IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th August 2007, 14:41
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

моя съвет е да пробваш балсама на д-т тайс за суха и чувствителна кожа цената му е около 10 лева мирише малко неприятно, но е много ефикасен
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th August 2007, 14:57
dezire_s dezire_s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: varna
Мнения: 11
По подразбиране

anik,какво против имаш ив роше.лични несполуки,или...мислех и за биодерма .колебая се между двете
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th August 2007, 15:16
cary cary не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 45
По подразбиране

аз не бих се колебала м/у Биодерм и Ив Роше....винаги ще избера БИОДЕРМ,защото няма и думи за сравнение м/у двете марки
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th August 2007, 15:29
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

От Ив Роше имам само от 1-2 продукта наблюдение и то такива за тяло, нищо особено. Добра консистенция и аромат това е. Със същият ефект са и супермаркетните продукти, даже от Гарние съм по доволна примерно за крема за суха кожа ( тяло). Иначе във Варна я продават в магазин Бонжур - с/у хотел Мусала.
А дезире на колко години си ? Суха ли ти е кожата, мазна ли - че е чувствителна ясно.
Като цяло мисля че медицинската която продават в аптеките е най подходяща за такава кожа.
Последната дерматоложка при която ходих ми препоръча Клиник - има ги в" Таис " пл.Независимост, и "Галери" до бонжура, с/у хотел Мусала ( момичетата са любезни и компетенни )
Отиди по магазините за козметика, помоли за тестер - НЕ купувай нещо което не си пробвала. Щом ти е чувствителна кожата това е вариянта. Сега тук конкретен крем да препоръчаме е меко казано несериозно.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th August 2007, 15:42
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ами, dezire_s, Ив Роше е нисък клас козметика, ползвала съм я в студентските години и никога не съм доизразходвала продукта, защото съм оставала недоволна (това са спомените ми).
Сега изобщо не ги поглеждам даже. Сравнявам ги с Лореал, Виши...от тоя сорт...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th August 2007, 16:34
dezire_s dezire_s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: varna
Мнения: 11
По подразбиране

на 27 съм,кожата ми в никакъв случай не е суха.определям я като комбинирана,защото силно се омазнява в т-зоната,но не е и мазна.между другото установила съм,че няма значение какъв клас е козметиката.докато бях бременна и малкия беше ..съвсем малък нямах възможност да излизам и използвах изцяло ейвън.искам да ви кажа,че бях много доволна...,но скъсах дослука(както се казва)с дистрибуторката и затова спрях да купувам.преди години направих сериозна реакция към гарние.пробвах какво ли не.оправих се само и единствено и то за седмица с крема за чуствителна кожа на шелер.тогава бяха още в стария формат.не е също скъпа козметика.така че опитът ме е убедил,че цената изобщо не е гарант за качество на даден продукт.а с това ровене във форумите може да те заболи глава.човек колкото е объркан,още повече се обърква.за един и същи продукт-мнения от плюс до минус безкрайност.в крайна сметка надделява правилото-всеки е индивидуален.просто трябва да намери най-доброто за себе си..и то при всеки е различно.ще трябва да се опита.стискайте палци да направя добрият за мен избор в случая.благодаря ви за съветите.ще се опитам да ги оползотворя пълноценно
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th August 2007, 17:12
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dezire_s
...опитът ме е убедил,че цената изобщо не е гарант за качество на даден продукт.а с това ровене във форумите може да те заболи глава.човек колкото е объркан,още повече се обърква.за един и същи продукт-мнения от плюс до минус безкрайност.в крайна сметка надделява правилото-всеки е индивидуален.просто трябва да намери най-доброто за себе си..и то при всеки е различно.ще трябва да се опита.стискайте палци да направя добрият за мен избор в случая.благодаря ви за съветите.ще се опитам да ги оползотворя пълноценно
Да цената не е гаранция. От форумите можеш да разбереш за съществуването на даден продукт, но докато не опиташ сам ....
ТЕСТЕРИ само, аз така процедирам , рядко купувам въобще нещо без да съм го опитала.
Стискам ти палци
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th August 2007, 12:56
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Да си кажа и аз за Shiseido.

както някъде бях писала, кожета ми е доста проблемна, с акне, и в същото време със склонност към изсушаване. От 7 години не ползвам никаква евтина козметика, просто не мога да си го позволя. Първо бях c Vichy, после много дълго с Biotherm. Проблема и при двете беше недостатъчното увлажняване на кожата, или прекаленото и омазняване. Съвсем случайно открих Shiseido, купувах си увлажнител, и жената ми предложи тестери. Оттогава не съм купувала нищо друго.

Аз използвам тази серия. Сапуна мие добре, аз обичам лицето ми да се чуства чисто, затова разни тоалетни млека не ми понасят. Другите две стъпки са тоник и увлажнител. За през нощта има захранващ крем, но още не съм го ползвала. Предимството на тази серия е че кожата на лицето се чуства увлажнена, но не мазна и не лъщи, не е опъната и много мека. С две думи много съм доволна. За това дали си струва парите... не знам. Ако биха ми предложили същия ефект за по-малко пари, щях да го взема, разбира се. Но за сега това е най-пасващия продукт за моята кожа.

Celine дава много добър съвет - пробвайте! Искайте тестери, за всяка по-скъпа козметика! Само така може да откриете това което ви пасва.

p.s. Ив Роше е гадост. Лично мнение. Имам разни миришещи душ гелове от тях, като цяло даже те не са нищо особенно.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 17th August 2007, 13:45
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да де, ама като няма Shiseido в БГ
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th August 2007, 13:57
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Е, но я има например в Гърция, във всяка Сефора, не е далече
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: малкопоподробнозаSHISEIDO
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.