IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 9th December 2009, 20:16
M.k M.k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 12
По подразбиране

Там е работата ,че и 100 лв да са няма начин да ги съберар, особено сега
Мислиш ,че няма да мога сама, или смяташ че с лепило не е подходящо?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th December 2009, 21:08
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Mисля, че си ЛУДА! Много е добре направило гаджето ти да те зареже.
Мъжете обичат големи срамни устни, моите са такива и имам любовник от 6 години, който буквално полудява да ме гледа, пипа и целува. Ако му разкажа твоята история, ще се спука от смях. Никога даже не ми е минавало през акъла, че са грозни, напротив, много съм чувствителна там и за нищо на света не бих се отказала от усещанията си. А всичките ми гаджета са лудвали по секса с мен, и един не се е намерил, който да е счел, че съм странна или грозна, напротив!
Говори с родителите си и се обърни към психолог, това е моят съвет.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #23  
Стар 9th December 2009, 21:34
M.k M.k не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 12
По подразбиране

ами мн се радвам за теб тогава, аз нямам смелостта да се покажа ,а и дори да се възприема )
Отговори с цитат
  #24  
Стар 9th December 2009, 21:34
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.k
ами мн се радвам за теб тогава, аз нямам смелостта да се покажа ,а и дори да се възприема )
А трябва!

На колко си години?Ако изпиеш едно малко,не те ли предразполага?Да се отпуснеш и да нямаш предразсъдъци и притеснения
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #25  
Стар 9th December 2009, 22:14
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Mk, ще ти кажа и още нещо. Твоят приятел те е оставил, защото по всяка вероятност се държиш толкова дървено в леглото, че не стигаш изобщо до оргазъм. Това го наранява и е естествено, че не желае да бъде с момиче като теб.
Предполагам, че и да лепиш, и да струваш, пак няма да се върне при теб, тъй като твоят проблем е в главата ти, а не долу, встрани или някъде другаде.
Тъй че вместо да се гледаш в огледалото за външни кусури, погледни вътре в себе си, та да видиш къде са ти всъщност проблемите. Барем се оправиш.


НЕ ЗАБЕЛЯЗА ЛИ, ЧЕ ДВАМАТА МЪЖЕ, КОИТО ТИ ОТГОВОРИХА СА НА ЕДНО И СЪЩО МНЕНИЕ ОТНОСНО СРАМНИТЕ УСТНИ? Или си дотолкова самовлюбена в мнението си, че не щеш да разбереш какви глупости говориш???? Твоето си е цяло щастие, като пораснеш, ще го разбереш! Не рискувай да се нараняваш с някакви лепила или други простотии, защото може да направиш нещо необратимо!
Разбери, всяка жена може да бъде с малки, но с големи е голяма рядкост, чувствителността е в пъти по-висока и с годините ще разбереш, че други жени НИКОГА няма да имат толкова прекрасни усещания, колкото ти можеш да имаш! То и затова май мъжете така лудват по такива жени, получават нещо, което рядко могат да получат от други, защото виждат колко удоволствие изпитва жената до тях и мъжкото им его се ласкае! Сексът е невероятно изживяване, а за теб ще бъде просто прекрасно, не се втелясвай, а се отпусни и се наслаждавай. Тепърва ще разбереш какво означава секс.

Мога да се басирам, че сега ще ми се напълни пощата с лични съобщения от мъже, само защото си казах, че имам големи срамни устни А ти се втелясваш, голяма си шеметка, гордей се с това! Ако толкова те е срам, започни да мастурбираш сама, така постепенно ще откриеш колко си чувствителна там и колко е хубаво това! Трябва ти само малко практика, за да се отпуснеш.
Айде, успех, и не прави глупости!
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #26  
Стар 9th December 2009, 23:32
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

strangenick2
всичко това едвали ще помогне на момичето
Факт е, че има жени на които това им пречи, премахват проблема и са щастливи.
Едва ли жените с малки срамни устни са по малко чувствителни от теб в тази област.
Всичко това е много индивидуално.
Секса е прекрасен и не зависи от това колко са ти развисени срамните устни.
Всичко идва от глвата а и не само от нея.
Момичето трябва да се харесва да се приема за да може да се отпусне.
Но във никакъв случай не предприемай нищо сама M.k
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 9th December 2009, 23:42
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
strangenick2
всичко това едвали ще помогне на момичето
Факт е, че има жени на които това им пречи, премахват проблема и са щастливи.
Едва ли жените с малки срамни устни са по малко чувствителни от теб в тази област.
Всичко това е много индивидуално.
Секса е прекрасен и не зависи от това колко са ти развисени срамните устни.
Всичко идва от глвата а и не само от нея.
Момичето трябва да се харесва да се приема за да може да се отпусне.
Но във никакъв случай не предприемай нищо сама M.k
Ами аз ако харесвам визия на Памела Андерсън,а съм другата противоположност,какво да правя.? :P
Трябва да се научим да се обичаме и харесваме такива ,каквито сме!Който не ни харесва,не ни заслужава.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #28  
Стар 9th December 2009, 23:46
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

аз мисля, че самата тя не се харесва
а това не е толкова недостижимо както това ти да изглеждаш като Памела Андерсън
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 9th December 2009, 23:51
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
аз мисля, че самата тя не се харесва
а това не е толкова недостижимо както това ти да изглеждаш като Памела Андерсън
Значи,в днешно време който има възможност,може да изглежда както си поиска.Важното е какво иска.Щом момичето все още иска мнения и се двоуми,нека ги чуе.За мен тя няма проблем . Аз искам да изглеждам като самата себе си,не искам да подражавам на никой.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th December 2009, 00:04
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

да са големи , да са големи, колко ще са големи =)
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скъсамензарадипроблемамисъссрамнитеустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:15.