IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 28th April 2013, 22:31
manofsteel manofsteel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране Постояни тренировки и тежка диета?

Здравейте на всички! На 18 год съм 178/78кг та от зимата,ядене,пиене и основно заседяване,никаква активна дейност сега искам да вляза във форма за лятото,по точно да отслабна.Най засегнатата зона е коремът,освен че е много разширен,навсякъде имам мазнини,както и отстрани паласките.От 3 дена се хванах да отслабвам,ето и режима ми
1.Сутрин закусвам с Обилна Салата,домати,краставици и сирене без никакви мазнини(олио,зехтин),1-я ден беше ужас едвам издържах,но сега без проблем ме държи до към 2-3 следобед,после изяждам 2-3 ябълки или някакъв друг плод и към 6-7 след училище ходя да бягам,след като се върна ям отново някаква салата..като цяло храненето ми се състои от плодове и зеленчуци и евентуални сирене,варено яйце...Та основния ми въпрос е! Ще има ли някакъв ЗНАЧИТЕЛЕН ефект това в стесняването на разширения стомах както и свалянето на мазнините,при положение че искам да видя някакъв резултат до Юли,а никак не ми е лесно с чувството глад....Приемам всякакви съвети!
Благодаря предварително!

П.С за килограмите не се притеснявам,зор ми е мазнините и разширения стомах,после се почва здраво фитнес и хранителен режим за мускулна маса.....
Отговори с цитат
 

Етикети
диета, тренировка

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Постоянитренировкитежкадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:26.