IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 18th June 2007, 14:33
lady666 lady666 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 375
По подразбиране

Моля, някой ако си е правил уголемяване на устата с операция при д-р Заякова, нека сподели...
Отговори с цитат
  #142  
Стар 19th June 2007, 08:35
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте момичета,аз днес мисля да си уговоря час при Динев искам да си сложа Артекол ,ако ви е известно и то само половин кубик.Ако пък нещо ме разубеди съм решила пак половин кубик силикон при Бояджиев.Проблема ми е,обаче,че преди 3 г. при Сердев си сложих една пластина Гортекс и ще трябва да се информирам дали при взаимодействие с нещо друго няма да имам проблем.Иначе ще искам да ме боцнат отдолу на устните така става много секси.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 19th June 2007, 13:53
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Няма проблм за Гортекса, това е инертен материал, само да не го нацелят със спринцовката.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #144  
Стар 19th June 2007, 16:14
Аватара на emanuel4eto
emanuel4eto emanuel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Sofia
Мнения: 63
По подразбиране

Мило момиче явно ,че има проблеми с гортекса.Току що говорих с Динев и той ми отказа.Спомена ми ,че можело да се случат чудеса с мен,страхотно неприятна реакция.Така ме е яд.Каза,че не може и хилароинова киселина евентуално липофилинг.Направо ме застреля.Така си мечтаех.Сега съм измислила друго,ако става.Четох тук във форума за малко разрезче под нослето и издърпване.Така и така съм решила да си правя носа при Н. Георгиев,така че едновременно да стане.Момичета направо ще се побъркам от яд.Ама така е който не мисли.Защо ми трябваше да го слушам Сердев.Нямя начин да няма начин.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 19th June 2007, 18:17
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

ОК, няма да се караме. Благодаря за информацията. Динев е отказал, защото не иска да рискува, и това е напълно разбираемо.

За щастие Гортексът може да се махне, именно затова е разрешен за перманентен филър от American food and drug association. Химичната композиция на Гортекса е поли-тетра-флуор-етилен (вид пластмаса) - наричат го още Тефлон.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #146  
Стар 19th June 2007, 20:30
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

аз от личния си опит не те съветвам да си правиш това с разреза под носа, нито уголемява,нито дава обем, само скъсява разтоянието от носа до устната ти. При мен няма ефект, само дето белега вече повече от месец и не може да се заличи Аз щях да пускам снимки но нали все снимам с телефона си и картата ми се беше прецакала, та я оправиха чак сега и до ден два ще ги пусна.
Иначе съм със силикон, няма да казвам колко и съм си доволна, само дето ме рязаха напразно, за което естествено съжалявам...
Но ти си преценявай и то много мисли преди каквото и да си слагаш, при всеки е различно и зависи и най-вече от хирурга.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 19th June 2007, 20:40
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Имал е напълно основание да откаже, именно защото е забранено инжектирането на филър с хиалуронова киселина в зона с вече имплантиран перманентен филър.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 20th June 2007, 09:03
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Имам един въпрос.Ако са ти сложили от един вид филър ,после можеш ли да си сложиш друг вид?А ако е със същото име но по дълготраен?
Отговори с цитат
  #149  
Стар 20th June 2007, 09:18
lady666 lady666 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 375
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Azumi
Имам един въпрос.Ако са ти сложили от един вид филър ,после можеш ли да си сложиш друг вид?А ако е със същото име но по дълготраен?
Азуми, извинявай, но нали си прави устата наскоро.. нещо не си доволна ли? питам,защото и аз май ще ходя при Заякова...
Отговори с цитат
  #150  
Стар 20th June 2007, 09:25
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

Неее доволна съм много ,но филъра ми е с трайност до 2 г ,а после пак искам да си сложа,затова се зачудих.До тогава ще измислят още по добър,дори такъв които е завинаги-аз това чакам.А Сърджилипса си е супер ,намам оплаквания.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:37.