IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th August 2007, 10:21
dezire_s dezire_s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: varna
Мнения: 11
По подразбиране малко по-подробно за SHISEIDO

ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА.В ТЪРСЕНЕ НА ИДЕАЛНАТА КОЗМЕТИКА,НАПОСЛЕДЪК ПОСТОЯННО СЕ РОВЯ ВЪВ ФОРУМИ И САЙТОВЕ И МНОГО ЧЕСТО СРЕЩАМ ТОВА ИМЕ-SHISEIDO.МОЛЯ ВИ,ДАЙТЕ МИ ПОВЕЧЕ ИНФО ЗА ТАЗИ КОЗМЕТИКА.КЪДЕ МОЖЕ ДА СЕ НАМЕРИ ВЪВ ВАРНА.ВПЕЧАТЛЕНИЯ-ПОЛОЖИТЕЛНИ И ОТРИЦАТЕЛНИ.ЦЕНИ...И ИЗОБЩО ВСИЧКО,КОЕТО МОЖЕТЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА НЕЯ П.С. КОЖАТА МИ Е МНООООГО ЧУСТВИТЕЛНА.НАПРАВИХ АЛЕРГИЯ ДОРИ КЪМ СЕРИЯТА НА АВЕН ЗА ТРЕРИРАНЕ НА КОЖИ ,НАПРАВИЛИ АЛЕРГИЯ КЪМ ДРУГИ ПРОДУКТИ ПОВЯРВАЙТЕ МИ,КОШМАРНО Е.СЕГА СЕ МАЖА С КЛОРАН ЗА БЕБЕТА И СЪМ ЗАКРЕПИЛА ПОЛОЖЕНИЕТО,НО ИСКАМ НЕЩО,СЪОТВЕТСТВАЩО НА ГОДИНИТЕ СИ
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th August 2007, 11:21
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Шисейдо няма в Варна, мисля че и в БГ няма въобще. Някой от момичетата във форума , които са в чужбина бяха обсъждали марката някъде в темите
Отговори с цитат
  #3  
Стар 7th August 2007, 12:19
dezire_s dezire_s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: varna
Мнения: 11
По подразбиране

да,намерих темата и я прегледах.разбрах,че може от ягодка да се поръчат.явно наистина няма в българия.ще трябва нещо друго да опитам.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 7th August 2007, 13:47
cary cary не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 45
По подразбиране

първо отиди на дерматолог така колкото и да четеш по форумите,няма да можеш да си избереш правилната козметика...един е доволен от една марка,друг от друга все пак имаш чувствителна кожа и не можеш да се хвъляш на дадена козметика,защото някой я е похвалил ,в някой форум-е това е мое мнение,ти решаваш!успех в търсенето
Отговори с цитат
  #5  
Стар 7th August 2007, 15:24
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

От моя опит с дерматолозите
изписват ти или ти препоръчват крем на марка с която конкретният лекар работи.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 7th August 2007, 15:24
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
От моя опит с дерматолозите
изписват ти или ти препоръчват крем на марка с която конкретният лекар работи.
мдаа
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th August 2007, 07:37
dezire_s dezire_s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: varna
Мнения: 11
По подразбиране

съгласна съм със celine.затова и не ходя.това е всеобщо правило.и за лекарствата е така.нали и да ти изпишат нещо,пак може да напрвиш реакция.не знам вече какво да правя,но шисейдо явно няма да си взема.прекалено ми е сложно с тези поръчки от ягодка и т.н.знаете ли,препоръчват също горещо козметиката на ив роше.разбрах къде я продават във варна.ще отида за всеки случай.ако могат да ми дадат тестери да пробвам...знаеш ли пък,може да ми хареса.да имате някакви впечатления от нея
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th August 2007, 07:48
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Аз не казвам че не трябва да се ходи по лекари .... но ако има проблем....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th August 2007, 13:55
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dezire_s
съгласна съм със celine.затова и не ходя.това е всеобщо правило.и за лекарствата е така.нали и да ти изпишат нещо,пак може да напрвиш реакция.не знам вече какво да правя,но шисейдо явно няма да си взема.прекалено ми е сложно с тези поръчки от ягодка и т.н.знаете ли,препоръчват също горещо козметиката на ив роше.разбрах къде я продават във варна.ще отида за всеки случай.ако могат да ми дадат тестери да пробвам...знаеш ли пък,може да ми хареса.да имате някакви впечатления от нея
аз от Yves Rocher не съм впечатлена дори доста време ходех там на почистване (в магазина на Витошка имаха и салон, не знам дали все още го има) и не бях особено доволна. Продуктите им миришат страхотно, в хубави опаковки са, но не се отличават с някакви особени качества. Същия ефект има и някоя козметика купена от супермаркет

За чувствителна кожа - майка ми се изрива от всякаква козметика, но линията на Bioderma - Sensibio й действа чудесно. dezire_s, пробвай - имат 4 раздела продукти - за чувствителна мазна до комбинирана, чувствителна суха, чувствителна със зачервяване и чувсвителна себорейна.

http://www.bioderma.com/en/the-products/what-s-new.html
__________________
Never give yourself a haircut after three margaritas!!!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th August 2007, 14:33
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

С проблемна и чувствителна кожа не бих ползвала Ив Роше (даже по принцип не бих ). В големите аптеки има много медицинска козметика за чувствителна кожа. В момента се сещам за Exfoliac, но има и много други(мозъкът ми нещо се е размекнал и не ми служи добре ). Цените им са доста по-ниски от Shiseido, но малко по-високи от Ив Роше. Не знам във Врана дали има аптеки Ремедиум, но там ще могат да те консултират. Успех !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: малкопоподробнозаSHISEIDO
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:50.