IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 21st February 2018, 15:53
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Здравейте, връщам се за малко във форума понеже живо се интересувам по един мой проблем. Нямам желание да драскам из други форуми, та... дано пък някой да е запознат.

1. Някой чувал ли е за маска за коса Амла + Кокосово масло да успява да обрати процеса на побеляване на косата?

След 25-тата ми година рязко побелях, предполагам поради големия стрес, който изживях на работата ми... имаше си случки разни... и оттогава се боядисвам. Проблемът е там, че все си личи, стои малко неестествно, особено на дневна светлина леко рижавее. Боядисвам се в салон (не го правя вкъщи) с Матрикс, правим микс от 5-ца и 6-ца, що годе след бая опити с фризьорката сме го докарали до прилично положение, но все си рижавее и тва си е.

2. Другият вариант е, ако някой може да препоръча боя за коса, която положена на мъжка коса да не си личи, да стои естествено, да не рижавее пак би било доста полезна информация. Чета за Лореал Ковър 5, че била добра, обаче някакси ми се вижда невероятно боя, която стои 5 мин. на косата да е особено трайна. Все пак един период от около 20-тина дни все си мисля, че би трябвало да е задължителен за една боя, иначе става хем неудобно, хем досадно, хем и скъпо.

Благодаря предварително!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd February 2018, 18:18
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason Виж мнението
Здравейте, връщам се за малко във форума понеже живо се интересувам по един мой проблем. Нямам желание да драскам из други форуми, та... дано пък някой да е запознат.

1. Някой чувал ли е за маска за коса Амла + Кокосово масло да успява да обрати процеса на побеляване на косата?

След 25-тата ми година рязко побелях, предполагам поради големия стрес, който изживях на работата ми... имаше си случки разни... и оттогава се боядисвам. Проблемът е там, че все си личи, стои малко неестествно, особено на дневна светлина леко рижавее. Боядисвам се в салон (не го правя вкъщи) с Матрикс, правим микс от 5-ца и 6-ца, що годе след бая опити с фризьорката сме го докарали до прилично положение, но все си рижавее и тва си е.

2. Другият вариант е, ако някой може да препоръча боя за коса, която положена на мъжка коса да не си личи, да стои естествено, да не рижавее пак би било доста полезна информация. Чета за Лореал Ковър 5, че била добра, обаче някакси ми се вижда невероятно боя, която стои 5 мин. на косата да е особено трайна. Все пак един период от около 20-тина дни все си мисля, че би трябвало да е задължителен за една боя, иначе става хем неудобно, хем досадно, хем и скъпо.

Благодаря предварително!
Аз ще излезе, че те преследвам. Но, понеже работя в аптека, та: потърси Грециан лосион за мъже. Мисля, че ще ти свърши работа. Ето и малко инфо:
https://apteka.framar.bg/30006964/%D...-%D0%BC%D0%BB-
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th February 2018, 23:31
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Аз доколкото знам един колега ползваше нещо подобно и резултата беше... как да го кажа по-меко... мега плачевен - рижаво до не знам коя степен... супер неестествено. Между подобно нещо и боя за коса предпочитам хиляди пъти второто.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 2nd March 2018, 22:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason Виж мнението
Аз доколкото знам един колега ползваше нещо подобно и резултата беше... как да го кажа по-меко... мега плачевен - рижаво до не знам коя степен... супер неестествено. Между подобно нещо и боя за коса предпочитам хиляди пъти второто.
Нямам спомен за косата на човека. Мисля си, че трябва време и си е индивидуално. Но знам ли...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Всичкозакосата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:33.