IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #291  
Стар 25th April 2010, 16:19
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Да, в Първа градска ми беше консултацията, но доктора май повече не оперира там.
Отговори с цитат
  #292  
Стар 27th April 2010, 21:17
m..a..r..i..a..n..a m..a..r..i..a..n..a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 39
По подразбиране

Хареса ми консултацията с него,вижданията ни за симетрия и резултата,който очаквам е споделен с негоОбяснява доста изчерпателно и нагледно какво ще работи по носа.Определено го избрах и е много забавен тип

Краят на май месец мислим да ме оперира,в зависимост дали е заминал за Лондон или се е върнал.Не оперира в тази мизерна болница и по-добре

Следващата седмица ще се доуточним на втора среща.
Отговори с цитат
  #293  
Стар 28th April 2010, 09:33
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

А можеш ли да ми кажеш какви са му бъдещите планове- кога ще ходи до Лондон, за колко време, кога ще оперира в България, и каква сума ти е казал за операцията. Ако не е удобно във форума, пиши на лични. И освен това какво мисли за подобни операции през лятото (май месец си е вече топличко, а съм чувала, че не е препоръчително да е много топло и много студено, докато ти зараства раната).
Отговори с цитат
  #294  
Стар 28th April 2010, 11:17
m..a..r..i..a..n..a m..a..r..i..a..n..a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
А можеш ли да ми кажеш какви са му бъдещите планове- кога ще ходи до Лондон, за колко време, кога ще оперира в България, и каква сума ти е казал за операцията. Ако не е удобно във форума, пиши на лични. И освен това какво мисли за подобни операции през лятото (май месец си е вече топличко, а съм чувала, че не е препоръчително да е много топло и много студено, докато ти зараства раната).
Опитваше се да ме убеди да ме оперира след 2 седмици,за да може да замине,но аз съм доста настоятелна и исках да ми каже дата за операция.Чудеше се и мислеше 20 мин,каза при всички положения ще ме оперира и че не възнамерява да заминава завинагиМоята приятелка иска лятото да се оперира при него,тя беше с мен и остана доста доволна!
Каза,че нямало никакви проблеми лятото,защото аз също бях чела,че не бива в топло време,но той отрече.Оперира в Полимед.1000евра за моята,1000евра и за нейната/нищо,че е лесна/.
Отговори с цитат
  #295  
Стар 28th April 2010, 11:35
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Благодаря ти, m..a..r..i..a..n..a
Аз също съм ходила на консултация при него, но някакси нещата се разтеглиха във времето, а и ми се струваше, че не е добра идея да го правя лятото, но явно няма голямо значение. Стискам ви палци- на теб и на приятелката ти, и после да се похвалите с най-прекрасните нослета!
Отговори с цитат
  #296  
Стар 28th April 2010, 11:39
m..a..r..i..a..n..a m..a..r..i..a..n..a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Благодаря ти, m..a..r..i..a..n..a
Аз също съм ходила на консултация при него, но някакси нещата се разтеглиха във времето, а и ми се струваше, че не е добра идея да го правя лятото, но явно няма голямо значение. Стискам ви палци- на теб и на приятелката ти, и после да се похвалите с най-прекрасните нослета!
Не позволявам да се разтеглят във времето,защото му казах,че той е ПОСЛЕДНАТА МИ НАДЕЖДА И РАЗЧИТАМ НА НЕГО ДА БЪДЕ ТОЧЕН,ОБЕЩА!!!!Ще му се ибаждам всяка седмица,каза подържаме връзка.ЗВъни му за операция,моля те,ако си сигурна в него.Така ще има още един пацинет,за да се връща.
Благодаря за пожеланията.Другата седмица пак като идем,ще пиша какво е станало.
Отговори с цитат
  #297  
Стар 29th April 2010, 19:46
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Причината за разтеглянето във времето е в мен, а не в него. И аз като теб почуствах, че той е моя човек, но страха си е голяма работа. Но ще му се обадя другата седмица за да ме погледна пак
Отговори с цитат
  #298  
Стар 29th April 2010, 21:33
m..a..r..i..a..n..a m..a..r..i..a..n..a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 39
По подразбиране

Аз събирах смелост цяла година и се чудех дали си заслужава повторен риск...и ето ме на с датаНемога да се търпя,носът ми е просто смайващо зле и плаче за ремонт от самото начало.
Избирам него,защото никой досега не ми бе обърнал толкова внимание и старание,а и намерихме сходни виждания за крайния резултат
Отговори с цитат
  #299  
Стар 29th April 2010, 23:24
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Стискам ти палци! При мен вижданията не бяха сходни, а имах чуството, че ми чете мислите. Дано да успее да направи това, което каза. Тогава ще имам нослето, което винаги съм искала! Пожелавам ти резултата ти да намине и най-смелите ти мечти! Много, много късмет!
Отговори с цитат
  #300  
Стар 30th April 2010, 19:31
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Здравейтее аз вече имам дата при Йорданов... 5 май този път съм много по-доволна от консултацията и сигурна в избора на доктор... и въпреки че вече съм минала през това и знам, че няма болка, страхът е двойно по-голям стискайте ми палци на 5, а аз след като нетърпеливо сваля превръзките, веднага ще покажа снимки
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:55.