IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 24th June 2008, 13:45
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Дали ще отслабнеш за две седмици очевидно, едва ли, но можеш да намалиш калоричните храни и тестата за сметка на повече плодове и зеленчуци, както и да поспортуваш по - активно. Ако не помогне няма и да навреди, а ако продължиш и след тези две седмици с времето ще има резултат. Но не гладувай, че после се качва двойно.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 24th June 2008, 13:47
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
анемични тийнейджърки на морето с вид на медузи.
Darimai, много точно казано

Ops.....забравих, че във лапада има въглехидрати
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th June 2008, 14:35
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

darimai, дъл' не беше пуснала и ти аналогична тема в раздел "Диети" наскоро..., нищо, че не се отнасяло за теб....?!? Какво се пениш сега, не мога да разбера.....

И на мен са ми омръзнали подобни питания, особено отправени леко неграмотно и на неправилното място..., но можете да си спестите злостните изказвания......

angela_evi, това, което направиш за тези 2 седмици, нека бъде начало на един здравословен начин на хранене, съчетан с физическо натоварване...

Конкретно по темата:

Наблегни на риба, пиле, зеленчуци без подправки, по малко маслини, кисели плодове, кисело мляко, извара, по малко сурови ядки...

Храни се по 4-5 пъти на ден, на малки порции, пий много вода. Не стой повече от 4-5 часа гладна.

Прави някакви упражнения, тичай, плувай или каквото там движение си измислиш всеки ден, но гледай да ен се претовариш, ако не си тренирала преди.

НИКАКВО сладко, газирано, тестено, алкохол, картофи, ориз...

И повече усмивки и самочувствие ! Приятно изкарване на морето!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th June 2008, 16:02
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от {Boni}
Цитирай:
Първоначално написано от Dex
Но нали затова са тези форуми, за да получаваме съвети и информация за по-здравословен начин на живот.
Обръщам ти внимание на това, че тук повечето не са експерти и все си мисля, че пишещите тук си дават сметка за това и не приемат всичко за чиста монета! От прочетени 1-2 поста едва ли ще си изградиш представа за здравословния начин на живот , виж ако прочетеш няколко теми поне ще видиш какво са изпробвали хората и как им е подействало, но това пак не замества компетентните съвети на специалисти. Иначе за 2 седмици да се отслабва... то си зависи от много фактори, магическа рецепта, валидна във всички случаи, няма
Първо ,че експертите са малко,второ тези неща не стават да се обяснят с 5 приказки,а мноооого повече редове и не на последно място това е работата на много хора,за което им плащат и те така живеят!
Ясно е ч,е момичето иска да смъкне ,ама трупаните с годинки сланини не изчезват за две седмици ,като например трупаните отношения с някой,които можеш да развалиш за минутка!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th June 2008, 16:03
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
aко се храни здравословно и спортува няма да отслабне за 2 седмици. според мен това момиче търси временен ефект, за да е добре пред гаджето си (което е адски тъпо, но нямам право да я съдя). така че може да пази каквато иска диета от нета и да свали килограми. но естествено след това ще си ги върне двойно...
Исках да напиша нещо подобно,ама първо си ме изпреварила,второ ме мързи
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th June 2008, 16:05
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dex
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
По принцип не съм фен на драсти4ните диети, но ще ти препоръ4ам да редуваш един ден в който да ядеш 1000 калории, друг -500. 500 калории имат примерно кило 4ереши. Това озна4ава 4е на един ден можеш да изядеш 3 активии , а на следващият само плодове. Така ще свалиш около 4-5 килограма...Но не ти го препоръ4вам а и си е глад.
Абе как не ви писна да ги поствате тея безумни, глупави диети. Яж череши и пии Активия ..пукни от глад и после . Ооо чудо за 2 седмици си с 4 кила по-лека. Тялото ти е леко увиснало, а горкият организъм дотолкова е лишен от нормална пълноценна храна, че за да си набави минимална енергия за да СЪЩЕСТВУВА е принуден да забави метаболизма до n-та степен. Поради липса на важни хранителни вещества като протеини, и мазнини, тялото започва да посяга на мускули и органи.
краен резултат: слабо, болнаво , увиснало тяло.
А при евентуално неправилно захранване..резултата е: всяка калория ще бъде складирана от тялото в депа, който тялото ще пази мнооого уърдно.

А ти Monique, като не си фен на драстичните диети, защо ги лансираш така смело? Ами аз съм почти 100% сигурна, че въпросното девойче angela_evi е на 15-16 г. ( недай си Боже и по-малка) Тялото й все още се развива и има нужда от качествена храна, за да се изгражда правилно. Вместо да и даваш безумни съвети, може даа я ориентираш да се храни здравословно и да се захване със спорт.
Успокой се малко и ми про4ети пак поста. Казала съм на моми4ето - " НЕ ТИ ГО ПРЕПОРЪ4ВАМ "
На вси4ки ни е ясно колко тъпи са драсти4ните диети и съвсем ясно съм го споменала в поста си. Така 4е запази тези трактати за статия в списание Ева. A диетата я лансирам то4но защото знам 4е е по-добре да погладуваш 2 седмици отколкото да се срамуваш от тялото си на плажа. Сега оба4е виждам 4е наистина става въпрос за малко моми4е като про4етох поста и подписа отдолу,и ще си редактирам поста. Последното нещо което промотирам в този сайт, е анорексия на непълнолетни
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th June 2008, 16:08
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Да бе да....възможно е ,ама умствено.....май диър
Май не си пробвал зна4и суити. Все пак не си жена която сваля килограми за плажа. доста жени тук могат да ти кажат 4е е възможно , а доколко е здравословно- да ,на вси4ки ни е ясно 4е не е.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th June 2008, 16:13
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Да бе да....възможно е ,ама умствено.....май диър
Май не си пробвал зна4и суити. Все пак не си жена която сваля килограми за плажа. доста жени тук могат да ти кажат 4е е възможно , а доколко е здравословно- да ,на вси4ки ни е ясно 4е не е.
Хахах Не съм се пробвал викаш,а...Доста повече движение с килограмите нагоре надолу имам ,сравнено с теб,повярвай ми А това как изглежда тялото ми да не си мислиш ,че ми е подарък от бога на манджите?? Представи си ,че и мен ме грее дали имам шкембе или дебело дупе
Сега като ти гледам профила в myspace виждам колко трудно си отслабнала
п.п. по една точка сме единодушни поне,че не е здравословно
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th June 2008, 16:15
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Девойката не е казала, че иска да свали сто кила за десет дни...
Може би само 2-3 кг и посвит стомах ще й оправят настроението... ...А и като гледам, ние започнахме да се вълнуваме от проблема й повече от нея самата.... !
Отговори с цитат
  #20  
Стар 24th June 2008, 16:18
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Не вярвам...определено съм сигуренч,е това е нейният най-ужасен и непреодолим проблем в момента,защото и давам не повече от 17-18 (недай боже да е повече! )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабназаседмици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:47.