IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Красота


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 24th June 2008, 16:31
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

17-18 г. са й прекалено много даже..., лесно е да се заключи...

В "Диети" се срещат доста по-отчаяни молби за съвети относно светкавични диети, та затова така реших....А и разбрахме, че има все пак някакво гадже (и то реално, а не потенциално) там на морето, следователно положението не е толкова трагично... !

Не е лошо преди плажа да свалиш малко кг., какво толкова... Никой не казва да хрупа краставици дотогава...

angela_evi, хапвай бяла риба на скара, салата без мазнина, по някой кисел плод и скачай на въже например и ще си доволна от резултата !

А, ако искаш траен резултат и след морето, почети малко повече за здравословното хранене, движение и т.н., че те основните правила не могат качествено да се синтезират в няколко реда !
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th June 2008, 17:01
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Успокой се малко и ми про4ети пак поста. Казала съм на моми4ето - " НЕ ТИ ГО ПРЕПОРЪ4ВАМ "
На вси4ки ни е ясно колко тъпи са драсти4ните диети и съвсем ясно съм го споменала в поста си. Така 4е запази тези трактати за статия в списание Ева. A диетата я лансирам то4но защото знам 4е е по-добре да погладуваш 2 седмици отколкото да се срамуваш от тялото си на плажа. Сега оба4е виждам 4е наистина става въпрос за малко моми4е като про4етох поста и подписа отдолу,и ще си редактирам поста. Последното нещо което промотирам в този сайт, е анорексия на непълнолетни [/quote]

Не съм искала да се заяждам с никого. Просто ужасно много се дразня, когато прочета n-ти на брой пост със сълзливото заглавие "Помощ, как да сваля ... килограма за 1 седмица". Почти винаги се пуска от девойка, както вече споменах на възраст 14-15....18 години. Когато тялото все още се развива. Тресат я хормоните и е склонна да се изтезава с някоя "чаена" или "черешова" диета, без да осъзнава, какви пагубни последствия ще й донесе това. И всеки път търпеливо се обяснява, че здравословната храна (в детайли разяснено ) и физическа активност (Спорт, движение, ..някакво ) е правилният начин за постигане на желаните резултати. И не 10 дни, 1 месец, а е нужно да лека полека да стане начин на живот.
Както и да е, лично на мен ми е писнало да споря. Всеки сам си преценява за себе си.
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th June 2008, 17:04
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Момичето е на 13, публикувала си е профила:
http://www.impulse.bg/user/angela_evi

Да добавя: за какви диети говориш, щом декларираш, че си падаш по алкохола?!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th June 2008, 17:24
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

хаха, скъпа, ама ти си си перфектна, какво има да сваляш, стягай багажа и приятно изкарване на плажа. Само не забравяй предпазните средства (не говоря за UV защита), особено след употреба на алкохол :P
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th June 2008, 17:40
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Да бе да....възможно е ,ама умствено.....май диър
Май не си пробвал зна4и суити. Все пак не си жена която сваля килограми за плажа. доста жени тук могат да ти кажат 4е е възможно , а доколко е здравословно- да ,на вси4ки ни е ясно 4е не е.
Хахах Не съм се пробвал викаш,а...Доста повече движение с килограмите нагоре надолу имам ,сравнено с теб,повярвай ми А това как изглежда тялото ми да не си мислиш ,че ми е подарък от бога на манджите?? Представи си ,че и мен ме грее дали имам шкембе или дебело дупе
Сега като ти гледам профила в myspace виждам колко трудно си отслабнала
п.п. по една точка сме единодушни поне,че не е здравословно
Гледаш профила ми в майспейс и виждаш какво?Колко трудно съм отслабнала? Нещо не разбрах.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th June 2008, 17:42
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dex
Успокой се малко и ми про4ети пак поста. Казала съм на моми4ето - " НЕ ТИ ГО ПРЕПОРЪ4ВАМ "
На вси4ки ни е ясно колко тъпи са драсти4ните диети и съвсем ясно съм го споменала в поста си. Така 4е запази тези трактати за статия в списание Ева. A диетата я лансирам то4но защото знам 4е е по-добре да погладуваш 2 седмици отколкото да се срамуваш от тялото си на плажа. Сега оба4е виждам 4е наистина става въпрос за малко моми4е като про4етох поста и подписа отдолу,и ще си редактирам поста. Последното нещо което промотирам в този сайт, е анорексия на непълнолетни
Не съм искала да се заяждам с никого. Просто ужасно много се дразня, когато прочета n-ти на брой пост със сълзливото заглавие "Помощ, как да сваля ... килограма за 1 седмица". Почти винаги се пуска от девойка, както вече споменах на възраст 14-15....18 години. Когато тялото все още се развива. Тресат я хормоните и е склонна да се изтезава с някоя "чаена" или "черешова" диета, без да осъзнава, какви пагубни последствия ще й донесе това. И всеки път търпеливо се обяснява, че здравословната храна (в детайли разяснено ) и физическа активност (Спорт, движение, ..някакво ) е правилният начин за постигане на желаните резултати. И не 10 дни, 1 месец, а е нужно да лека полека да стане начин на живот.
Както и да е, лично на мен ми е писнало да споря. Всеки сам си преценява за себе си.[/quote]




Да и аз се дразня от такива постове но също съм минавала през този период на нейната възраст и я разбирам. Съгласна съм с теб както казах .
Отговори с цитат
  #27  
Стар 24th June 2008, 17:44
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Точно обратното имах предвид,че не ми се струва да си отслабвала много ,н оняма значение...
А критериите ми са малко по-нормални,ти си ми прекалено извратена.Нямам предивид килограмите ти ,а дрехит,грим...живот може би??Няма значение
Извинявай ,ако съм подценил хранителния ти дневник! Тялото ти изглежда ок иначе.....
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th June 2008, 17:59
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Не съм те разбрала правилно зна4и.
Благодаря за комплимента ,радвам се 4е съм "прекалено извратена" ,по твоите критерии и се надявам все пак 4е дрехите ,грима ми и на4ина на живот няма да ти попре4ат да спиш спокойно тази ве4ер. След разглеждане на мои снимки препоръ4вам да 4етете 2 4аса Библията преди лягане. Предпазва от кошмари.




Отговори с цитат
  #29  
Стар 24th June 2008, 18:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Не съм те разбрала правилно зна4и.
Благодаря за комплимента ,радвам се 4е съм "прекалено извратена" ,по твоите критерии и се надявам все пак 4е дрехите ,грима ми и на4ина на живот няма да ти попре4ат да спиш спокойно тази ве4ер. След разглеждане на мои снимки препоръ4вам да 4етете 2 4аса Библията преди лягане. Предпазва от кошмари.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 24th June 2008, 18:22
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Мислех 4е сме в такива времена 4е само бабките биха определили визията ми като "извратена" Май съм се объркала
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдаотслабназаседмици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:01.