IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 1st March 2006, 12:32
aivy27 aivy27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 26
По подразбиране

Stillness,аз също 4 години карах на Мазиндол.Той ме поддържаше и ми помагаше да не качвам.Сега когато го спряха направо ми се реве.Не мога да си контролирам все още храненето.Полудявам за сладко.Когато ме обхване кризата налитам само на сладко.
Мислите за самоубийство не веднъж са ми минавали през главата.Не мога и не искам повече да живея така.Вече нямам никакви приятели с които да излизам,толкова съм самотна.Преди 1 година ме заряза приятеля ми и от тогава положението ми се влоши още повече.Не мога да излизам като нормален човек да се веселя защото няма с кой а и защото постоянно се гледам колко съм дебела след напълняването.
Можеш ли да ми кажеш поне как да се храня за да не пълнея.Аз ям като невиждала и по-много.Не го повръщам опитвам се да го задържа.Качила съм 8 кг за отрицателно време.Но дори и да го повръщам това няма да промени нещата,знам че няма да отслабна.Не познавам диетолог към който да се обърна, а и дори да ми направи схема на хранене незнам дали ще я спазвам.Трябва по някакъв начин сама да свикна да се храня по мъничко, но как?
Депресията която ме е обзела е голяма,самотата ме съсипва.Живота в момента ми е пълна нула.
Радвем се че си успяла да се отървеш от анорексията.Ти си страхотен и много силен човек,възхищавам се на такива хора.Аз нямам грам воля,а тези кг ме съсипват.

Brown`Sugar, благодаря много за подкрепата. Това е много важно за хора в моето състояние.Ще ти разказвам как протича лечението с удоволствие.Ако искаш и ти даже ме питай каквото и да било.

princessbaclava, блазе ти че си успяла да се отървеш.Браво на теб.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПомощБулимия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.