IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 18th September 2007, 10:44
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Само 3-4 според мен се нуждаят от по-сериозни корекции.Другите ми изглеждат съвсем нормално.
Отговори с цитат
  #242  
Стар 18th September 2007, 11:13
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Само 3-4 според мен се нуждаят от по-сериозни корекции.Другите ми изглеждат съвсем нормално.
Подкрепям!
Отговори с цитат
  #243  
Стар 18th September 2007, 12:23
selvaggia selvaggia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: софия
Мнения: 91
По подразбиране

Учителя по английски...ми е приятел..много добър..не съм го виждала обаче от..май месец(когато започна предаването)...и аз не го знам за какво е отишъл...изобщо никога не съм предполагала,че не се харесва..и на никого не беше казал,че е ходил на кастинг и т.н.Познавам го достатъчно добре(поне така си мисля)и...тия неща,дето ги каза снощи-че нямал сериозна връзка,щото,видите ли,как щяло да се целува момиче с него...според мен са си по сценарий...за да стане по-драматично...той не е такъв човек изобщо...нито е комплексар,нито нищо...само на зъбите,дето не си се кефеше много-много...та...това е...иначе..не съм го виждала още-продуцентите не дават
Отговори с цитат
  #244  
Стар 18th September 2007, 12:37
venciblagoev venciblagoev не е на линия
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 41
По подразбиране

Аз също подкрепям избора на Деси и силно желая на това момиче да му се случат много хубави неща. Тя е страдала 30 години - това не трябва да се допуска - но си мисля , че трябва всеки от нас да се замисли над поведението си и дали не наранява някои който има дребни недостатъци, което в никакъв случай не го прави по-малко пълноценен. Тъй-като тя и нейния комплекс е в по-голямата си част продукт на нашето нетолерантно общество към малко по-различните . Живял съм и навън - но там макар и обществото да е изкусвено е толерантно към различните хора .
Отговори с цитат
  #245  
Стар 18th September 2007, 13:03
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

За съжаление обаче,организма на Деси е отхвърлил присадената коса.Така че тя ще ходи както и досега с перука.И наистина тук в България никак не сме толерантни към хора с такива проблеми.Тя е била приета в спортно училище,но директорката отказва да я запише с думите,че шампиони без коса няма.Възмутих се от подобно отношение.
Отговори с цитат
  #246  
Стар 18th September 2007, 13:15
cary cary не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Само 3-4 според мен се нуждаят от по-сериозни корекции.Другите ми изглеждат съвсем нормално.
Подкрепям!
според мен избора на повечето участници е неправилен...в крайна сметка - това е ,все пак сме в България!
вярвам,че е имало много други,които са имали по-голямо право,но не са избрани
Отговори с цитат
  #247  
Стар 18th September 2007, 13:27
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
За съжаление обаче,организма на Деси е отхвърлил присадената коса.Така че тя ще ходи както и досега с перука.И наистина тук в България никак не сме толерантни към хора с такива проблеми.Тя е била приета в спортно училище,но директорката отказва да я запише с думите,че шампиони без коса няма.Възмутих се от подобно отношение.
Не спирам да се изумявам
Отговори с цитат
  #248  
Стар 18th September 2007, 13:28
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от selvaggia
Учителя по английски...ми е приятел..много добър..не съм го виждала обаче от..май месец(когато започна предаването)...и аз не го знам за какво е отишъл...изобщо никога не съм предполагала,че не се харесва..и на никого не беше казал,че е ходил на кастинг и т.н.Познавам го достатъчно добре(поне така си мисля)и...тия неща,дето ги каза снощи-че нямал сериозна връзка,щото,видите ли,как щяло да се целува момиче с него...според мен са си по сценарий...за да стане по-драматично...той не е такъв човек изобщо...нито е комплексар,нито нищо...само на зъбите,дето не си се кефеше много-много...та...това е...иначе..не съм го виждала още-продуцентите не дават
По негов сценарий, обаче. Явно е искал да се разхубави, но за да го изберат, е прибегнал до този драматизъм...Странно, че не са го усетили, нали Мадлен Алгафари се слави като голяма работа...Явно добро театро им е спретнал твоя приятел
Отговори с цитат
  #249  
Стар 18th September 2007, 14:21
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
За съжаление обаче,организма на Деси е отхвърлил присадената коса.Така че тя ще ходи както и досега с перука.И наистина тук в България никак не сме толерантни към хора с такива проблеми.Тя е била приета в спортно училище,но директорката отказва да я запише с думите,че шампиони без коса няма.Възмутих се от подобно отношение.
тази информация от къде?
ако е истина - много жалко. горкото момиче. наистина е възмутително такова поведение като на директорката.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 18th September 2007, 14:40
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Прочетох днес тази информация във в-к "Труд".Има цяла статия на тази тема.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:27.