IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th October 2007, 19:31
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране Каква да е марката?

Въпросът ми е такъв....Ще отварям магазин за дрехи (ще да е марков).Имам и връзките и всичко(естествено покрай баща ми ).Ще бъде или на Витошка или на Графа или в някои от моловете.....имам още съмнения.Но се колебая за марката имам няколко предложения. Условието ми е да им взема лиценза за България (патента). Та имате ли впечатление от PASSPORT, OUE,EARFIELD(само за първата марка съм сигурна че я исписвам правилно ), последната е австрийска мисля и се налагала доста в европа,първата е по евтина и масова, а за втората мисля че е нова набираща сила френска.....
Ако някой е запознат с някоя от тези марки, ще съм благодарна да сподели мнение и някой ОФИЦИАЛЕН САЙТ на тези марки...
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th October 2007, 22:13
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Нито една от тези марки не ми е позната, но адмирирам всяко желание да се обогатяваме с по-голям избор
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th October 2007, 22:38
cary cary не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 45
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Нито една от тези марки не ми е позната, но адмирирам всяко желание да се обогатяваме с по-голям избор
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th October 2007, 07:24
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

http://www.passport-fashion.de/

Втората наистина е френска,но аз я знам като ''OUI'' така,че виж тва щот може да не говорим за едно и също нещо

http://www.oui.com/home/
http://www.european-fashion-trading.com/oui.htm


А третата аз пак я знам като ''AIRFIELD'' ако говорим за едно исъщо нещо ето нещо мн красиво
http://www.airfield.cc/

Иначе ако е едно и също ''EARFIELD'' и ''AIRFIELD'' с цялото сърце гласувам за тази марка.
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th October 2007, 14:11
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Много,ама много мерси дори не знам как се пишат.
Ще ги разгледам обстойно..... AIRFIELD, ми се видяха малко консервативни,дали това се харесва на нашите балканси сърчица?
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th October 2007, 15:09
mariapilates mariapilates не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 90
Изпратете съобщение чрез ICQ до mariapilates
По подразбиране

Разгледах и трите сайта и определено AIRFIELD ми допаднаха най-много. Наистина е много трудно да се намери нещо елегантно и изчистено по магазините, така че може би може да спечелиш точно от това : ))
__________________
"Добрата физическа форма е предпоставка за щастие..." Дж. Пилатес
www.yogalatesmaria.com
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th October 2007, 15:38
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Много,ама много мерси дори не знам как се пишат.
Ще ги разгледам обстойно..... AIRFIELD, ми се видяха малко консервативни,дали това се харесва на нашите балканси сърчица?
Ами ако всички сърчица са като мойто и на хората около мен, няма как да не им хареса---не мисля,че са консервативни(казва ти го човек на 18 год.,за който думата консервативно почти не съществува ) .Наистина са много красиви и както се изрази ''MARIAPILATES''--''елегантно и изчистено''аз ще добавя и стилно.А ако обърнахте внимание на тийн колекцията......направо.....пр ви го тоя магазин с ''AIRFIELD'' и да идваме с мойте хора за дрешки...
P.S. Виж и с реклама ще се сдобиеш
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th October 2007, 19:07
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Ще мине малко време, но предполагам че до към средата на другата година ще си имам магазинче
До сега не съм се занимавала с такъв бизнес,незнам какви са плюсовете и минусите, но ще се справя (с малко помощ) и да печеля добре
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 30th October 2007, 19:26
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Всяко ново начало е трудно,но както ти казваш с малко помощ и подкрепа всичко си струва и има стойност.Разочарованията винаги ще ги има,но пък се и преодоляват,пък за какво човек живее ако не пробва колкото се може повече нови неща Искрено се надявам някой ден да дойда и да си купя една дрешка на ''AIRFIELDS'' ---от твоя магазин разбира се
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st October 2007, 18:38
Loli Loli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 154
Изпратете съобщение чрез MSN до Loli
По подразбиране

според мен няма да сбърка6 с OUI - страхотни не6та. Ве4е съм ФЕН!!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквадамарката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:53.