IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th February 2018, 16:41
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Привет, ivoniii. Моля те, изпрати и на мен снимки на мейл: kosara@abv.bg
Вече 2 години съм с импланти, но съжалявам, че сложих 375...трябваше поне 100 сс отгоре...Имам силно развита гръдна мускулатура и имплантите не успяха добре да слязат надолу... Добре изглеждат, не съм имала проблем с тях, но...искам по-големи. Трудно ще се реша на втора операция и сега събирам информация за големите кубици... Предварително ти благодаря!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 4th March 2018, 09:19
Joan_Of_Arc Joan_Of_Arc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Привет дами
Моята операция ще е този четвъртък - 08.03.2018 при Д-р Стоянов. Спряхме се на 450сс Natrelle, анатомични, висок профил. Старта е кажи-речи нулев, след едно раждане и кърмене година и половина. Исках големи гърди, но имам много малък процент мазнини, особено в горната част на тялото и доста развита мускулатура. Доктора прецени, че това е оптималното за мен така, че да стои естетично и да не ми пречи на спорта и аз му се доверих.
Като данни съм на 36г., 164 см, 56 кг.
Излишно е да казвам, колко много се вълнувам и с какво нетърпение чакам

Много ще бъда благодарна, ако ivoniii ми изпрати снимки на svetlanai@mail.bg
Отговори с цитат
  #33  
Стар 4th March 2018, 22:52
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Успеех,Joan_Of_Arc !
Всичко ще бъде наред и ще имаш страхотни гърди.
Какъв по-хубав подарък за 8ми март.
Очакваме те с добри новини!
Мисля,че Стоянов има точно око и 450 ще са ти супер.
И все пак,ако ти беше казал,че може да се сложат повече кубици,би ли сложила?
Ти по-големи ли искаше?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th March 2018, 13:07
Joan_Of_Arc Joan_Of_Arc не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря Dayana B.!
Исках максималния размер, който да стои естетичо на моята фигура.
Можех да избирам между анатомичните импланти, на които се спрях и кръгли - 500сс. Доктора каза, че при кръглите може да се сложи по-голям размер и като цяло стоят по-секси, заради изразения горен полюс, но според неговото мнение, анатомичните са по-подходящи за моя случай.
Мислих, гледах снимки, пак мислих, пак гледах снимки, коментирах с половинката, и двамата гледахме снимки... и накрая реших все пак да се доверя на лекаря.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th March 2018, 14:32
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joan_Of_Arc Виж мнението
Привет дами
Моята операция ще е този четвъртък - 08.03.2018 при Д-р Стоянов. Спряхме се на 450сс Natrelle, анатомични, висок профил. Старта е кажи-речи нулев, след едно раждане и кърмене година и половина. Исках големи гърди, но имам много малък процент мазнини, особено в горната част на тялото и доста развита мускулатура. Доктора прецени, че това е оптималното за мен така, че да стои естетично и да не ми пречи на спорта и аз му се доверих.
Като данни съм на 36г., 164 см, 56 кг.
Излишно е да казвам, колко много се вълнувам и с какво нетърпение чакам

Много ще бъда благодарна, ако ivoniii ми изпрати снимки на svetlanai@mail.bg

Здравей,
Аз се оперирах в края на Януари при д-р Стоянов, имплантите ми са Natrelle 425 анатомични. И аз те уверявам, че той има адски точно око и определено е разбрал какво искаш и ще удовлетвори изискванията ти! Аз също се колебаех между кръгли и анатомични много... но смея да твърдя, че анатомичните също са секси, но по един по-дискретен начин. А и с един push up сутиен или в стегнато бюстие могат да изглеждат и като кръгли. (Поне при мен е така). Аз също съм много слаба в горната част на тялото и с д-р Стоянов преценихме, че е много по-добре да сложим анатомични. За справка аз съм 1.78 см 54 кг.

Пожелавам ти успех!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 5th March 2018, 14:45
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Аз съм 170 см,52 кг, нераждала,с нулев начален старт,но ще настоявам за максимума като размер(той едва ли ще е голям).
А как да прецени пациента какво да избере,след като не знае какъв ще е резултата?
Стоянов показва ли снимки,за да добиете представа какво да очаквате като краен резултат.
Аз за размера си знам,че ще искам максимума,но за кръгли или анатомични ще оставя той да прецени.Понякога кръглите,ако са голям кубик,могат да изглеждат като анатомични и пак да стоят страхотно.
Прави ми впечатление,че Стоянов основно Natrelle слага.
Каква цена ви каза,момичета?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 5th March 2018, 15:02
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Аз съм 170 см,52 кг, нераждала,с нулев начален старт,но ще настоявам за максимума като размер(той едва ли ще е голям).
А как да прецени пациента какво да избере,след като не знае какъв ще е резултата?
Стоянов показва ли снимки,за да добиете представа какво да очаквате като краен резултат.
Аз за размера си знам,че ще искам максимума,но за кръгли или анатомични ще оставя той да прецени.Понякога кръглите,ако са голям кубик,могат да изглеждат като анатомични и пак да стоят страхотно.
Прави ми впечатление,че Стоянов основно Natrelle слага.
Каква цена ви каза,момичета?

Аз също избрах максимума, който той ми предложи. На мен ми показа доста снимки, защото когато чух 425 си помислих, че ще е прекалено за мен, защото повечето ми приятелки/познати са с по 290 до 345 cc... но той ме увери, че в никакъв случай няма да изглеждам вулгарно и гърдите да се набиват на очи, защото съм доста висока и тялото ми го позволява. Аз дори му показах снимки на момичета, чиито гърди харесвам. И кръгли и анатомични изглеждат супер и много зависи от старта и твоето собствено тяло. На мен други освен Натрел не ми е предложил, но аз знам, че си работи с тях, а Георгиев например работи с Ментор или Мотива (бъркам ги малко)... моята операция струваше 4400 Евро. Той на консултацията ще ти каже всичко и с цени и тн. Поне при мен беше много изчерпателен и точно с това ме спечели.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 5th March 2018, 16:16
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Аз отдавна съм се спряла него.Лично за мен той е най-добрия в Бг.Отдавна обмислям тази операция,отложих я доста,поради здравословни причини,но се надявам след лятото най-после и аз да се подложа на нея.
Аз преди малко се колебаех за Стоянов,защото бях останала с впечатление,че все малки гърди слага,дори и на тези,които са искали по-големи.Доста предавания съм гледала с него в които казва,че щом жената е доста слаба,с почти нулев старт,няма как да сложи нещо по-голямо.Само че си казах-"Ами по добре по-малки,но красиви,отколкото някой да ми сложи по-големи,но да не са красиви."
А и съм сигурна,че би ми сложил това,което ми е нужно.
Харесват ми гърдите от операция 105.
Не знам колко кубика са,мисля че са анатомични.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th March 2018, 16:37
Aleks27 Aleks27 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dayana B. Виж мнението
Аз отдавна съм се спряла него.Лично за мен той е най-добрия в Бг.Отдавна обмислям тази операция,отложих я доста,поради здравословни причини,но се надявам след лятото най-после и аз да се подложа на нея.
Аз преди малко се колебаех за Стоянов,защото бях останала с впечатление,че все малки гърди слага,дори и на тези,които са искали по-големи.Доста предавания съм гледала с него в които казва,че щом жената е доста слаба,с почти нулев старт,няма как да сложи нещо по-голямо.Само че си казах-"Ами по добре по-малки,но красиви,отколкото някой да ми сложи по-големи,но да не са красиви."
А и съм сигурна,че би ми сложил това,което ми е нужно.
Харесват ми гърдите от операция 105.
Не знам колко кубика са,мисля че са анатомични.
Аз пък бях чувала точно обратното, че слага големи и за това отидох само и единствено при него. той наистина прави адски много операции и не му е нужно много, за да те прецени, особено когато му кажеш какво искаш. Относно гърдите от операция 105 са много красиви и бих казала, че Ильо си има един специфичен начин, по който ги прави.. И моите са анатомични, в анфас изглеждат почти като естествена гърда без супер изразен полюс, а в профил са “наперени” и вирнати на горе.
Определено и аз съм на мнение, че е най-добрият. Като цяло на прегледа той ще ти направи замервания и ще ти каже кубиците най-подходящи за теб. Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш, че си от силиконовият тийм! .
П.С запази снимки на гърди, които ти допадат и му покажи. Особено ако са от неговата галерия ще ти каже със сигурност анатомични ли са кръгли ли са..

Последно редактирано от Aleks27 : 5th March 2018 на 16:42
Отговори с цитат
  #40  
Стар 5th March 2018, 17:23
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Има доста време докато се оперирам,но но не спирам да мисля за това.
Доколкото знам,много е важен и началния старт,физиката за крайния резултат.
Чесно казано има и много гърди от галерията,които хич не ми допадат.Но има пациентки,които самите желаят такива,или пък не е можело да се направят други.
А при теб как върви възстановяването?Доволна ли си от размера?Как се чувстваш след промяната?Слагала ли си вече рокли с деколте,хихи ?Сигурно усещането е страхотно.

Последно редактирано от Dayana B. : 5th March 2018 на 19:01
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:16.