IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 12th October 2009, 14:03
mama reni mama reni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 51
По подразбиране

lady74-мойто слънчице е на 8 месеца и ни излизат 4 горни зъбчета и е с сополи и е нещо страшно,и аз съм хремава и незнам вече какво да правя в сряда сме на лекар а дотогава ще се побъркам.
  #42  
Стар 12th October 2009, 14:32
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mama reni
lady74-мойто слънчице е на 8 месеца и ни излизат 4 горни зъбчета и е с сополи и е нещо страшно,и аз съм хремава и незнам вече какво да правя в сряда сме на лекар а дотогава ще се побъркам.
На нас с всички зъби ни излизаха и сополи и кашлица .На 4 мес. ни излезе 1-я а на година и 3 мес . и кучешките и с тях положението е най страшно. Ще те прибавя във фейсбук да ти кажа за един мехлем че тази тема е за друго все пак и да не ни се сърдят
  #43  
Стар 12th October 2009, 14:48
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от garga_smela
lady74 ако някой преди година ми беше казал, че ще сваля толкова и ще изглеждам така щях да си помисля, че си прави гавра с мен. Никога не съм вярвала, че мога да постигна това и че изобщо е възможно. Едва сега повярвах, че всичко е възможно, само да го искаш достатъчно много и да си упорит. След време ще чакаме и твоите снимки от тези килограми!
най тъпото е , че аз си изглеждах прекрасно , но .........сега не ми се вярва ,че е възможно са си върна предишното тяло. скоро ще сложа снимки , само да ми остане малко време. иначе този път съм максимално амбицирана с ваша подкрепа засега се държа. пък ще видим
  #44  
Стар 12th October 2009, 14:59
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Лейди, въобще не се оплаквам от годините си. На 48 съм, но не ги чувствам. Обаче си давам сметка, че трябва по-бързо да сваля килцата, та да имам много години пред себе си да се фръцкам.
Гардже, спомни си поста ми за ориенталския тип жена. Не случайно тоалета толкова ти ходи. Защо мислиш, че ако продължиш да сваляш, ще свалиш точно там? Ами ако паднат хубавите цици? Бразилките пластични операции си правят, за да им се уголеми и да им щръкне дупето, а ти го криеш!!!
  #45  
Стар 12th October 2009, 15:16
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Ооо ама то цици вече няма както всичко си беше наред и те там, така след време, хоп и ги нямаше. Добре, че са измислили сутиени с много дебели чашки, да лъжа окото, а истината... мъжо да му мисли
  #46  
Стар 12th October 2009, 16:10
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Лейди, въобще не се оплаквам от годините си. На 48 съм, но не ги чувствам. Обаче си давам сметка, че трябва по-бързо да сваля килцата, та да имам много години пред себе си да се фръцкам.
успех дано да стане бързо както искаме всички по принцип
  #47  
Стар 12th October 2009, 16:11
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

ето малко снимки
цък
селски туризъм
  #48  
Стар 12th October 2009, 16:12
Аватара на lady74
lady74 lady74 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 576
По подразбиране

ох малкия натисна и го прати без да довърша...... та исках само да кажа че и аз непомня вече от кога не съм се фръцкала истински
  #49  
Стар 12th October 2009, 16:27
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

[quote="дундьо"]Гардже, може и да ме е нямало тогава. Кажи на коя страница си. Аз бих качила снимки, но нямам "преди" за сравнение. Още като се включих във форума писах, че по очевидни причини мразя да се снимам. То остави килата, ами от край време съм адски нефотогенична. Не си приличам винаги, обективът ми дава и възраст. То не че моята не ми стига и така. Ако успея да намеря от служебните снимки, ще кача. Ама много не ща, щото ще е майтап и без бански.
А бе, Недич, ти как си с бъбреците с тая упорита температура?[/quote

Ами добре, никога не съм имала ядове с тях, правих изследване на урина и няма нищо.Хемоглобина ми е малко нисък и ускорена утайка имам, но то се знае щом имам възпаление някъде. Като мине тази седмица без лекарства и ще правя пак изследвания да видя, че след 2 антибиотика егати и изследванията. Днес много се изморих на работата, едвам избутах.
  #50  
Стар 12th October 2009, 16:50
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Браво Тирра, Кремушана, Гарга-смела изглеждате прекрасно! Затова трябва да качваме снимки(които имат постижения), за да се стимулират мързели и несериозници като мен!Страхотни сте!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:35.