IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1001  
Стар 20th June 2013, 13:45
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка утре ли трябва да честитим
Отговори с цитат
  #1002  
Стар 20th June 2013, 13:51
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

При мен носа става все по хубав но горе едната странична кост не се е прибрала достатъчно и от там идва проблема иначе всичко друго е супер стана още по фин белега е доста по незабележим но това много ме дразни и ме хваща яд колко малко е трябвало за да се избавя от това един път завинаги Нелка ти как си това нещо там отгоре намаля ли
Отговори с цитат
  #1003  
Стар 20th June 2013, 13:57
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Eли много ми харесва това което виждам на снимките ще стане просто уникален а и като се има предвид че ти е и първа операция напълно е възможно да стане като онзи нос който беше качила по рано Гери кой те подреди предните два пъти и къде е проблема най вече
Първия път-Антон Тонев,втория-Ильо Стоянов.Проблемът е във върха-виснала колумела,трябва да се стесни върха и ноздрите.
Отговори с цитат
  #1004  
Стар 20th June 2013, 16:27
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ей на тези нашите не им се отдава да правят върхове Кога ти беше последната операция Между другото каквото и да решиш ще ти направят хубав връх И последно да те питам ако не е тайна колко ти обяви Авшар като цена
Отговори с цитат
  #1005  
Стар 21st June 2013, 06:07
geri 89 geri 89 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
Ей на тези нашите не им се отдава да правят върхове Кога ти беше последната операция Между другото каквото и да решиш ще ти направят хубав връх И последно да те питам ако не е тайна колко ти обяви Авшар като цена
Последната ми операция беше 2011година.Авшар ми обяви 9000€ ,което включва-ще ми оправи дишането и формата на носа и ще ми изреже от горната устна гадното (според мен)силиконово олио.Дилбер ми каза-5000€
Отговори с цитат
  #1006  
Стар 21st June 2013, 08:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Geri , писах ти на лс, ще ти го напиша и тук..

За мен 4000 евро са доста скъпа цена за махане на силиконово олио....

Ако ти е мега сложен носа, и Авшар е единствения, който може да го оправи, може би ще е оправдана. Не не мисля, че това е случая..

Ничия страна не заемам, иска ми се да съм напълно обективна, но ме хваща яд като се спекулира с цената и то при ревизии, където хората са наистина отчаяни..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1007  
Стар 21st June 2013, 09:05
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ей Нелка ако знаех че си тук аз ти честитих рождения ден в другата тема нищо и все пак най важно е да си здрава и много много щастлива А за цената много си права толкова много пари изръсихме и сега пак съм в изходно положение за тази цена трябваше да ми се гарантира на 100 процента пък било то ревизия или не Като слагаш такива цени трябва да си направо перфектен Между другото се свързах с твоята приятелка обеща ми жената че ще дойде на 12 07 дано да чуя нещо обнадеждаващо тогава
Отговори с цитат
  #1008  
Стар 21st June 2013, 09:58
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, за съжаление , при ревизия и Бог не може да ти гарантира.. каквото и да е, камо ли 100% перфектност!
Аз за това казвам - ценете си парите, знайте за какво ги давате!
Моята позната ми се обади, каза , че се е уговорила с теб! Тя е супер, много ще ти допадне!

Мерси за пожеланията! ) Тъкмо отивам на плаж! ))
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1009  
Стар 21st June 2013, 22:34
diliana_mihaylov diliana_mihaylov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 59
По подразбиране

Честито на новите нослета и от мен. Пожелавам ви да изпитвате само положителни емоции от тук нататък и никога повече да не извъртате глава, когато мислите, че някой ви гледа в профил.
Аз съм толкова щастлива и за мен д-р Авшар ще остане един от най-важните хора в живота ми.
Моят нос спада все повече, но в тези жеги от време на време подпухва, което е нормално. След една седмица ще си слагам и лингвални брекети - отново промяна, за която жадувам почти през целия си съзнателен живот.
Та по този повод вчера ми правиха снимка на захапката и като си видях профила направо не можах да повярвам. Всичко изглежда идеално право и гладко.
Успех на всички с предстоящи операции и пожелание за едно вълнуващо лято!
Отговори с цитат
  #1010  
Стар 22nd June 2013, 08:07
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Mmm pri kogo mislite da se operirate sled treta operasiya
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:29.