IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3971  
Стар 25th May 2016, 14:47
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от judie Виж мнението
Момичета, хрумна ми въпрос към тези, които са сменяли импланти. Какво правите със старите?
Пазя си ги в гардероба ... Сериозно! Какво да се прави - взех че сложих 2010 ПИП-ки, после стана скандала с тях и след има-няма 2 години ги смених. Та дават си ти ги, какво да ги правиш ...
Отговори с цитат
  #3972  
Стар 26th May 2016, 10:25
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

judie честито, благородно ти завиждам, че вече си имаш сиси
Моята дата отново се отлага, само че не се знае за кога пия четвърти антибиотик, днес свършва, а положението не се променя. В понеделник ще вземем нов гърлен секрет да видим....
Отговори с цитат
  #3973  
Стар 26th May 2016, 20:23
Аватара на judie
judie judie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 18
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanchetomarinova Виж мнението
judie честито, благородно ти завиждам, че вече си имаш сиси
Моята дата отново се отлага, само че не се знае за кога пия четвърти антибиотик, днес свършва, а положението не се променя. В понеделник ще вземем нов гърлен секрет да видим....
Танче, при теб съдбата се намесва... Консултирай се астролог, нумеролог кога е подходящо, на църква отиди преди операцията. Явно сега не е моментът.
При мен как се развиват нещата: вчера свалихме конците; док каза че относно спорта, чак след 3 месеца мога да започна да работя с тази мускулна група и с какъв сутиен; показа ми още един начин за масажи и след 2 седмици пак ще ходя да ме види; каза, че не съм за лента и ми показа още един начин за масажи, тъй като лявата, която ме боли повече и явно повече съм масажирала, първо беше по-високо от дясната, а сега е паднала повече. Мускулите ме болят по-малко, но пък започнаха да болят разрезите. Разрезите са много фини и лесно ще мога да ги залича, най-вероятно наесен. Въпреки това май няма да успея да ги скрия в банския, например. Още не мога да спя настрани, но слагам възглавница отстрани, така че, ако се извъртя леко, да се подпра на нея и да не ме боли, както ме посъветвахте. Горе долу, получава се. Гърбът продължава да ме боли. Вчера бях на мероприятие и от момента, в който ме заболя, докато не минах в положение полулег, не се оправих. Утре любимият се прибира от странство и очаквам реакции, за които естествено ще ви споделя!

Последно редактирано от judie : 26th May 2016 на 20:35
Отговори с цитат
  #3974  
Стар 26th May 2016, 23:21
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

judie и аз напоследък мисля за това. Не помня кога за последно съм боледувала, а сега 2 месеца не могат лекарите едно гърло да оправят. Явно наистина съдбата ме спира и сега не е момента. Дано е за добро. Само дето страхотно съм се изнервила и започва да ме гони параноята

Стискай зъби, вижда им се края на болките. Съвсем скоро ще си се фръцкаш с кеф и няма и да ги помниш даже. За реакцията на мъжо ти от сега съм сигурна каква ще е Иии чакаме снимки разбира се, не бъди егоист
Отговори с цитат
  #3975  
Стар 27th May 2016, 15:45
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

tanchetomarinova, ее стига де! това е ужасно! много съжелявам, че така се забавя вместо да си ги разхождаш скоро- няма ли как да се оправят нещата до 30.05?
Аз само се моля за мойта дата всичко да е ок и да няма ексцесии, защото в крайна сметка се реших и за абдоминопластика при Заякова. Казаха, че 3-4 дни съм при тях, та поне се успокоявам,че ще има нон стоп някой при мен да помага със сисите.

Дано мине наред. Аз имах такъв период миналата зима с неочаквани усложнения. Астролога ми каза, че все ще изникват непредвидени трудности, та тогава бъбреци не знам си какво ...

judie,честито. завиждам ти благородно!
Отговори с цитат
  #3976  
Стар 27th May 2016, 20:06
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
tanchetomarinova, ее стига де! това е ужасно! много съжелявам, че така се забавя вместо да си ги разхождаш скоро- няма ли как да се оправят нещата до 30.05?
Аз само се моля за мойта дата всичко да е ок и да няма ексцесии, защото в крайна сметка се реших и за абдоминопластика при Заякова. Казаха, че 3-4 дни съм при тях, та поне се успокоявам,че ще има нон стоп някой при мен да помага със сисите.

Дано мине наред. Аз имах такъв период миналата зима с неочаквани усложнения. Астролога ми каза, че все ще изникват непредвидени трудности, та тогава бъбреци не знам си какво ...

judie,честито. завиждам ти благородно!
Caprice дай ми контакт на астролог Нямам нито един познат който да ми даде информация. Може ли консултация по телефон или трябва лично . Не съм много вярваща, но точно в този момент ще съм благодарна на ВСЯКАКЪВ съвет. Лошото е, че ми казаха до 30.06 последна възможност - веднага се сетих за теб, след това доцентката излиза в отпуск (от 15.07 но държи 2те седмици след последната операция -твоята- лично да наблюдава пациниентите си) и в периода 30.06-14.07 няма да извършва такива, след това пък щели да правят ремонт на клиниката и не се знаело кога ще може
Отговори с цитат
  #3977  
Стар 28th May 2016, 23:55
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Танче, в момента прави хороскопи на две мои познати, до другата събота е заета- знам защото едното момиче е в Англия и буквално й се моли,защото пък тя е с кръвоизлив в окото... Трябва да си знаеш дата, час на раждане. Ако искаш на лични пиши. Има доста време до тогава, ако си запазиш 29.06 може да се видим

Леле не съм очаквала такова внимание, от клиниката на Доц. Д-р Заякова ме питаха до кога смятам да остана във Варна и аз казах тази дата- супер са! Само се надявам и резултатите да са ми толкова добри , но засега са много готини. Сутиен казаха че ще ми осигурят, можело да си закупя още един тракшън енерджи на Триумф- леле аз ще изляза като МУМИЯТА от там с корем и сиси т.е. без корем, и със сиси

Дами, минали през операцията вече, искате ли на заглавната страница (прочети преди да пишеш) да направим списък с полезни неща след операцията? Освен арниката обаче аз не се сещам какво друго?
Отговори с цитат
  #3978  
Стар 29th May 2016, 20:40
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Caprice®
За мен последна възможност остава до 06-07.06 - после цикъл, други препятствия - ако не стане до тогава, което е малко вероятно, остава за на есен. Така че ако се размине, след 7-ми ще ти пиша на лични за контакт на астролога. Тъкмо и телефони да си разменим, аз от 26.06 до поне 03.07 ще съм във Варна. Ако дойдеш по-рано може да се видим, или след операцията ако имаш нужда от нещо може да поддържаме контакт
Педставям си каква яка мацка ще излезеш от клиниката, с плоско коремче и яки сиси мъжете със слаби сърца да не излизат
Отговори с цитат
  #3979  
Стар 30th May 2016, 15:54
Аватара на Caprice®
Caprice® Caprice® не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 61
По подразбиране

tanchetomarinova ще пиша на лично,предложих ти приятелство , иначе май не става Че то съвсем скоро,има няма една седмица, леле дано да стане и всичко да е наред! (стискам палци)
Изопреназина пиеш ли го още? Иначе много ще се радвам да те видя! Знаеш ли, ровейки преди по старите постове доста от дамите,които сега са "гърмени зайци" и помагат със съвети са с близки дати и са си дружки, а тук скорощни сме аз, ти и judie. Много ще ми е драго да държим връзка!

Последно редактирано от Caprice® : 30th May 2016 на 16:21
Отговори с цитат
  #3980  
Стар 1st June 2016, 20:55
Аватара на TM
TM TM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Caprice® Виж мнението
tanchetomarinova ще пиша на лично,предложих ти приятелство , иначе май не става Че то съвсем скоро,има няма една седмица, леле дано да стане и всичко да е наред! (стискам палци)
Изопреназина пиеш ли го още? Иначе много ще се радвам да те видя! Знаеш ли, ровейки преди по старите постове доста от дамите,които сега са "гърмени зайци" и помагат със съвети са с близки дати и са си дружки, а тук скорощни сме аз, ти и judie. Много ще ми е драго да държим връзка!
Caprice® нито покана виждам, нито съобщение Пробвах аз да ти пратя покана На мен също ще ми е приятно да поддържаме контакт. Един приятел в повече на никого не е излишен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:13.