IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th January 2006, 21:45
Hot_Lady Hot_Lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 32
По подразбиране кола маска???

ей хора я ми обяснете кво представлява сухата кла маска и по-безболезнена ли е от другите

има ли специална кола маска за мишниците и триъгълника и с какво се отличава тя от другите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th January 2006, 10:02
mravka mravka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 21
По подразбиране

За суха кола маска не съм и чувала,но иначе има такава за триъгълник и за под мишниците.Тя е по лека и е създадена специално за тези нежни места.Ако искаш да си правиш сама кола маска,иди в аптеката и обясни какво точно ти трябва,струва си да си купиш,защото ти излиза доста по-евтино отколкото да ти я направят в салон,но все пак ти трябват и умения Аз си правя сама от години и съм свикнала,обаче първият път се оплесках яко
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th January 2006, 20:43
Hot_Lady Hot_Lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mravka
За суха кола маска не съм и чувала,но иначе има такава за триъгълник и за под мишниците.Тя е по лека и е създадена специално за тези нежни места.Ако искаш да си правиш сама кола маска,иди в аптеката и обясни какво точно ти трябва,струва си да си купиш,защото ти излиза доста по-евтино отколкото да ти я направят в салон,но все пак ти трябват и умения Аз си правя сама от години и съм свикнала,обаче първият път се оплесках яко
а ще ми обясниш ли как точно си правиш на мишниците понеже там мястото е по чувствително и предполагам е по-трудно отколкото на краката
знам че е яко плескане първия път щото съм виждала как майма ми се опита един път да си направи
така че моля ти се обясни ми какво трябва да направя за да не се оплескам и да хване тая кола маска не да остане по мишниците ми и после да се чудя как да я чистя
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th January 2006, 21:05
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: кола маска???

Цитирай:
Първоначално написано от Hot_Lady
ей хора я ми обяснете кво представлява сухата кла маска и по-безболезнена ли е от другите

има ли специална кола маска за мишниците и триъгълника и с какво се отличава тя от другите?
Ако не си си правила сама кола маска, по-добре отиди на козмети,за да не се посиниш....
Според мен всички коли маски болят еднакво. За суха кола маска не съм чувала. Иначе всичко зависи от умението на козметика или от твойте умения. Я си я дръпнала лентичката под грешния ъгъл, я те заболи здраво и си се разкървавила или посинила....


Цитирай:
Първоначално написано от Hot_Lady
така че моля ти се обясни ми какво трябва да направя за да не се оплескам и да хване тая кола маска не да остане по мишниците ми и после да се чудя как да я чистя
Това зависи най-вече от качеството на кола маската. Но може да остане и кола маската под мишницата, ако си сложила прекалено дебел слой кола маска или лентичката ти не е от подходящ материал.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th January 2006, 21:19
Hot_Lady Hot_Lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 32
По подразбиране Re: кола маска???

Цитирай:
Първоначално написано от Klio
Ако не си си правила сама кола маска, по-добре отиди на козмети,за да не се посиниш....
Според мен всички коли маски болят еднакво. За суха кола маска не съм чувала. Иначе всичко зависи от умението на козметика или от твойте умения. Я си я дръпнала лентичката под грешния ъгъл, я те заболи здраво и си се разкървавила или посинила...
а имаш ли представа колко струва?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th January 2006, 21:22
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: кола маска???

Цитирай:
Първоначално написано от Hot_Lady
Цитирай:
Първоначално написано от Klio
Ако не си си правила сама кола маска, по-добре отиди на козмети,за да не се посиниш....
Според мен всички коли маски болят еднакво. За суха кола маска не съм чувала. Иначе всичко зависи от умението на козметика или от твойте умения. Я си я дръпнала лентичката под грешния ъгъл, я те заболи здраво и си се разкървавила или посинила...
а имаш ли представа колко струва?
кое колко струва?
да отидеш на козметичка ли?
не знам.. не живея в България, но не е скъпо. Беше допреди няколко години към 10-15 лева всичко-крака,мишници,триъгълоник.. .
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st January 2006, 09:48
mravka mravka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 21
По подразбиране

15-20лв. ще ти излезе,там някъде.Ако никога не си ходила в салон и не си си правила сама кола маска,по-добре отиди,за да видиш как става номера и да прецениш дали ще се справиш сама в къщи.Аз си купувам кола маска от аптеката или от супермаркета....някъде 6 и нещо струва,бе към 7лв.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st January 2006, 12:58
Nela Nela не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 66
По подразбиране Re: кола маска???

Цитирай:
Първоначално написано от Klio
не знам.. не живея в България, но не е скъпо. Беше допреди няколко години към 10-15 лева всичко-крака,мишници,триъгълоник.. .
Е значи е поскъпнало доста сега Триъгълник-8 лв., крака 12-14 май беше, подмишници 3-4 лв., "трета вежда" 2 лв....поне при мойта козметичка е така и общо взето преди морето за цялото тяло ми взима малко под 30 лв.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st February 2006, 18:02
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: кола маска???

Цитирай:
Първоначално написано от Hot_Lady
Цитирай:
Първоначално написано от Klio
не знам.. не живея в България, но не е скъпо. Беше допреди няколко години към 10-15 лева всичко-крака,мишници,триъгълоник.. .
Е значи е поскъпнало доста сега Триъгълник-8 лв., крака 12-14 май беше, подмишници 3-4 лв., "трета вежда" 2 лв....поне при мойта козметичка е така и общо взето преди морето за цялото тяло ми взима малко под 30 лв.
да ти кажа честно не си спомням. От много години насам съм прижърженичка на епилатора
Отговори с цитат
  #10  
Стар 5th February 2006, 17:41
LINA LINA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Суха ? Сигурна ли си, че не я бъркаш със "студена" ..?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коламаска
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:26.