IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 28th May 2013, 12:44
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Нелка, лонгетите на Енчев са едни огромни които закриват целия нос и много спаряващи, моята операция беше април но беше много горещо и носа ми отдолу направо се свари може и това да е причина за тази рана и мен много ме сърбеше но мислих че е нормално. А и десет дни с това нещо то направо може да ти падне кожата, даже мисля че с гипс е много по добре тези лонгети са метал и пластмаса. В Турция и аз бях като теб с дишащи твърди лепенки с дупчици които държаха само коста отгоре и изобщо не съм изпитала дискомфорт, когато ми ги свали човека кожата ми беше в идеален вид.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 29th May 2013, 13:42
Nose Nose не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 74
По подразбиране

Рими,и на мен ми настръхна косата ,докато четях!!!
Този Енчев не е само за съд.....! Добре че имаш епикриза поне!
Защото аз от Емил Георгиев нямах нито епикриза,нито касов бон... Ходи доказвай къде си се оперирал...

Аз също смятам че трябва да се съдят лекарските грешки,това е безобразие просто!Не стига,че са некадърни,а са и алчни и безскрупулни...
И мой съвет е - не отлагай във времето,защото колкото повече минава,толкова повече ще се оттърсваш от негативното и няма да ти се занимава с това.Аз трябваше да съдя Емил Георгиев преди 6 години,сега много ме е яд!

Хистори,радвам се,че си доволна от резултата.Честито!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 29th May 2013, 16:40
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Носе, права си че не бива да отлагам аз поне имам това онова като документация ако може да се каже това изобщо, а другата жена милата с която бяхме в един ден на операция при Енчев тя си плати на ръка горката и нищо нито бележка нищо. Носа и между другото също е ужасен но поне няма белег то ако и тя беше с белег вече щях да си помисля че белезите са запазена марка на Енчев.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30th May 2013, 16:24
Аватара на History
History History не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 13
По подразбиране

И аз нямам никакъв документ,не съм искала.Дано не се налага да искам!Дано се включат повече хора с мнения,за да ме полезни за четящите!И действително е странно защо 10 дни никой не проверява под пустата лонгета!Ами,то може чудеса да станат отдолу!Моите ранички зарастнаха,сега да видим ще останат ли разширени пори!На моят въпрос защо имам такива дупки с кръв,доктора ми заяви,че кожата ми е много мазна и толкоз.Ама не е!Омазняваше се след операцията от отока.Ох,иначе нослето ми е супер и през повечето време е отпушено,само коричките да преборя с нещо.Ще пиша пак скоро!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 30th May 2013, 16:51
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Хистори, леко възстановяване ако раничките не са много дълбоки няма да имаш проблем ще зарастнат напълно. Добре че оттдолу под лонгетата не се беше случило нещо по сериозно важно е че формата на носа ти харесва.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 31st May 2013, 12:42
Аватара на History
History History не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Благодаря ти,Rimi!Дано наистина,че са едни кратерчета...
И аз от сърце ти пожелавам да се справиш с всички предизвикателства!
И се надявам хората да се информират хубаво преди да направят своя избор!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 3rd June 2013, 14:53
Аватара на History
History History не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Да докладвам:порите на носа ми се оправиха.Коричките се обелиха,отдолу е гладко.Благодаря на всички за подкрепата!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 24th January 2015, 11:33
Аватара на magim
magim magim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от History Виж мнението
Здравейте!Направих ринопластика при Д-р Енчев миналата седмица.Готова съм да дам подробна информация на всеки,който се нуждае!Все още не мога да кажа какъв е резултата,но за всичко останало-няма проблем!На мен щеше да е от огромна полза някой да разкаже подробно точно за какво става въпрос,въпреки че много четох...


Здравей, отдавна сте си правили операцията, но може ли малко повече информация и сега след повече от година как се чувствате и какъв е резултата за вас.Може ли и снимки
Отговори с цитат
  #39  
Стар 2nd February 2015, 16:40
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

И аз се записвам при много доволните от Енчев! Отношение, грижи в болницата и след това, резултат- всичко отлично. Снимки ще споделям единствено на лично съобщение.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 4th February 2015, 00:57
hotchickk hotchickk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Rimi - много съжалявам за това, което ти се е случило! Може ли (ако ти искаш, разбира се) да постнеш снимка преди и след операцията при Д-р Енчев?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДрЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:58.