IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Мода


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 19th September 2007, 14:20
Аватара на heni
heni heni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 32
По подразбиране

Аз съм в чужбинав момента,моите наблюдения са че тенденциите тази зима са карето: http://shop.hm.com/shop/do?action=vi...DAM_OVR_SKIRTS
има го навсякъде,блузи,поли,също раето не излиза од модата.За цветове незнам.Мисля че ботите много се налагат: http://www.ochsner-shoes.ch/modules....n&nav2=damen02
Това са впечатленията ми за ежедневната мода.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 20th September 2007, 11:50
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Всеки сезон има поне 10 модни тенденции, така че, не се учудвайте, че има различни мнения по въпроса.Всеки да решава за себе си коя да следва.Дано само да е тази, която ще отива най - много на тялото и начина на живот, а не сляпо да следва, защото видиш ли нещо си било модерно в момента, без значение траги-комичните резултати.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 23rd September 2007, 14:11
vilimart vilimart не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: SOFIA
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bebeto_love
момичета аз редовно попадам на модните канали тази есен и зима е ужасно модерно бялото съчетано с златно и сребърно ... а ботушките са от типа по спортни модели по удобни и високи ...
също така са много модерни черепи колкото и странно да звучи аз не го възприемах но си взех страшно яке от pepe jeans с черепче от камъчета на гърба и ми харесва
И за отминалото вече лято бяха на мода черепите - присъстваха в почти всичко- бижута, чанти, панталони, ризи, блузки и т.н....нищо чудно и за зимата да се запазят актуални.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 6th October 2007, 14:40
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

За цветове:сиво,кафяво,лилаво, сребристо.Блузони,плетени рокли,блузи с втъкани блесятщи нишки,подчертана талия,широки ластични колани,боти..По-широките панталони с ръб,но забелязвам,че скини моделите също много се носят,всяко второ момиче е с такива.Харесва ми модата тази есен.Подчертано женствена(в стил 50-те) и елегантна,но в никакъв случай скучна и безлична.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 8th October 2007, 22:11
agala agala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 8
По подразбиране Милано и Париж - фотогалерия http://e-vestnik.bg/2346

От 31 септември до 7 октомври дизайнери от цял свят представят колекциите си прет-а-порте за жени пролет-лято 2008 в рамките на Седмицата на модата в Париж. На модния форум ще дефилират модели с новите колекции на прочутите модни къщи: “Диор”, “Валентино”, “Шанел”, “Живанши”, “Луи Вютон” и др.
http://e-vestnik.bg/2346
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th October 2007, 09:28
lepidopteria lepidopteria не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до lepidopteria Изпратете съобщение чрез MSN до lepidopteria
По подразбиране .

В Италия тази зима модерен е червения,черния и сивия цвят,но нали си знаем че при нас модата идва с една година закъснение
Отговори с цитат
  #47  
Стар 11th October 2007, 15:53
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

....
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th October 2007, 22:17
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

Тази есен зимата ми харесва много смятам че цветовете са готини особено лилавото.Ммм и блузоните и плетените жилетки страхотни са .И гащерижоните с обожавам да нося гащеризони а също и клинчета с полите и бюстиета страхотни са.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 12th October 2007, 06:56
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

мен ако питаш клинчетата с полата бяха модерни миналата година....и бяха ужасни .....поне на мен никак не ми харесваше.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #50  
Стар 12th October 2007, 08:09
i LovE nAthAn i LovE nAthAn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 132
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
мен ако питаш клинчетата с полата бяха модерни миналата година....и бяха ужасни .....поне на мен никак не ми харесваше.
Е на мен си ми харесват даже гледам че още ходят с тях и то доста хора.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МоднитенденцииЕсен2007
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.