IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #571  
Стар 17th November 2010, 17:17
Аватара на CrimeBoy
CrimeBoy CrimeBoy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Между циците ти ..
Мнения: 148
По подразбиране

на какао в час пик най-върви чалгата мейна

да ти кажа и аз ходя по чалга партита ,ама заради моита .. иначе в нас нямам една чалга песен .. ако ги гледам то е без звук

да ти кажа винаги съм искал да живея в страна където масата народ слушат различна музика от чалга и по-големия процент от баровете са в по-различен стил

къде си впрочем ?
__________________
I Love Drugs & Bad Girls ..
Отговори с цитат
  #572  
Стар 17th November 2010, 17:25
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Финландия

Мога да ти кажа, че тук има такива готик и емо фенки че чалгарките не могат да се сравнят с тях. Красиви са, и то естествено, не с екстеншъни, 10 сантима ток на които не могат да ходят и си кривят краката, 5 тона грим по лицето и... хайде стига съм изброявала Не че всички чалгарки са такива както ги описах, има и естествено красиви. Има и такива с естествено хубава коса, които са свикнали да ходят на висок тон и не слагат тонове грим.
но повече от половината са много зле...

При емотата има тежък грим разбира се, но е изпипан, макар че само по концерти ходят така. Иначе единственото им неестествено е поне 3 цвята кичури За мен една жена е наистина красива, когато е красива дори и сутрин след сън с разрошена коса и без грим.

На сънито не съм ходила още на Час Пик но мисля другото лято да го отбележа подобаващо
Отговори с цитат
  #573  
Стар 17th November 2010, 17:31
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Между другото не бих отказала да живея например в Пуерто Рико или Доминиканската Република, където има яко латино култура и много латино реге Лошото е че тези държави не са много добре икономически и дори да се преселя там няма да има какво да правя. С мъжа сме решили като се пенсионираме да се преместим в някоя от карибските държави и да живеем със скандинавската пенсия но на топло и готино
Отговори с цитат
  #574  
Стар 17th November 2010, 17:38
Аватара на CrimeBoy
CrimeBoy CrimeBoy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Между циците ти ..
Мнения: 148
По подразбиране

оо Финландия великолепно ..
музиката е възпитание ,наще чалга стереотипи естетически много радват всичко им е изпипано ,но някак си евтино по-български ,а умствения им потенциал е знаеш ..


както ми описа ситуацията си правя извода ,че описаните от теб мадами са много натруфени с грим и останалите работи което много ме радва и същевременно слушат различен стил по който определям че са с далеч по развит умствен багаж ,както казах музиката е възпитание и по нея може да си направиш изводите за манталитета на един човек мейна


мойта ако я видиш вечерта на бар ако си момче сигурно ще я сънуваш ,ама ако се изкъпете заедно мейна и я видиш след баня е повече от обикновенно момиче ,а тия екстешъни как ми се заплитат като съм до нея с тия приставки ми идва да я пострижа 1 номер с машинката


впрочем виждал съм Емо-гърлс които естетически са страшни ,но знаеш тука тази култура е до 15 годишните и няма развити по-големи момичета които да я презентират ,което осакатява визията на самия стил
__________________
I Love Drugs & Bad Girls ..
Отговори с цитат
  #575  
Стар 17th November 2010, 17:48
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Ух бях сложила в тоя форум снимката на племенницата (по точно на мъжа ми племенницата) но ако разбере че съм я изтипосала в БГ форум ще ме убие хахах
Отговори с цитат
  #576  
Стар 17th November 2010, 17:49
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Ти си за четката на Хинкова, Мейна !
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #577  
Стар 17th November 2010, 18:09
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

CrimeBoy, теб не ли "страх" че приятелката ти може да разкрие писанията ти из форумите?
Отговори с цитат
  #578  
Стар 17th November 2010, 18:19
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Ти си за четката на Хинкова, Мейна !
охо ! Не точно, но може би глупостите дето дрънка го правят по един начин сладък .
Отговори с цитат
  #579  
Стар 17th November 2010, 18:32
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Жалко, че не му оцени таланта. Но, я, все пак, опитай да нарисуваш три мейни в едно тяло: едната грухти чалга,втората я помпи с наркотици, трета- мята първите две върху цици. Нещо сюрреалистично.
__________________
"В средновековието храната спаси човечеството от глад. Добре известен факт"

Цимбал фон Щруделшмерцкопфен
Отговори с цитат
  #580  
Стар 17th November 2010, 18:46
Аватара на CrimeBoy
CrimeBoy CrimeBoy не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Между циците ти ..
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от P.Hinkova
Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Night
Ти си за четката на Хинкова, Мейна !
охо ! Не точно, но може би глупостите дето дрънка го правят по един начин сладък .
__________________
I Love Drugs & Bad Girls ..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Похвалисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:26.