IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 19th September 2008, 09:25
Djizi Djizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Ето и моите снимки.
Най-после ги качих. Снимките са от 15-тия и 17-ия ден. Дедективче при теб такава ли беше разликата в началото или по-малка. Какво мислите?
http://www.snimka.bg/album.php?album...16&pid=7718780
ако трябва user: dddd, парола:1234
Отговори с цитат
  #182  
Стар 19th September 2008, 09:31
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Djizi, разликата при теб едва ли ще се промени само от носене на лента и масажи. Като тегля една мислена хоризонтална линия от гърда до гърда, излиза, че и разрезите ти не са не едно ниво. Отделно и джобът на едната е позициониран на различно ниво от другата.
Силно вярвам, че ще има подобрение при теб от лента + масаж, но едва ли ще бъде 100%.... Въпросът е до каква степен те дразни теб тази разлика? Какво казва Докторът за нея?
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #183  
Стар 19th September 2008, 10:57
Djizi Djizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Днес ми махна лентата и каза, че вече няма нужда от нея. После мери зърната и каза, че разликата е малко само 1 милиметър, а за разликата в нивата каза, че било още рано и трябва да се чака. Аз също мисля, че няма да се оправят сами, все пак така стоят от пъврвия ден. Жалко само, че не можах да кача снимки от преди, но нямам разлика в гърдите преди операцията. След две седмици пак ще ходя.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 19th September 2008, 11:03
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

И при мен горе долу стояха така но за няколко месеца отгоре разликата изчезна и остана разлика само във височината на зърната около 1 см. Честно казано като ми се оправи отгоре деколтето и трябва да се загледаш или в зърната или в разрезите за да видиш разликата, тя вече не ме притесняваше. Ако не беше болката в гърдите едва ли щях да отида на корекция. Може и да има момичета при които разликата се заличава напълно но аз не бях от тях. Все пак е вярно че иска много време. Както казва Долл и след 1 година има промяна в гърдите. Лентата аз я носих 2 месеца и въпреки това не се смъкна гърдата, но това си е май предимно до мускулатура. При мен явно дясната беше много силно развита и нито лентата нито упоритите масажи и бутане на долу не помогнаха. Каквото и да е просто прояви търпение и ще се разбере и ако трябва ще се коригира. Не бързай за сега.
Ако нямаш мои снимки ще ти изпратя колкото искаш!
Целувки и търпение!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #185  
Стар 19th September 2008, 11:45
Djizi Djizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Много благодаря за подкрепата. Снимки ми изпрати на имейла, но чесно казано аз на тези снимки разлика не виждам, мисля, че ти стоят супер. Всъщност ти колко време след операцията си направи корекция? И според теб има ли вероятност да станат еднакви въобще?
Отговори с цитат
  #186  
Стар 19th September 2008, 12:33
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Снимките без лента са ми чак след втория месец. Корекцията си я направих сега на 17,09. Първите двайсетинна дни със страх съм сваляла лентата за 15 тина минути да си тегля един душ. Дали ще се смъкне???
При мен не се смъкна но разликата се заличи доста след като си слегнаха, с всеки изминал месец все повече. Ти се тревожиш сега, но ако си направиш снимки на 2 месеца примерно ще видиш доста голяма разлика. Твърде е рано още да се прецени крайния резултат.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #187  
Стар 19th September 2008, 12:37
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Лесно е да се отвори джоба и да се смъкне импланта на долу но като се погледнат от към позици на зърната после може да се получи обратен ефект и още по голямо разминаване във височините. В момента най-проблемно ти изглежда предполагам от към горния полюс но точно това сляга с времето. Затова просто прояви търпения, а с корекция ще се оправи не го мисли. Така и така трябва да изчакаш, за да мине процеса на възстановяването, тогава и ще видим какво е останало за коригиране, ако въобще ще се налага или ти ще искаш да се прави такова. Знам че ти е криво, на никой не е приятно като е имал някакви очаквания и не се е получило, но да се надяваме че ще се оправи всичко по някакъв начин за в бъдеще!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #188  
Стар 19th September 2008, 13:12
Djizi Djizi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Мерси за инфото и подкрепата. Притеснява ме само, че каквото и да облека лявата изглежда по-малка от дясната. А за сега сутиен не мога да нося, поне така ми каза доктора. Вие от кога започнахте да носите?
Отговори с цитат
  #189  
Стар 19th September 2008, 13:14
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Дизи.........аз сутиен вече 6 месеца не съм слагала.Но защото цял живот съм си мечтала да ходя без,а и го намирам за по-секси.........
Отговори с цитат
  #190  
Стар 19th September 2008, 13:33
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

И аз не носех почти 4 месеца. После започнах за да не се движат гърдите ми и да стоят неподвижно за да не ме болят толкова. Иначе и аз като Доротейчето имам непоносимост вече към сутиени толкова съм се мъчила с тежки сутиени че не ми се и помирисват!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:22.