IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2016, 15:08
Gabi_gbg Gabi_gbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 6
По подразбиране Има ли някой с 500сс моля за съвети..

Здравейте, предстой ми операция при др Динев и той е категоричен че трябва да сложи 500сс..моля някой минал по този път да даде съвет защото съм доста притеснена от размера и резултатът. Взех мнения от др Пеев и др Георгиев и всичките три си противоречаха. Спрях се на импланти Ментор..има ли някой от вас с тази марка. Ще се радвам за вашите съвети..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2016, 14:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дай повече информация за имплантите. Аз съм с Ментор, но 400сс.... кръгли, среден профил. Анатомичните на Ментор са доста твърди, ако сте избрали анатомични... те са с кохизитет 3, кръглите са 2.... колко си висока, с какъв начален старт си.... много е индивидуално всичко. В какви граници се разминаваха мненията на тримата хирурзи?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2016, 09:38
Gabi_gbg Gabi_gbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Привет от мен . Импланитр са кръгли висок провил. Аз съм 164 59кг. Мнението на Пеев беше 425-450сс анатомични той ми препоръча Ареон. Второто мнение на Динев задължително кръгли минимум 500сс за да изпълнят изпразването в горната част при него не стана въпрос за анатомични . Взех и трето мнение с цел да се ориентирам в тази объркана ситуация от Георгиев, той не ми направи никскви измервания сложи ми примерни размери и остави аз да решавам като каза че може и кръгли и анатомични аз да преценя но беше категоричен да избера Ментор че били до живот с гаранция .За размера 400-425 . Спрях се на Динев разговарях отново с него и при втората ни среща обясни че това е вариянта за постигане на искания от мен резултат..в момента нося 34С или 36В (75С или 80В)
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th May 2016, 10:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не съм фен на НГ.... малко ме шокира размерът спрямо височината ти, но и тримата са предложили голям кубик.... т.е. най-вероятно анатомията ти позволява такива размери.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th May 2016, 10:53
Gabi_gbg Gabi_gbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Много съм притеснена как ще е след операцията която е на 13ти. Определено доктора каза че ще имам големи гърди и съм много объркана ...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th May 2016, 08:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Успех утре, Габи! Не е останало време за притеснения, така че смело напред! На повечето момичета после започват да им малеят имплантите - надявам се това да те поуспокои.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th May 2016, 20:43
asyastefanovva19 asyastefanovva19 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Gabi_gbg Виж мнението
Много съм притеснена как ще е след операцията която е на 13ти. Определено доктора каза че ще имам големи гърди и съм много объркана ...
Здравей!Аз вчера се оперирах при д-р Динев.Постави ми 485СС .Не е страшно,пожелавам ти късмет.За болките няма да ти говоря...Персонала е страхотен,изключително мили и любезни.Ако е удобно да попитам някое от оперираните момичета за ластичната лента кога се сваля,защото Динев ми каза месец, но не мисля,че ще издържа толкова.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st May 2016, 08:16
Gabi_gbg Gabi_gbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте и от мен - 5 дни след манипулацията, възстановяването върви нормално. А за резултатът ще говоря като го видя след някой и дриг ден. Имам страхотни синини и не мога да правя определени движения и лентата ме притиска направо е ужас.. Има ли нещо за мазане на тези синини моля споделети и вашият опит ..При др Динев мисля че всичко мина по план той не е много от сговорчивите.. Гладах разни статий и клипове вече се практикува Fast Recovery ставаш и след няколко часа си супер но за съжаление не в България.. Звучи интересно никаква кръв по време на операцията която е около 30 мин с най съвременни инструменти..
https://youtu.be/k4HdqLZIbjQ

Последно редактирано от Gabi_gbg : 21st May 2016 на 08:18
Отговори с цитат
  #9  
Стар 25th May 2016, 14:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Честито, Габи! Ластичната лента я носи върху потниче, не на голо за да не ти протрие кожата. Видя ли се вече? Хареса ли се? Бързо въстановяване ти пожелавам!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th May 2016, 17:40
Gabi_gbg Gabi_gbg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Мисля че след 1 седмица нещата лека по лека се подреждат. Надявам се че има доста оток защото резултатът към момента е доста огромен, дясната е по-голяма от лявата но все пак се надявам с времето да се получи естетическият резултат. Общо взето свиквам с новите придобивки...ще пусна update след няколко дни...и мили момичета 500сс е сериозен избор ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималинякой500ссмолязасъвети
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:16.