IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd April 2008, 21:10
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране Тя отслабна много, но не разкриваше тайната си ...

Предлагам тук всеки да сподели личните си "тайни" за отслабване, методите, които е изпитал, изобщо какво включва вашата формула на успеха в тази област?

Едва ли ще открием топлата вода, но дано се получи интересна темичка
Очаквам отговорите ви
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd April 2008, 22:39
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Винаги: плодове, зеленчуци, млечни, месни и ядки
Рядко: картофи, ориз, чист шоколад
Никога: Газирано, хляб и тестени изделия
Това е моята тайна с нея за 9 месеца съм свалила 7кг. В началото беше рязко сваляне, но сега е зор. Всичко си има цена все пак
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th April 2008, 09:04
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Да се присъединя и аз към mimi :P
Оги Симеонов е и моята тайна. Не само в идеалното тегло. Той промени начина ми на мислене. В момента вървя по съвсем различен път и се надявам да стигна далеч
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th April 2008, 15:24
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Никога: Газирано, хляб и тестени изделия

Engel, написаното от теб звучи много добре, но от опит знам "Нокога не казвай никога"
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th April 2008, 16:45
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Dex не намерих друга подходяща дума за Винаги и Рядко, но както и да е То ще си покаже
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th April 2008, 16:58
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Dex не намерих друга подходяща дума за Винаги и Рядко, но както и да е То ще си покаже
Engel,иначе звучи чудесно
Говорех най-вече за себе си , само ако можех и да го изпълняяя..
__________________
"Когато желаеш нещо толкова силно, цялата вселена ти съдейства..."
Паоло Коелю
Отговори с цитат
  #7  
Стар 25th April 2008, 07:58
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

а пък аз спрях тестеното, сладкото и газираното и от доста време - 26 февруари съм на зеленчуци и месо (и редки нарушения на режима, но без прекаляване) и за толкоз време не съм мръднала и килограм- така че ако някой иска моята тайна на задържане на килограмите - имате я!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 25th April 2008, 09:14
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Много тренировки, НВД и много вода.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th April 2008, 00:33
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Много тренировки, НВД и много вода.
Да, точно така.
По-конкретно това, което правя аз:
Храненето е до 17.00 или максимум до 18.00 часа. Това наистина дава чудесни резултати. Когато искам да отслабна по-бързо, тогава минавам на това и НВД. След 17.00 часа нищо - най-много да си позволя чай, вода, безкофеиново кафе и разреден с вода прясно изцеден лимонов сок без захар. По прпинцип вечерта е времето, когато предпочитам да правя упражнения, медитации и разни такива. Ефекта е поразителен. Моя приятелка така отслабна с повече от 18 кг. за два месеца. Аз само за три дена смъкнах 4 кг. Повярвайте, издържа се. Не е гладуване, а безвъглехидратно хранене по малко и на повече порции - колкото да се спре чувството на глад. При мен така се получават около 5 или 6 хранения.

И тъй като имах някаква форма на целулит, реших да действам драстично - все пак нямам никаква възможност да ходя на специални процедури /все пак в града няма такива, пък съм и ограничена откъм време и пространство/.
Наскоро прочетох, че масажите с капсаицин /вещество, което се съдържа в лютивите чушки/, има огромен ефект в борбата с целулита. Търсих такова лекарство, но не открих, затова си взех неговият синеттичен заместител, който се съдържа в популярния Финалгон. По три пъти на ден, след баня, се мажа с него. Вярно е, че люти, но пък това загряване и зачервявяне, което при другите продукти се нарича термоефект, се издържа. Подобрява микроциркулацията. Нанасям го с гумени ръкавици и правя масажи на проблемните зони. Не си внушавам - само за три дена намирам удивителна разлика. Ползвала съм преди време различни средства за отслабване и стягане, но пък това точно определено е върха. И е най-евтиният начин, защото една тубичка финалгон е от порядъка на 5-6 лева и стига за около половин месец редовна употреба....Направо се пристрастих. Правя и няколко леки упражнения като допълнение....Чувствам се превъзходно. От ден на ден виждам как се топя и се стягам. Вероятно няма да продължа със същите темпове нататък, но докато става.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th April 2008, 14:10
djidjito_ djidjito_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 225
По подразбиране

за първи път чувам за това вешество,но така като чета ми звучи много добре.ама това по три пъти на ден да се мажа.........не може ли по малко
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Тяотслабнамногононеразкривашетайнатаси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:38.