IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #181  
Стар 8th March 2011, 03:43
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Живях много години в Италия.
До скоро си мислех,че местото за мен е Норвегия........
Сега определено съм объркана и незная,вече.Изглежда колкото повече обикалям и опознавам различните народи,започна никъде да не ми радисва.Стана малко моята работа"Човек колкото по-малко знае, е по-щастлив"
Изглежда много неща вече видях и не съм щастлива никъде,а и не ме свърта на едно място.А немога и да избера мястото.Чувствам се като скитник................
Отговори с цитат
  #182  
Стар 8th March 2011, 03:52
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Габи не ти ли се иска някоя топла страна с бели пясъци и сини води...океан,слънце?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #183  
Стар 8th March 2011, 08:39
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

то животът не е само в съзерцаване на природата!
За да живееш добре, трябва да си с любимите си хора и да печелиш достатъчно, за да покриваш нуждите си. Габи ще се чувства там добре, къдете е с мъжа си и детето си.
Отговори с цитат
  #184  
Стар 8th March 2011, 08:49
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
то животът не е само в съзерцаване на природата!
За да живееш добре, трябва да си с любимите си хора и да печелиш достатъчно, за да покриваш нуждите си. Габи ще се чувства там добре, къдете е с мъжа си и детето си.
Подрепям
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #185  
Стар 8th March 2011, 09:09
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
Живях много години в Италия.
До скоро си мислех,че местото за мен е Норвегия........
Сега определено съм объркана и незная,вече.Изглежда колкото повече обикалям и опознавам различните народи,започна никъде да не ми радисва.Стана малко моята работа"Човек колкото по-малко знае, е по-щастлив"
Изглежда много неща вече видях и не съм щастлива никъде,а и не ме свърта на едно място.А немога и да избера мястото.Чувствам се като скитник................
Ние дори подготвяме плана за поредното местене Не е нито до пари, защото и тук живеем достатъчно добре, нито до това дали съм семейството си, защото съм. Не мога да го обясня, не бих го нарекла скитничествво, по- скоро желание за нещо ново... все още е само на план всичко, но определено и двамата сме категорични, сегашната дестинация няма да ни е последната
Отговори с цитат
  #186  
Стар 8th March 2011, 09:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

На мен времето за скитничество ми е минало -и аз и мъжът сме обиколили света. Нямам никакви мераци да се местя, нито да откъсвам децата си от училище, приятели и тнт, нито аз да започвам всичко отначало, език, работа, контакти
Отговори с цитат
  #187  
Стар 8th March 2011, 09:28
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
двамата сме категорични, сегашната дестинация няма да ни е последната
И аз така, живяла съм на няколко места по света и със сигурност ще има и още. Не търся някакво определено място, просто по природа съм авантюрист и обичам да експериментирам, но където и да ходя, каквото и да правя, все тук се връщам....и ще се връщам
Отговори с цитат
  #188  
Стар 8th March 2011, 09:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Че кой говори за екскурзия, по екскурзии и ние сме обикаляли, но това няма нищо общо със живеенето на дадено място
Ще дойде момента, в който ще трябва да се спрем, и това е именно, когато Елла тръгне на училище, но дотогава поне още едно местене ще има
Отговори с цитат
  #189  
Стар 8th March 2011, 20:06
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
то животът не е само в съзерцаване на природата!
За да живееш добре, трябва да си с любимите си хора и да печелиш достатъчно, за да покриваш нуждите си. Габи ще се чувства там добре, къдете е с мъжа си и детето си.
Кой е казал,че не живея добре,аз си живея добре и разнообразно,защото знам,че като стана от сън,не тръгвам от точка "А" за точка "Б"/както повечето хора работейки години на едно и също място/,а пътувам постоянно.И за това Пини казвам,че се чувствам като скитник.Аз се местя всеки месец,багаж,инструменти...... .....товариш на буса и беж да те няма или както пее Уили Нелсън"Отново сме на път"
Но не съм казала,че не съм добре,не съм щастлива под слънцето просто.Защото опознавайки различни хора и народи,виждам всичките недостатъци и разбирам,че светът не е това ,за което съм го мислила.
Аз работя с мъжът ми,така ,че той не ми липсва,напротив .Само детето е в БГ.,но то е музиканско дете и разбира отдавна за какво иде реч.
Отговори с цитат
  #190  
Стар 8th March 2011, 20:13
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
На мен времето за скитничество ми е минало
И аз така мислех,но след 6години престой в къщи с детето,разбрах,че пътят е най-доброто нещо за мен.Ние с мъжът ми сме авантюристи не се задържаме на едно място.И детето ни е така,малко чаргарска работа,но това ни допада,нищо,че натежава на моменти.Така поне родният дом е по-мил
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашетомястозаживеене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:30.