IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd June 2008, 16:52
angela_evi angela_evi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: vt
Мнения: 2
По подразбиране Как да отслабна за 2 седмици

моля кажете ми как да отслабна в рамките на 2 седмици смисъл аз не съм си мн дебеличка но не съм и слабичка след 2 седмици заминавам на море при гаджето и искам долу горе да съм добре знаете кфо имам предвит! искам някъв съвет как да отслабна :} мерси предварително
__________________
Не мИ пУкЪ За вАс мОмЧеТъ, нЕ мИ пУкЪ зА тЪпАтЪ лЮбОф. Аз сЪм пРоСтУ еДнА КуЧкЪ БеЗ сЪрЦе ЩоТу еДиН НеЩаСтНиК мИ гУ ВзЕ....!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd June 2008, 21:36
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd June 2008, 22:49
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

И аз искам бицепси за две седмици ,ама нема
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th June 2008, 02:18
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

бицепси нема, но отслабването и за седмица е възможно май диър.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th June 2008, 09:04
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Да бе да....възможно е ,ама умствено.....май диър
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th June 2008, 11:41
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
По принцип не съм фен на драсти4ните диети, но ще ти препоръ4ам да редуваш един ден в който да ядеш 1000 калории, друг -500. 500 калории имат примерно кило 4ереши. Това озна4ава 4е на един ден можеш да изядеш 3 активии , а на следващият само плодове. Така ще свалиш около 4-5 килограма...Но не ти го препоръ4вам а и си е глад.
Абе как не ви писна да ги поствате тея безумни, глупави диети. Яж череши и пии Активия ..пукни от глад и после . Ооо чудо за 2 седмици си с 4 кила по-лека. Тялото ти е леко увиснало, а горкият организъм дотолкова е лишен от нормална пълноценна храна, че за да си набави минимална енергия за да СЪЩЕСТВУВА е принуден да забави метаболизма до n-та степен. Поради липса на важни хранителни вещества като протеини, и мазнини, тялото започва да посяга на мускули и органи.
краен резултат: слабо, болнаво , увиснало тяло.
А при евентуално неправилно захранване..резултата е: всяка калория ще бъде складирана от тялото в депа, който тялото ще пази мнооого уърдно.

А ти Monique, като не си фен на драстичните диети, защо ги лансираш така смело? Ами аз съм почти 100% сигурна, че въпросното девойче angela_evi е на 15-16 г. ( недай си Боже и по-малка) Тялото й все още се развива и има нужда от качествена храна, за да се изгражда правилно. Вместо да и даваш безумни съвети, може даа я ориентираш да се храни здравословно и да се захване със спорт.
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th June 2008, 12:09
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

aко се храни здравословно и спортува няма да отслабне за 2 седмици. според мен това момиче търси временен ефект, за да е добре пред гаджето си (което е адски тъпо, но нямам право да я съдя). така че може да пази каквато иска диета от нета и да свали килограми. но естествено след това ще си ги върне двойно...
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th June 2008, 13:15
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
aко се храни здравословно и спортува няма да отслабне за 2 седмици. според мен това момиче търси временен ефект, за да е добре пред гаджето си (което е адски тъпо, но нямам право да я съдя). така че може да пази каквато иска диета от нета и да свали килограми. но естествено след това ще си ги върне двойно...
Точно защото търси магическата формула за бързо отслабване за 2 седмици, за да се хареса на гаджето си. Затова би трябвало да и се даде съвет за правилен хранителен режим и спорт, а не безумни диетки тип 2 ягоди и 3 листа от лапад...
А че може да си спазва каквато си поиска диета, да, така е. Но нали затова са тези форуми, за да получаваме съвети и информация за по-здравословен начин на живот.
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th June 2008, 13:28
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Ох, тая тема ме умори от смях. Не, че е смешна - направо си е тъжна. Преди просто побеснявах някой като решеше да отслабва 2 седмици преди плажа, ама вече свикнах и нищо не ми прави впечатление. само ме е яд като видя анемични тийнейджърки на морето с вид на медузи. Не знам ние ли трябва да ги ограмотяваме, прекалено голяма отговорност ми се вижда.

П.П. 3 листа лапат ми се виждат много... Първо внимателно им изчислете въглехидратите.
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th June 2008, 13:29
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dex
Но нали затова са тези форуми, за да получаваме съвети и информация за по-здравословен начин на живот.
Обръщам ти внимание на това, че тук повечето не са експерти и все си мисля, че пишещите тук си дават сметка за това и не приемат всичко за чиста монета! От прочетени 1-2 поста едва ли ще си изградиш представа за здравословния начин на живот , виж ако прочетеш няколко теми поне ще видиш какво са изпробвали хората и как им е подействало, но това пак не замества компетентните съвети на специалисти. Иначе за 2 седмици да се отслабва... то си зависи от много фактори, магическа рецепта, валидна във всички случаи, няма
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабназаседмици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:34.