IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #701  
Стар 5th April 2013, 20:20
aleta aleta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Град: Sofia
Мнения: 14
По подразбиране

Ивона, благодаря ти за изчерпателния отговор. Доста неща ми се изясниха. Ще отида на още 1-2 консултации. Методът с пиленето ми се струва по-добър за мен, защото едното ми ухо има нужда от прибиране с около 5 мм и това може да стане с пилене, не държа ушите ми да се "залепят" към главата.
Отговори с цитат
  #702  
Стар 5th April 2013, 20:22
aleta aleta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Град: Sofia
Мнения: 14
По подразбиране

Ивона, ти кога планираш операцията, скоро ли?

Кои хирурзи работят с пилене? Не искам препоръка за хирург, просто имена, аз ще отида на консултация и ще преценя.

Последно редактирано от aleta : 5th April 2013 на 20:26
Отговори с цитат
  #703  
Стар 7th April 2013, 10:23
Аватара на Ruskia
Ruskia Ruskia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Доктор Юрий Анастасов работи с пилене. Бях на консултация преди година при него. Обясни ми всичко което ми беше необходимо. Единствено от операцията ме спира, че реже част от мускула придържащ ухото и че ти оставя силиконови конци до живот в ушите.
Отговори с цитат
  #704  
Стар 7th April 2013, 13:37
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

С пилене работи д-р Н. Георгиев в София и д-р Й. Заякова във Варна- тези са за които знам аз. Д-р Юрий Анастасов и Ю. Асенов също работят с пилене, но до колкото знам и двамата работят в Пловдив (Ruskia поправи ме ако бъркам). А на мен Пловдив не ми е удобен-далеч ми е, не познавам града и нямам познати, при които да спя. За Сф и Варна нямам този проблем. Иска ми се да ида на консултация при някой лекар от ВМА Сф, но не съм чувала отзиви за никой и не знам по кой метод оперират.
Аз искам да се оперирам края на май-началото на юни. Чак тогава ще мога да си взема отпуск, иначе бих се оперирала по-рано.
Aleta ти кога планираш операция? В кой град ти е удобно да се оперираш?
Отговори с цитат
  #705  
Стар 10th April 2013, 19:07
aleta aleta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Град: Sofia
Мнения: 14
По подразбиране

И аз планирам май-юни, но ако и тогава още не съм решила кой да ме оперира, може и по-късно.
В София ми е удобно, но бих отишла и на друго място, ако хирургът е много добър и си заслужава.
Ивона, имаш ли информация за тези хирурзи, по описанието на операцията, мисля, че работят с пилене:
Ильо Стоянов:
http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-7/Otoplastika
Живко Кънев:
http://www.plastichnahirurgia.com/ko...-klepnali-ushi
Веселин Динев:
http://www.vitaestetic.bg/pagebg.php?P=23&SP=33
Притеснява ме това, че на всички снимки след операцията, които видях, ушите са "залепени" за главата и не изглеждат естествено.
Дали след време се "отлепят" с няколко мм?

Последно редактирано от aleta : 10th April 2013 на 19:09
Отговори с цитат
  #706  
Стар 11th April 2013, 18:04
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

За последните двама не намирам никакви мнения за уши, въпреки че в сайтовете на клиниките пише, че правят такава корекция. Впечатли ме цената при д-р Живко Кънев 450 евро, толкова ниска цена не съм виждала. Мисля си, че може би нямат достатъчно натрупан опит с уши, щом няма и 1 мнение. А Ильо Стоянов би трябвало да има повече опит, но пак никаква информация за уши, пък и от написаното в сайта не мога да разбера по кой метод работи.
Стигнах до извода, че операцията на клепнали уши не е от най-популярните. Повечето хора си оперират носове и гърди май. А на мен ми се вижда важно хирургът да има опит в тази интервенция, а да не съм от първите му случаи.
Отговори с цитат
  #707  
Стар 11th April 2013, 18:21
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

След операцията при всички оперирани ушите са като "залепени" за главата. След няколко месеца 2 до 6 ушите се "отпускат" и добиват по- естествен вид, т.е. не са вече "залепени".
Аз до колкото знам е препоръчително тази интервенция да не се прави през лятото. За около 2 месеца е забранено носенето на слънчеви очила, а пък аз лятото не мога без тях(мн ми блести и ми дразни очите). Ако носиш очила заради проблеми със зрението няма да можеш да ги носиш. Пък и около месец след това трябва да не си излагаш ушите на слънце, защото могат да останат белези. Лентата, която се носи 2 седмици до 2 месеца след операцията, се носи по-лесно през зимата. А и можеш да се скриеш със шапка. Разбира се, няма проблем да се оперираш лятото, но като спазваш тези условия. По тези причини ми се иска да се оперирам по-скоро. Но и аз не мога да се спра на хирург. Уж е "проста корекция", както ми казаха, но все пак ушите са си мои и искам да помисля внимателно преди да се оперирам.
Отговори с цитат
  #708  
Стар 11th April 2013, 18:26
aleta aleta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Град: Sofia
Мнения: 14
По подразбиране

Днес се обаждах в клиниката на Ильо Стоянов. Работят с пилене. Записаха ми час за консултация чак на 29 април. Ще споделя после впечатления.
Да, наистина за гърди и нос има огромно количество информация и мнения. Явно това се търси, въпреки че на мен уголемяването на бюста ми изглежда много брутална операция.
Отговори с цитат
  #709  
Стар 11th April 2013, 20:38
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

А ти намираш ли ценоразпис в сайта на Ильо Стоянов? Защото аз не мога. Цената не е най-важното, но все пак трябва да знам дали ще мога да си го позволя преди да ида на консултация.
А иначе операцията на гърди е с пълна упойка, поставя се чуждо тяло в организма и си е сериозна процедура. Особено в сравнение с ушите. Не бих си го причинила, пък и си харесвам гърдите. И носа си харесвам, ако не бяха тези уши... Иска ми се просто да мога да си връзвам косата спокойно и без притеснение.
Отговори с цитат
  #710  
Стар 11th April 2013, 20:47
aleta aleta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Град: Sofia
Мнения: 14
По подразбиране

1000 евро е.
Ето тук:
http://www.aestheclinic.com/bg/b-2-7...oplastika(CENI)
Има и галерия със снимки. Виж менюто вляво.
И аз искам да си нося косата вързана и веднъж завинаги да се свърши с този комплекс.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:12.