IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 8th November 2009, 01:11
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

atanamar,ти не си ни написала абсолютно никакви данни за теглото и тялото си.4 седмици са много,най-вероятно правиш нещо грешно.Никой неможе да ти отговори без информация от теб.
  #502  
Стар 8th November 2009, 01:21
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BarbieGirl
Пак съм аз Днес си взех едно сирене на "Култура" (обезмаслено, т.е. с ниска масленост) и сега хапнах малко и е много хубаво. Някоя от вас взимала ли си е и знаете ли дали наистина е обезмаслено?
момичета аз от началото на диетата ям нормално българско сирене.В сиренето(ако е истинско сирене!) не може да има въглехидрати.
Мисля че Дюкан има в предвид кашкавала като забранен,света нарича кашкавала "cheese",което в превод означава сирене.нашето сирене е "Фета",за което доктора не казва нищо.
на мен нито свинското нито сиренето ми пречат.резултата е долу в лентичката.Тази сутрин бях под 83 но ще изчакам до утре преди да изместя лентичката.
  #503  
Стар 8th November 2009, 12:10
atanamar atanamar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
atanamar,ти не си ни написала абсолютно никакви данни за теглото и тялото си.4 седмици са много,най-вероятно правиш нещо грешно.Никой неможе да ти отговори без информация от теб.

Здрасти отново,
ето и моята дюканска история. Запо\нах диетата на 02.09.09, когато теглото ми беше 65-66кг. След първата 5 дневна фаза свалих 2-3 кг. Реших да мина на редуване на дните 1/1 тъй като целта ми е 55 кг., т.е 10-ина кг. Според Дюкан може да се практикува и такъв вариант. Всичко беше наред 1 месец и си свалях по около килограм за седмица. Стигнах до около 60. По време на мц имах малки колебания в теглото, но всичко беше наред след приключването му. Оттогава мина близо месец и не съм свалила нищо, а теглото ми се колебае около 62-60. Продължвам да се храня по същия начин, като единствените ми прегрешения за този месец са 1 картофче по селски и няколко салати с малко мазнина (такава предлагат в моя офис). И преди съм яла такива салати, но си свалях. А сега вече месец.....нищо. Междувременно започнах и да спортувам по 2 часа на седмица, което допълнотелно би трябвало да ми помага.
Някой да е имал толкова дълги периоди на задържане? Мислите ли, че съм стигнала предела си. Макар че се съмнявам, като се гледам в огледалото. Кажете мнения плс.
  #504  
Стар 8th November 2009, 14:51
Аватара на BarbieGirl
BarbieGirl BarbieGirl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 294
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nelita_80
BarbieGirl.Искам да те попитам от къде го намери това сирене на "Култура"?В големите магазини ли го има?като например в била.и аз искам да си взема ама нещо не мога да го намеря?
Ами най-интересното е, че го намерих в малко квартално магазинче. Иначе не го намирам в големите магазини....мнооогоо странно На вкус е супер, но ми се вижда мазно и някак обикновено, пък и калориите му не са кой знае колко по-малко от на всички останали и затова се чудя дали да си го вземам изобщо.
  #505  
Стар 8th November 2009, 15:14
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

atanamar мога да те посъветвам да не се теглиш а да си вземеш мерките със сънтиметъра и така да се следиш дали отслабваш.
  #506  
Стар 8th November 2009, 16:17
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

OK it is official!
Килце надолу!
В петък вечерта правих калорийната бомба и ефекта се видя още вчера,но исках да съм сигурна преди да местя лентичката.
И да ви кажа че вчера изядох 15 пържени в масло панирани жабешки бутчета.От тях съм свалила сигурно
Барбигърл,в Дюкан ние калории не броим,та не в това му е проблема на сиренето.И на мен ми прави впечатление че обезмаслените сирена са някак мазни всъщност.
Тук в САЩ много се говори колко са вредни обезмаслените и нискомаслените продукти-заради химикалите които използват за да извличат мазнините от тях.Един мой преподавател каза:ако знаете какво ядете,няма да го ядете изобщо....
Аз за киселото мляко гледам да е органик за да няма нишесте в него-даже пробвам с йод,но за сиренето си купувам най-нормално булгарско сирене-само го поизкисвам,да не е толкова солено.
  #507  
Стар 8th November 2009, 16:20
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

Според американските мерки днес съм свалила точно 40 паунда.УАУ!!!
  #508  
Стар 8th November 2009, 16:43
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

атанамар,значи не си направила кой знае какви прегрешения.Възможно ли е дълго време да си била 60кг през годините?Тялото помни килограмите!продължавай да бъдеш режимна и направи 3 дена на много чисти П.И водата е много важна.2л на ден,нали?
Например яж 3-4 пъти на ден бяло месо от пиле.Аз понеже постоянно му изпускам края на моя 1/1 така правя.Успех!
  #509  
Стар 8th November 2009, 18:49
atanamar atanamar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
атанамар,значи не си направила кой знае какви прегрешения.Възможно ли е дълго време да си била 60кг през годините?Тялото помни килограмите!продължавай да бъдеш режимна и направи 3 дена на много чисти П.И водата е много важна.2л на ден,нали?
Например яж 3-4 пъти на ден бяло месо от пиле.Аз понеже постоянно му изпускам края на моя 1/1 така правя.Успех!
Абсолютно си права. Преди да напълнея дълго време бях 60 кг. Може би това е причината да не свалям. Вода пия много - с или без степ . Честно казано, ти ме поуспокои. Ще послушам съвета ти и ще направя 3 дни само на протеини и после отово започвам 1/1. Дано даде резултат.
Успех на теб и всички дюкеси! Дерзайте
  #510  
Стар 8th November 2009, 19:13
Аватара на nelita_80
nelita_80 nelita_80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Шумен
Мнения: 150
По подразбиране

Здравейте момичета.Как сте? още два килограма слязоха от мен.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТНАПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:56.