IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 20th September 2007, 13:01
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Целта на предаването е драстична промяна,постигната със "стандартни" операции,т.е. те избират по-скоро занемарени хора,които с малко усилия биха постигнали голям ефект.При теб Лок нещата са сложни и малко хирурзи биха могли да се справят,просто предавнето е несериозно и рекламно.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #332  
Стар 20th September 2007, 13:03
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Като е несериозно да не обещават и да не си правят реклама с името ми. За мен цялата тая история е толкова мошеническа, че са за съда всичките. Барабар с хирурзите, които съм сигурен, че гаранция са "вербували" пациентите да ходят при тях след това.
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #333  
Стар 20th September 2007, 13:55
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Това предаване е пълен шит, подигравка с хора без самочувствие, които подлагат на абсолютно излишни интервенции(често неуспешни), след това ги убеждават, че са станали страхотни, а после ги връщат към мизерното им съществуване. С много малки изключения, повечето участнички просто имат нужда да спрат да плюскат(а не да им смучат сланината с маркучи, та да могат после пак да плюскат), да спортуват редовно(а не само в рамките на предаването), да благоволят да се гримират (30 мин. сутрин отнема) и да си направят косата (1-2 часа във фризьорски салон). Извинявайте, ама тя като на 40 години не е се е сетила да се гримира и да си измие косицата, едни цици ли ще и решат проблемите???Напълно разбирам и подкрепям хората, които чрез пластична хирургия допълват цялостния си вид, върху който преди това са направили каквото е възможно със собствени сили, но това в предаването е направо цинизъм.
Ако наистина помагаха на хора с реална нужда (като Лок например) бих им свалила шапка, но това е пълна идеотия. Освен това наистина са подвеждащи веселите уикенди на възстановяване.
Отговори с цитат
  #334  
Стар 20th September 2007, 14:19
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

напълно съм съгласна със Sunflowera. и това е, за което говорих по-горе - културата на живот, общата култура, която имат хората за начина си на живот. днес се отплеснах много с лични примери, но ще го напиша и това - когато тръгна кастинга за шоуто срещнах една позната от родния ми град, която беше дошла по този повод тук и хленчеше как участието й в шоуто би й дошло много добре и как би й променило живота. същата тази, заедно с майка й, бяха обявили майка ми за луда, защото от както се помня майка ми 2 пъти в седмицата тичаше на стадиона, в събота задължително ходехме цялото семейство на планина, в понеделник ходеше на фризьор, а в петък на козметик и т.н. понеже ние бяхме 4 деца доста коментарии се изприказваха по наш адрес от съседите и съгражданите ни (а градчето ни е малко и всички се познаваме), но с това поведение майка ми ми даде едно прекрасно отношение към моя личен живот -аз уважавам себе си, тялото си и външния си вид. това е възпитание, което всички трябва да имаме. времето е такова, че доста хора само стигат до извода, че трябва да направят нещо сами за себе си. да, ама тези от шоуто, май не са от тях.
Отговори с цитат
  #335  
Стар 20th September 2007, 14:29
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Абсолютно е така! Тези хора не са свикнали да се грижат за външния си вид и очакват някой друг да го прави вместо тях.Толкова ли е трудно да спортуваш/дори и в къщи,ако нямаш време за фитнес/,да си поддържаш косата и сутринта да се гримираш? Не,те просто са се оставили по течението си живеят ден за ден.Когато човек сам не се грижи за себе си,той не се харесва и няма самочувствие.А какво остава другите да го харесват.Спомням си моята маминка-до последно ходеше с накъдрена коса,перфектно облечена и за всеки тоалет си имаше обувки и чанта.Явно си опира да човека.
Отговори с цитат
  #336  
Стар 20th September 2007, 15:42
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

И аз искам нещо да вметна - моята баба например, която сега е на 72г, откакто се помня се поддържа изключително добре - косата й винаги е супер - боядисва се сама, къдри се са сама (само 1ъж годишно ходи на студено къдрене). Та искам да кажа, че човек дори и да няма много средства, стига да има достатъчно желание може да се поддържа и да изглежда добре, независимо от възрастта

Както Babri написа и аз мисля, че по-голямата част от участниците в това шоу:
Цитирай:
не са свикнали да се грижат за външния си вид и очакват някой друг да го прави вместо тях
Отговори с цитат
  #337  
Стар 20th September 2007, 19:24
cary cary не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 45
По подразбиране

гледате ли предаването...

защо Н.Георгиев отклони въпроса какво ще стане с Боряна след 10-20 години след толкова пластични интервенции
Отговори с цитат
  #338  
Стар 20th September 2007, 19:50
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

абе реших да пусна тая вечер да видя за кво иде реч...то ми заприлича на Искрено и лично тва какъв е тоя формат на предаването, нали уж като чужбинското трябваше да е?

п.п. на 39 години - 4 брака и 5 деца ашколсун
Отговори с цитат
  #339  
Стар 20th September 2007, 20:06
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Да, Георгиев спомена, че единствената трайна операция е на носа и за другите предпочете да не говори...ясно защо, ако и се наложи ще трябва тя сама да си ги плаща.
А аз не разбрах едно - последно Боряна на 23г. или на 25г. е?
Отговори с цитат
  #340  
Стар 20th September 2007, 20:28
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Наистина е много дразнещо 4е накрая ги дават адски замазани
Аз се занимавам с грим и ми е ясно какви "4удеса" се постигат с него...
Затова не вярвам в гримираните физиономии - според мен при по възрастната жена нямаше никаква разлика например - само 2 тона грим., но ина4е бръ4ките си бяха там....
При Боряна наистина имаше подобрения, но не мисля 4е те биха променили живота и както драмати4но се изрази Гала...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:49.