IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4141  
Стар 23rd December 2016, 11:32
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zozalina Виж мнението
Здравейте момичета и аз съм с такъв проблем, Диди пиша ти на имейла
Добре, тук съм.
Отговори с цитат
  #4142  
Стар 23rd December 2016, 12:52
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Не съм хирург,но искам да споделя надявам се да помогна....Първоначално след операцията имах под гърдата където е шева една дебела гънка която премина след много време при мен. Първоначално предполагам,че мускула не се беше отпуснал имах като оформена моята гърда върху импланта и мъжът ми потвърди,че се вижда но след това мускула се отпусна и всичко се промени .....Стискам палци на всички ново оперирали се
Отговори с цитат
  #4143  
Стар 23rd December 2016, 13:11
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Не съм хирург,но искам да споделя надявам се да помогна....Първоначално след операцията имах под гърдата където е шева една дебела гънка която премина след много време при мен. Първоначално предполагам,че мускула не се беше отпуснал имах като оформена моята гърда върху импланта и мъжът ми потвърди,че се вижда но след това мускула се отпусна и всичко се промени .....Стискам палци на всички ново оперирали се
И при мен е така, но не е където е шевът, а по средата между шева и зърното. И моят мъж казва, че се вижда леко. Възможно е и мускулът да не се е отпуснал още, знам. И че ще е най-сигурно след време... Той сигурно и ИС това ще каже. Ама сега, докато съм в неизвестност...

Последно редактирано от didi_ss : 23rd December 2016 на 17:33
Отговори с цитат
  #4144  
Стар 28th December 2016, 09:56
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Браво на Марта, че се Фключи..... като ви казвам, че е рано да се шашкате Е РАНО!!!! Имайте малко търпение!
Отговори с цитат
  #4145  
Стар 28th December 2016, 16:58
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Браво на Марта, че се Фключи..... като ви казвам, че е рано да се шашкате Е РАНО!!!! Имайте малко търпение!
Лил, като ни нахокаш така и изпитвам почти мазохистично удоволствие
Отговори с цитат
  #4146  
Стар 28th December 2016, 17:24
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Хахаха Диде.... ми по тва време на годината хората се веселят и угояват, а вие... цици та цици. Пини ено Виски и ша ти мине притеснението!
Отговори с цитат
  #4147  
Стар 29th December 2016, 13:21
didi_ss didi_ss не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2016
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Хахаха Диде.... ми по тва време на годината хората се веселят и угояват, а вие... цици та цици. Пини ено Виски и ша ти мине притеснението!
Лил... Сега ще ти кажа нещо за мен и веднага ще разбереш защо само цици са ми в главата... Аз не пия!
Отговори с цитат
  #4148  
Стар 30th December 2016, 10:55
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didi_ss Виж мнението
Лил... Сега ще ти кажа нещо за мен и веднага ще разбереш защо само цици са ми в главата... Аз не пия!
Значи, то има и други пороци.
Примерно преяждаш подобаващо и така ти се приспива ...

Последно редактирано от ina.ina : 30th December 2016 на 11:00
Отговори с цитат
  #4149  
Стар 3rd January 2017, 11:16
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пу!!! Не пиеш.... аматьорка
Отговори с цитат
  #4150  
Стар 7th January 2017, 07:48
Аватара на vasi8888
vasi8888 vasi8888 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Здравейте,
От 5-ти и аз мога да се похваля с чисто нов бюст. Подробноси съм писала в темата за информация и снимки.

Сега на въпроса..док каза, че трябва да нося лента поне до следващото ни виждане, което е след 10 дена, обаче много ме боли от нея.
Като я махна, направо все едно не съм оперирана, а с нея не мога да спя, да седя, въобще не мога да си намеря място. При вас така ли беше? Нормално ли е да ме боли постоянно от това стягане или просто съм я стегнала прекалено много (макар. че док ми отбеляза до къде трябва да е и не съм импровизирала по темата)?

Имам и още един въпрос - вчера като ми махнаха бинта всичко изглеждаше много добре, но сега, един ден по-късно, като чели гърдите ми се разделечиха. Това възможно ли е или само си въобразявам? Затова и се чудя дали да не почна да нося спортния сутиен на триумф, който да ги събира и лентата отгоре да натиска надолу? Само ме е страх, че съм много прясна и долния ластик на сутиена се пада точно върху разрезите..да не ги прецакам, а и си боли още повече с двойно пристягане
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:54.