IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th January 2006, 17:46
Sabrina_T Sabrina_T не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 2
По подразбиране Мога ли да стана от черна,светло кестенява?

Косата ми е дълга до кръста,черна и не е боядисвана от година и половина,и доста е прорастнал естественият ми цвят(кафяв),боядисвала съм се само с къна и безамонячни бой (кастингите на Лореал).Тази година имам бал и искам да променя цвета на косата си,от черен на светло кестеняв и някви кичури,дали ще стане?Ако е някой е правил този експеримент с коса си ,моля да сподели какво се е получило!
__________________
Днес е денят,но той идва само веднъж,наслади се на живота,това е възможно...но го направи днес-защото днес е денят!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th January 2006, 22:23
Кокиче Кокиче не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Пловдив
Мнения: 52
По подразбиране

Обърни се към компетентен фризьор. Много от специалистите отказват да боядисват, изсветляват и т.н. коса, обработвана с къна. Твърди се, че косата, която веднъж е боядисана с къна, не търпи други процедури и просто трябва да се изчака да израсте. Ако пък е минало много време и третираната с къна коса е израснала, т.е. черното е остатък от боя, а не от къна, тогава е ясно - изсветляване с последващо боядисване и кичури. Дано косата ти да е достатъчно здрава и да понесе добре процедурите. Желая ти много късмет на бала и най-вече след него!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th January 2006, 06:09
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

И аз мисля,че е по-добре да се обърнеш към коафьор.Защо??Преди бях с черна коса,а сега вече съм блондинка.Шест години вече .От черна не можеш да станеш директно руса.Първо ставаш лайняно русо,после оренжево руса и чак след това бяло русо ,като мен.Сега и да искам не мога да се възприема с друг цвят и много ме яд ,но съм свикнала да се виждам, всеки ден в огледалото и всички около мене също.По-добре си направи кичури,за да не си гориш косата,заради един-единствен ден.

Успех
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th January 2006, 09:43
mravka mravka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 21
По подразбиране

Преди време,изсветлих цялата си коса за да променя цветът и от червен в рус,гадна работа.Преди 3 месеца реших от черна да я направя кестенява.Фризьорката ми препоръча,да я изсветли на етапи,първо ми изсветли широки руси кичури и след това я боядиса.Следващият месец процедурата се повтори.Наистина,малко по-скъпо ми излезе,но сега косата ми е кестенява и почти не се забелязват черните остатъци,седи красиво даже.
Отиди в добър салон,там работят с добри и сравнително щадящи материали.Успех
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th January 2006, 11:18
Sabrina_T Sabrina_T не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря ви много за съветите,а можете ли да ми препорачате някой салон в София.А относно косата ми,досат е здравичка,правила сам й много неща и не е мръднала!
__________________
Днес е денят,но той идва само веднъж,наслади се на живота,това е възможно...но го направи днес-защото днес е денят!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st January 2006, 09:51
mravka mravka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 21
По подразбиране

Тичай при Капанов,там са добри химици и работят качествено
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st January 2006, 16:10
Аватара на shampoo_girl
shampoo_girl shampoo_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 17
По подразбиране

mravka, я кажи какви марки бои ползва Капанов и колко струва там боядисването .Аз май съм се наканила нещо да се боядисвам,но искам с нещо качествено ,за да не си развалям косата.Ще се радвам ,ако можеш да ми кажеш!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st January 2006, 21:37
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shampoo_girl
mravka, я кажи какви марки бои ползва Капанов и колко струва там боядисването .Аз май съм се наканила нещо да се боядисвам,но искам с нещо качествено ,за да не си развалям косата.Ще се радвам ,ако можеш да ми кажеш!!!
Мене ако питаш по-добре не се боядисвай.Само ще си съсипеш косата!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st February 2006, 13:48
mravka mravka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shampoo_girl
mravka, я кажи какви марки бои ползва Капанов и колко струва там боядисването .Аз май съм се наканила нещо да се боядисвам,но искам с нещо качествено ,за да не си развалям косата.Ще се радвам ,ако можеш да ми кажеш!!!
Виж тук http://kapanov.net/index1.htm
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Могалидастанаотчернасветлокестенява
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:38.