IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th July 2006, 16:38
Marlla Marlla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 16
По подразбиране Ужас! Кожа!!!

наред с отслабването ми(както споделих вече в предишен постинг)освен суетата около бюста ми остана и....кожа Случаино някои от вас да се е подлагал на операция за премахване на неприятните остатъци в областта на корема и бедрата,всъщност с бедрата при упоритите тренировки,нещата потръгнаха съвсем добре,но коремът... ..на всичкото отгоре тази кожа има и... стрии Болестта,която преживях(отминала вече,слава Богу)ми се отрази наи-вече психически чрез физическите следи,които ми остави Искам да се оттърва от този кошмар.От жена с доста прилична външност-170/52 и огромен стегнат бюст,се превърнах в жена,чиято физическа характеристика не ми се иска да формулирам..картинката е ясна мисля за вси4ки..мускулите са си мускули,фитнеса си е фитнес...и..кожата си е кожа...Помогнете ми
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th July 2006, 16:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

е зависи колко е тая излишна кожа...ако не е много, ще успееш и със спорт и разните му там кремове за стягане /макар че тук и годинките си имат значение за еластичността на кожата/. ама ако е много, само чичо доктор ще помогне
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th July 2006, 16:57
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Мила за корема няма проблем да си направиш операция за премахване на излишната кожа, но за бедрата е не ти препоръчвам. Остават страшно много белези, една позната се подложи на такава интервенция и глетката сега е ужасна. Пробвай с масажи със стягащи продукти.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th July 2006, 16:59
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от loly
Остават страшно много белези, една позната се подложи на такава интервенция и глетката сега е ужасна.
къде са й белезите? аз знам че се правят горе където минават бикините, и там няма да се вижда много-много...
а колко струва, знаеш ли?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th July 2006, 17:16
Marlla Marlla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 16
По подразбиране

Първо ти благодаря за активността и по двата ми постинга От вечно спортуваща и вманиачена във външния си вид жена,се бях превърнала в 115килограмово "ТО"Ужас!Сега пак съм упорита и то много с тренировките,но не мисля,че без ножчето да поиграе ще успея да се възстановя напълно Иска ми се да знам,че операцията ще ми помогне да върна плоския си корем,без излишна кожа и противни стрии.Иначе не жаля пари за вечните кремчета..помогнаха ми,признавам,състоянието ми е доста прилично за жена,качила 60кг. за няколко месеца,но ако се сравнявам с други по-дебели жени,а когато си спомня как изглеждах преди и положението ми се вижда повече от трагично Знаеш ли при премахването на кожа от коремната област големи ли са белезите?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th July 2006, 17:21
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ами имаше линкове някъде, ще ги потърся да видиш снимки, то иначе няма как да се обясни
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th July 2006, 17:25
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

bimbi липектомията на цели бедра струва 2500лв., а белезите са около цялото очертание на бекините, трябва да ходиш с доста бабешки килотки та да не се виждат, поне при мойта позната (белезите идват по-ниско и е неприятна глетка).
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th July 2006, 17:27
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Не съм се подлагала на такава операция, но белегът /специално при коремната/ е голям. И от опит мога да кажа, че и едни белези могат да са травмиращи за психиката. Всичко си зависи от нея Просто разгледай и размисли добре.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th July 2006, 17:29
Marlla Marlla не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 16
По подразбиране

разубедихте ме ... но мисля,че с корема няма да мога да се примиря Горе долу успях да се предпазя от9 наи-тежкият вид стрии имам предвид0,но все пак ги имам искам ди ги ИЗРЕЖАТ
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th July 2006, 17:32
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Marlla
Първо ти благодаря за активността и по двата ми постинга От вечно спортуваща и вманиачена във външния си вид жена,се бях превърнала в 115килограмово "ТО"Ужас!Сега пак съм упорита и то много с тренировките,но не мисля,че без ножчето да поиграе ще успея да се възстановя напълно Иска ми се да знам,че операцията ще ми помогне да върна плоския си корем,без излишна кожа и противни стрии.Иначе не жаля пари за вечните кремчета..помогнаха ми,признавам,състоянието ми е доста прилично за жена,качила 60кг. за няколко месеца,но ако се сравнявам с други по-дебели жени,а когато си спомня как изглеждах преди и положението ми се вижда повече от трагично Знаеш ли при премахването на кожа от коремната област големи ли са белезите?
Самата големина е около една педя, но разреза е долу ниско в окосмената част и леко встрани по очертанието на слабините.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: УжасКожа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:41.