IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 18th February 2007, 22:17
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Малина, на 08.03. ще имаме среща в ресторант "Парми", почти всички които сме от Варна ще сме там, така че заповядай ще се запознаем лично и ще получиш видима престава дори от резултата на естетичната хирургия
Отговори с цитат
  #12  
Стар 19th February 2007, 11:22
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вили
Здравей Малина ,оперирах се във Варна на 14.02 при др. Заякова в клиника Камий и искам да ти кажа че останах СУПЕР СУПЕР ДОВОЛНА от лекарката и отношението и грижите в клиниката.Всичко до най малката подробност беше изпипано.Това не ми е първа операция и имам база за сравнение . А ти какво смяташ да правиш?
Здравейте!Това ,което е написала вили е абсолютно вярно.Аз се оперирах на 6,10,2006г при д-рЗаякова и съм много доволна от всичко -внимание, обслужване.Ако избереш тази лекарка, няма да сгрешиш, и между другото досега не съм видяла някой да е написал нещо лошо за нея.А в клиниката престоят е само един ден-мен ме оперираха в 15,30 и ме изписаха на сутринта в 9,30ч.
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 19th February 2007, 13:38
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mallina
Flame, какво искаш да кажеш за Динев? Ти при него ли се оперира?
Да,при него...
Ще бъда кратка-две операции неуспешни,предстои ми трета.

Ако си във Варна мила,защо не дойдеш на 8.03. на тази среща?Повода за мен едва ли ще е подходящ да говоря и показвам "дефектните"си гърди,но повечето от момичетата които са доволни ще споделят с теб...И както каза Деси,ще видиш не един резултат на някои от хирурзите....
Таня,чудесно е,че си предоволна от Заякова...влизайки във форума се радвам на момичетата споделяйки за оправданото им доверие към нейния хирург.НО,е отговорно да казваш на жената "Ако избереш тази лекарка, няма да сгрешиш" За съжаление срещата ми с Д-р Заякова бе след моите операции,и съжалявам,че не знаех за нея преди 6месеца... И аз съм очарована от вниманието,времето което ми отдели.Тя м/у другото е в листата ми за предстояща трета,надявам се и последна!
Доколкото разбирам от Малина има един месец до операцията й,време през което ще има възможност да посети всеки един пласт.хирург във Варна....Искренно ти пожелавам една успешна операция и резултат какъвто ти би желала!!!
колко време след операцията се лежи в болница и колко време след това те боли?
24ч.за наблюдение...
А за болките си е индивидуално...при подмускулното-7 до 10 ден
Ще мога ли да си слагам колан като се возя в кола?
Можеш да не слагаш колан до 1 година след операцията,дори и ако шофираш!
Знам, че е най-добре да питам лекарите на консултация, но сега събирам пари и смелост
При всяка консултация при конкретен хирург,не му спестявай никакви въпроси.Дори си ги напиши на едно листче,и не се притеснявай да си го извадиш пред него/нея.
Ако имаш възможност предложи на своя приятелка да е с теб за подкрепа....Ще се чувстваш по-спокойна и уверена!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 19th February 2007, 16:24
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Аз си слагам винаги колан, като си изваждам и лявата ръка отгоре, и така той остава точно под гърдите ми.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st February 2007, 21:02
Аватара на mallina
mallina mallina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 152
По подразбиране

Как и кога се правят резервациите за Парми? Кога започва срещата и дали мога да запазя още едно място за приятелка, която също иска да се коригира? Аз бюст, а тя-нос. И защо решихте точно на 8-ми? Сигурно ще е пълно с хора.
Ще чакам отговор. Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 21st February 2007, 21:13
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Здрасти!
Пиши в ТАЗИтема миличка,за да те има предвид ( теб и приятелката ти) , мацката която ще резервира места!

Какво става с теб?Тръгна ли вече на консултации?
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd February 2007, 12:12
lenda lenda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Варна
Мнения: 1 479
По подразбиране

Мацки да ви попитам нещо..Моя приятелка иска да си коригира устните(има козметичен дефект,следствие на претърпяна катастрофа)..към кого да се обърне ?Става въпрос за Варна .
Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd February 2007, 23:23
Flame73 Flame73 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 619
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lenda
Мацки да ви попитам нещо..Моя приятелка иска да си коригира устните(има козметичен дефект,следствие на претърпяна катастрофа)..към кого да се обърне ?Става въпрос за Варна .
Благодаря предварително
А защо във Варна?Мисля,че с нейния проблем блестящо би се справил Доц.Анастасов-Пловдив!
__________________
Не трудното, а лесното погубва,
човешкото в човешката душа.
И тя не би разкрила свойта хубост,
без шмиргела на грозните неща!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th February 2007, 10:08
richi richi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Аз съм си коригирала устни във Валем,но честно казано не съм особенно доволна.А што се отнася до др.Заякова,мога да кажа само хубави нешта.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th February 2007, 12:34
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от richi
Аз съм си коригирала устни във Валем,но честно казано не съм особенно доволна.А што се отнася до др.Заякова,мога да кажа само хубави нешта.
при кой лекар? и с какво ти ги коригираха ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПластичнахирургиявъвВарна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:24.