много естесвен ефекта със скулптра,защото е бавно действието, доволна съм,а не като с хиалуроновата киселина -подпухнала като бухтичка от раз,
а колкото до броя на процедурите, минимум 3 ще ми трябват, ще видиме във времето, може и 4 да се наложат, д-р Денкова ще каже
За тези 3 или 4 броя процедури , как ти ги определя като цена. Общо като цена за една скулптра ли, или .....?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 16th August 2009, 22:36
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

И аз се интересувам от това.Липоскулптурата е нещо ново и ако наистина има ефект, за какъвто се говори .... струва ми се, че е прекалено хубаво за да бъде истина.Моля ви, дайте повече инфо...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 14th October 2009, 20:54
magmagi magmagi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране

д-р Денкова е направо страхотна,
трябва да Ви кажа, че съветите, които дава и самите процедури, които прави са на много високо ниво,
напълно разчитам на нея,
А колкото до Скултра вече направих няколко процедури и наистина има невероятен ефект, и най- важното е,
че не се забелязва от раз и никой не ме рзапознава, че съм си правила нещо, а само получавам комплименти ,че изглеждам много добре . Доволна съм от ефекта и го препочъчвам на всички, но знайте че трябва с търпение да изчакате да настъпи ефекта
Отговори с цитат
  #60  
Стар 23rd December 2009, 10:57
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Здравейте всички! Тази тема се позанемари нещо, а е много интересна. Напишете как се чувствате сега след Склуптра-та, има ли все още ефект, наистина ли с течение на времето става по-добре? Това е голяма надежда за жени като мен, напреднали сериозно във възрастта. Аз лично си слагам ботокс на челото и филъри в назолабиалните гънки, но нещо не ми се получава много добре. Позаглаждат се, но много малко. Склуптрата е по-сериозна инвестиция, предполагам 2-3 хил.лв. и се чудя дали да предприема такава крачка, поради това моля за мнения по въпроса по-компетентните! Благодаря предварително!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметичнадерматологияДенковаилиТачева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:31.