IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th January 2008, 13:37
Karlson Karlson не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 148
По подразбиране

Скоро бяхза първи в щатите на гости на мой приятел американец. Естествено аз се бяп подготвила да си понапазарувамдоста от VS, но като влезнах останах адски разочарована от моделите - за моя вкус бяха доста кичозни, а и привидно некачествени (Made in China). Когато споделих разочарованието си, той ми отговори следното `Вие българките, искате като си купите един сутиен да го носите 5 години и да пасва на половината ви гардероб. При американките не е така, купуват нещо дори само за една вечер да впечатлят един мъж, а после може и да го изхвърлят`. Та купих си аз малко гащички и сутиен, но китайските стоки се разпадат бързо (особенно бикините). За тия пари щях да си купя българско бельо и да си го понося по-дълго време.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th February 2008, 18:31
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

А от обувките имате ли впечатления?Имат някои много хубави модели сандали,а тук никога не мога да си намеря нещо подобно.За цветове пък да не говорим,няма никакво разнообразие.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th February 2008, 06:43
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Allure, поръчвала съм си от тях няколко чифта. От някои съм много доволна, всичките са като модел едно към едно със сайта. Но други не са особено удобни...Абе, малко кофти е да се поръчват онлайн обувки...Но има уникални модели и пуста суета- не мога да им устоя
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th February 2008, 02:31
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Karlson
Скоро бяхза първи в щатите на гости на мой приятел американец. Естествено аз се бяп подготвила да си понапазарувамдоста от VS, но като влезнах останах адски разочарована от моделите - за моя вкус бяха доста кичозни, а и привидно некачествени (Made in China). Когато споделих разочарованието си, той ми отговори следното `Вие българките, искате като си купите един сутиен да го носите 5 години и да пасва на половината ви гардероб. При американките не е така, купуват нещо дори само за една вечер да впечатлят един мъж, а после може и да го изхвърлят`. Та купих си аз малко гащички и сутиен, но китайските стоки се разпадат бързо (особенно бикините). За тия пари щях да си купя българско бельо и да си го понося по-дълго време.
Абсолютно вярно !!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th February 2008, 15:28
STEFI66 STEFI66 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!Бих искала да Ви помоля, ако някой е пазарувал от сайта на Victoria Sicret да ми разясни по-подробно как да го направя и каква е тяхната номерация за обувки 37-ми и 38-ми номер!Предварително ви благодаря!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th February 2008, 16:39
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

36 номер е 6.5 значи 37 е 7-7,5
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26th April 2008, 21:03
angel4e angel4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: САЩ
Мнения: 3
По подразбиране

Обувките на VS отговарят както следва: 37- 7; 38-8 и т.н. Аз лично нося 38, но си порачвам сандали 7.5. Много уважавам тази половинка
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26th April 2008, 21:27
angel4e angel4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: САЩ
Мнения: 3
По подразбиране

Пускам тел. на приятел, който се занимава с Victoria's secret (бельо, бански, чанти и дрехи) и италианско бельо, ! 0898548322- Стефан
Ако имате въпроси, пишете ми, тъй като и аз поръчвам
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th June 2008, 21:19
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране

А обувки поръчваш ли
Пустия му английски,толкова години го учих и пак нищо не научих
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th June 2008, 23:06
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Най ми е странно че вие си умирате за VS, а повечето чужденци наистина са чували страхтни отзиви за българското бельо, и много от тях го харесват много, както и аз , всеки път когато сам си в БГ си купувам бельо, което е много качествено в сранение в американското, но всичко е реклама!!!
Неказвам че нашето бельо е по качествено , но в никакъв случай неотстъпва по качество на американските марки!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Victoria'sSecret
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:49.