IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd January 2008, 14:37
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Лиана, много ти благодаря за съветите.
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th January 2008, 09:04
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Може да тренираш с тежести всеки път, но раздели тренировката на различни мускулни групи, недей да правиш всеки път за цялото тяло и може да я завършваш с 30 мин кардио. Или един път долна част и кардио накрая, един път горна и кардио накрая и 1 път кардио 40-45 мин + корем накрая. Почна ли НВД?
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 7th January 2008, 11:09
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Може да тренираш с тежести всеки път, но раздели тренировката на различни мускулни групи, недей да правиш всеки път за цялото тяло и може да я завършваш с 30 мин кардио. Или един път долна част и кардио накрая, един път горна и кардио накрая и 1 път кардио 40-45 мин + корем накрая. Почна ли НВД?
Започнах ВМ НВД от петък Днес ми е 4ти ден . Чувствам се много добре. Все още не съм започнала да броя калории, засега се старая да имам 4 хранения, 3 основни + 1 междинно и мазнините да са с най - голям процент От днес започвам и с фитнеса - с тежести и смятам да завършвам с кардио, както ти ме посъветва
Решила съм да спазвам този режим на хранене 2 месеца, до началото на март и се надявам да издържа и да постигна резултатите, които целя
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #14  
Стар 7th January 2008, 12:27
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

До началото на март ще си супер! После само ще поддържаш килата.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd April 2008, 14:08
Pec Pec не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Аз от 10 ден съм на ВМ НВД. Имам страхотен апетит и се увличам системно с количествата. Не само 4е не свалям, но имам чувството че съм напълняла. дали е вузможно това да е от прекалиаване с мле4ните?
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd April 2008, 14:53
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Първите 2 седмици яж на воля при ВМ-НВД, колкото искаш. Това е задължителният адаптационен период при този режим на хранене, за хора, които не са го практикували въобще или от дълго време. Едва ли си качила, просто сменяш режима на хранене и тялото ти реагира. Апетитът би трябвало да намалее до някоко дни. Млечните подуват, ама чак да напълнеш.
Нали не ядеш по 3 кила кашкавал на ден
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd April 2008, 14:54
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pec
Аз от 10 ден съм на ВМ НВД. Имам страхотен апетит и се увличам системно с количествата. Не само 4е не свалям, но имам чувството че съм напълняла. дали е вузможно това да е от прекалиаване с мле4ните?
Периода на адаптация на организма към ревжим ВМ-НВД е около 14 дни. Като естествено всеки при всеки организъм е строго индивидуално. Моя съвет е да изчакаш още поне 4-5 дни. А що се отнася до апетита....нормално е след като допреди 10 дни си приемала храна богата и на въглехидрати, след като ограничиш именно въглехидрата, да се засищаш по-трудно. Затова на този режим се препоръча хранена на 3 часа. Продължавай да се храниш по този начин, без да прекаляваш с количествата и съм сигурна, че след още 10 дни вече ще имаш видим ефект
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаНВД
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:28.