IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd October 2007, 02:45
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Да,виждала съм ги и съм ги гледала много пъти хихихи... Но аз не знам дали ще бъде и при мен така - все пак не са ни еднакви гърдите като типаж. Мен ме притеснява заради асиметрията...
Дано и моите да станат като твоитееееее! (сега си пожелавам само,не се мазня )
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd October 2007, 08:30
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Но аз не знам дали ще бъде и при мен така - все пак не са ни еднакви гърдите като типаж. Мен ме притеснява заради асиметрията...
Така е разбира се, че не е гаранция, че ще ти се получат като на някой тук; още повече, че както разбираш, макар в началото да се получиха perfect... след това няма гаранция, че така ще останат - макар че вярвам, че пак ще изглеждат страхотно и твоите, и моите, и всички, които прави Н.Г., защото дори и да не се получат както сме си представяли - той поне има желание да ги направи съвършени и сам ти предлага корекцията...

Всъщност надявам се, че при теб нещата ще станат каквито трябва да станат и ще ти стискам палци за това! В никакъв случай не се притеснявай предварително, много е важна вътрешната нагласа... Аз отидох в деня на операцията страшно развълнувана, но в никакъв случай не ме беше страх, напротив - чаках с нетърпение да заспя и като се събудя - както и стана всъщност - да съм най-щастливата и наи-красивата жена. Нищо не беше в състояние да изтрие гордата усмивка от физиономията ми - толкова удовлетворена някак си се чувствах... :P
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd October 2007, 08:50
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Супер,и аз се надявам да стане така ! Ще видим! Мерси за подкрепата.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd October 2007, 09:44
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Момичета, вярно ли е, че се диша трудно заради тази ластична лента, с която са пристегнати гърдите? Нещо подобно съм чела, а аз съм малко паникьорка на тема дишане(и през устата не мога да дишам, а кто ми е затруднено дишането като цяло, имам чувството, че ще се задуша, ще полудея...много неприятно усещане..)
Да,доста трудно се диша,но се преодолява.Това е само докато се махне ужасния ластичен сутиен,който стяга като менгеме.Предполагам,че и при ринопластиката го има този проблем.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd October 2007, 16:43
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Мен ме притеснява асиметрията...
Голяма ли е разликата при теб? С колко кубика ще бъде компенсирана? На мен двама доктори ми определиха две различни разлики в сс - много е важен и вида на инплантите ( трябва да се съобрази основата и височината ). Ти подмускулно ли ще слагаш ?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd October 2007, 20:06
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

При мен има разлика в самата форма-едната е малко увиснала,а другата е перфектна като форма. Странното е ,мамиларната гънка на увисналата е по-нагоре от мамиларната гънка на стегнатата гърда. Няма много голяма разлика в големината- супер малка е не се забелязва въобще.проблема е във формата на едната гърда.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd October 2007, 22:59
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Нищо не беше в състояние да изтрие гордата усмивка от физиономията ми

М, да така беше.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th October 2007, 00:33
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
При мен има разлика в самата форма-едната е малко увиснала,а другата е перфектна като форма. Странното е ,мамиларната гънка на увисналата е по-нагоре от мамиларната гънка на стегнатата гърда. Няма много голяма разлика в големината- супер малка е не се забелязва въобще.проблема е във формата на едната гърда.
Ако хирурга оформи правилно "джобовете" на инплантите тази разлика ще се корегира. Сигурна съм че ще си доволна от резултата.
Аз също много исках изравняване на гърдите (това че бяха различни ме дразнеше много повече от това че бяха малки и увиснали).
Отговори с цитат
  #19  
Стар 25th October 2007, 21:48
cary cary не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 45
По подразбиране

Моник,моя приятелка имаше съвсем леко увисване на едната гърда..операцията беше при Георгиев,но не се е наложила корекция на гърдата,нито различни кубици импланти.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 25th October 2007, 23:06
Rivin Rivin не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 61
По подразбиране

А в кои случай се слага ластичната лента, която да притиска гърдите на долу? Защото има вариант и без тази лента.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Възстановяванеследпоставяненаимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:51.